• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LOOCestování a výletování s dětmi a psy
    ALLEKTO
    ALLEKTO --- ---
    www.pis.cz a tam si najdi kulturni akce v čr .... například tuto sobotu ve slaným probíhá pochod s pejsky :-)
    INDILL
    INDILL --- ---
    MARKYTKAK: juu diky:)
    MARKYTKAK
    MARKYTKAK --- ---
    INDILL: nevím co máš přesně na mysli, ale tohle se hodí vždy:
    http://www.hrady.cz/
    http://www.kudyznudy.cz/cs/index.html
    www.filmovamista.cz
    INDILL
    INDILL --- ---
    ahoj!

    neznate nejake stranky, ktere by odkazovaly na ruzne akce, zajimavosti, pozvanky nebo rarity ceskych mest?

    diky
    ZUZI_K
    ZUZI_K --- ---
    ohledne cestovani psu.... pro vycestovani kazda zeme si stanovi sva vlastni pravidla viz. www.mzv.cz nebo ambasada urcite zeme
    my ted cestujeme s pejskem do egyptu a nebylo jednoduche neco zjistit...nakonec je to takhle musi mit seriologicke vysetreni proti vztekline tzn. jestli ma v telicku dost ockovacich latek proti vztekline a od tohoto vysetreni se muze do zeme evropske unie vratit az za tri mesice a mam pocit ze anglie ma tuto lhutu sesti mesicni a ma tam toho daleko vice oni jsou na tohle pedanti, vim ze pejska bych mozna radeji nechala doma nez ho takhle trapit
    LOO
    LOO --- ---
    pes musi mit pas schengen neschengen.vice http://www.narodniregistr.cz/novinky.php?id=20
    MICI
    MICI --- ---
    Ahoj vsem, nevim jestli jsem tu spravne ale potrebuji poradit. Nevite o nejakem serveru kde jsou inzeraty na vymenne pobyty? neco jako moje deti na mesic u vas, vase zase za to na mesic u nas a nebo zaplatime za pobyt naseho ditete ve vasi rodine. setkal jste se s tim nekdo?
    MORGANA
    MORGANA --- ---
    jeste k tomu michelinu - ne ze bych chtela trumfovat Pavlinciny zkusenosti ;) - nicmene da se tam kdyztak navolit v options "avoid tolls" (pripadne pridat "economical" verzi) a naplanuje vam cestu bez poplatku (pouze cenu PHM) - ruku do ohne bych za to nedala, ale dle nasich zkusenosti se tomu da verit....
    MORGANA
    MORGANA --- ---
    LOO: ja to ted, bohuzel, neumim prave moc posoudit :( mozna jo, ale mozna ne...
    LOO
    LOO --- ---
    KACCABA: no hele tak no stres,mame to naprosto stejne:)
    MORGANA: tze vsici chtej jet na prelomu zari-rijna,tak to uz budes mit po zkouskach,ne? :)
    ...to by byla vyprava;DD
    KACCABA
    KACCABA --- ---
    LOO: no urco by sme se tam mohli treba nekde srazit pokud tam budem ve stejnou dobu, ale my prave vubec jeste nevime kdy pojedem, vypada to na prelom zari/rijen, ale radsi sem s tema terminama opatrna, hlavne kdyby treba byli nemocny nebo tak..zname to :) navic sme v nakym planovani dost nemozny, takze to vetsinou nechavame na posledni chvili :)) ale urcite si teda dame vedet pred cestou :)
    By deticky byly pekne do paru :))))
    MORGANA
    MORGANA --- ---
    KACCABA: to pujceni auta na miste jsme resili a cenove to nevychazi spatne (v podstate o neco mene nez naklady na cestu, akorat k tomu pak musi clovek pripocist jeste letenky) - mozna to tak letos tez udelame, jeste uvidime... kdyztak vam dam pak odkazy na nejaky mistni autopujcovny... loni jsme akorat vezli auto narvany az na strechu (byla jsem vypleskla z toho, abych neco nezapomnela), letos budu chytrejsi a vetsinu samozrejme necham doma :)

    LOO: je, hned bych jela taky... koukali jsme loni na pronajmy baraku a velky domy se daj sehnat pomerne dobre a levne, s malyma pro jednu rodinu je to dost na houby... akorat v zari mam zkousky :(
    LOO
    LOO --- ---
    KACCABA: kacabo kacabo tak pojedte na podzim do toho spana s nama a jazz hromadne;))
    EFIK: hned hazim na nastenku,vypada to luxusne:)
    KACCABA
    KACCABA --- ---
    MORGANA: super odkaz, dik, neco takovyho sme hledali.
    Prave se tam na podzim chystame taky, ale porad jeste nevime jestli autem nebo letadlem + auto si pucit tam, i v ramci usetreni casu, moc ho nebude tak kazdej den dobrej.. Tak to urcite dej vedet jak to vypada s dvouletym :)) Nat je ted prave desnej zivel a moc si nedovedu predstavit co bude delat 20 hodin v sedacce...


    LOO: joo my nakonec esli autem tak taky asi kombem tak neviiim, no :)) taky bych radsi velkym :)))
    EFIK
    EFIK --- ---
    http://www.mohwaldova.cz/index.htm
    ja zase muzu doporucit tenhle penzion, vlasni ho nas znami, ktary sam ma trvale na penzinu 3 - x psu, podle toho jestli nejaky prijde na navstevu a uz tam zustane;)
    psi a deti jsou rozhodne vitani.. a pristup k hostum je vic nez pratelsky, ceny jsou myslim vzhledem k lokalite taky unosne...
    TABO
    TABO --- ---
    Jeste k dovolene v Cechach ve vetsim poctu se psi a detmi muzu doporucit Novy Radov. Poradaji se tam detske tabory takze spis v zari. Byli jsme tam minuly rok na labim tabore a bylo to super, majiteli psi nevadi, akurat ted zaridil bazen a tam psi nesmi takze ti po vode silenejsi museji byt zkratka ;) Kazdopadne pokud se vam nechce jen tak k prehrade kde je plno lidi tak tady je nadherna priroda, zatopena piskovna, lesy ... Super misto k odpocinku. Tabor jsem neorganizovala takze ceny ani podminky neznam, kazdopadne tam par cizich lidi bylo a proste prijeli a ubytovali se a krom klasickych chatek je moznost byt i v budove. Coz je pro male deti asi lepsi.
    PAVLINKA
    PAVLINKA --- ---
    z muze!:)
    PAVLINKA
    PAVLINKA --- ---
    a ja vam muzu poradit cestu do spanelska bez jedineho poplatku:) pokud to teda vytahnu s muze:)))
    MORGANA
    MORGANA --- ---
    TABO: znami s nama meli kdysi v chorvatsku retrivra a taky naprosto bez problemu :)
    TABO
    TABO --- ---
    A kdyz uz jsem v tom, tohle leto jsme byli v Chorvatsku. Jen se psem, ale po zkusenosti se Sp sem mela strach, jak to bude u more. Bydleli jsme v kempech a pes (labrador takze docela velky) nikomu nevadil, ani jsme za nej nemuseli platit. Na plazich taky zadny problem, ale jen na tech kempovych, na verejne pes nesmi.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam