• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LOOCestování a výletování s dětmi a psy
    NIENNA
    NIENNA --- ---
    GREVE: Nevím, co je pro tebe nenáročný výlet....ale do hodiny je např. Kokořín a Pokličky - nám se tam moc líbilo...ale byli jsme tam ještě bez miminka... :-) Pod Kokořínem (přímo) jsou dvě restaurace. Té, co vypadá uplně nově a je blíže hradu doporučuji se vyhnout - vaří tam dost nedobře....Krásná je pak procházka z Kokořína na Poličky....je to po rovince, lesem... a i pohled na ně zespoda je krásný...a když se překonáte a vylezete všechny ty schody, tak je to uplně super...:-) Ale my jsme tam teda nebyli v zimě...

    Taky by se dali asi Okoř a Roztoky...

    A je to teda už přes hodinu, ale Liberecká ZOO je hezká, ne moc velká... taky pěkná procházka... :-)

    NO a kdyby náhodou, tak v Praze jsou taky hezké procházky přírodou.... - Krčský les, Průhonický park, Dendrologická zahrada, zahrady mezi Andělem a Petřínem... a to se dá i s kočárkem... :-)
    GREVE
    GREVE --- ---
    Prosím o radu - tip na výlet v okolí Prahy. Chceme si vyjet s miminem (asi v nosítku bez kočárku) autem na nějaký nenáročný výlet ne dál než hodinu od Prahy. Spíš do přírody, chceme se projít. Zatím mě napadl Házmburk a Říp, máte nějaké další nápady? Taky bysme se někde po cestě rádi najedli, ale pochopitelně nechceme žádnou zakouřenou putyku a teď v zimě se venku sedět nedá.
    KOZICH2
    KOZICH2 --- ---
    máte někdo zkušenost s kempem Nancy v Krušných horách u KV? chtěla bych tam jet s malými dětmi a psem pod stan..
    KOPRETKA
    KOPRETKA --- ---
    KOPRETKA: tak beru zpět, tento díl stojí za prd.. tedy né úplně ale o proti těm hradům tam není mapka a celý mi to příjde takový na rychlo dělaný a né tak hezky vypadající. .-((
    PRALEN
    PRALEN --- ---
    Já jsem s partou trpajzlíků byla na hradě Valečov, kousek od Prahy,okres Mladá Boleslav. Hrad je vzdálen cca 1km od parkoviště v obci Boseň, kde Vás občerství párkem a pivem.) Krásná prochajda s možností výstupu na hrad ( za hubičku). Plácali jsme se pouze v okolí hradu, kde jsou skalní rozvaliny, takže pro děcka super prolejzka. Vzhledem k terénu doporučuji krosničku na menší děti. V blízkosti jsou Drábské světničky, takže se to dá pěkně protáhnout. Foto nemám tak přikládám odkaz:
    Valečov - hrad
    http://www.interregion.cz/turistika/hrady_zamky/valecov/valecov.htm
    LOO
    LOO --- ---
    my jsme teď byli v Prachovkách a nějakej klučina si tam dával razítko do notýsku
    Turistická razítka - hrady, zámky, rozhledny...
    http://www.turistickarazitka.cz/

    taky už musím něco založit, furt to jen plánuju a prd z toho :)
    NIENNA
    NIENNA --- ---
    RYBKA: Mám s tím stejný problém... Je to veliký čili neskladný, relativně drahý... Tohle mě nadchlo - do deníčku píšu vtipné okamžiky a stručně kde jsme byli a co jsme tam dělali... Množství nálepek se prudce zvyšuje... ze začátku jich bylo nejvíc na Liberecku, ale už se to rozrůstá... A ta místa, která samolepku mají jsou hezká - zatím jsme zklamaní nebyli...
    NIAM
    NIAM --- ---
    RYBKA: my takové věci (lístky, kytky, kamínky, sem tam fotku) kdysi strkali přilepené na kartičkách do těch průhledných kapes A5 a měli to v kroužkovém bloku... ale časem to nabobtnalo (zrovna ty kamínky nejsou úplně placatý) a taky nějak ubylo času nebo co ;-)
    RYBKA
    RYBKA --- ---
    NIENNA: Prostuduju si to, díky :-) Netušila jsem, že jsou takový nálepky, znám jen ty dřevěný známky, co jsou sice hezký, ale přijdou mi moc velký a nepraktický.
    NIENNA
    NIENNA --- ---
    RYBKA: vedeme...zatím bez dětí (naše slečna má 4 týdny)... http://www.turisticky-denik.cz/ Samolepka stojí 12-13 Kč a jsou moc hezký... My to i lepíme do toho jejich deníku, tchyně si to lepí po svém... Jen nevím, jestli to je to, co jsi chtěla....
    KOPRETKA
    KOPRETKA --- ---
    no super...! .-) takže všechno..))
    hele lidi, my tu máme speciál 101 hradů a zámků co vyšlo loni. taky sme z toho dost čerpali a zrovna včera sem si říkala, zda nevydají nějaký další letní speciál. a hle co na mě dnes kouklo..) určitě koupíme..
    101 nejkrásnějších výletů s dětmi | Cestování aktuality | www.lidovky.cz
    http://cestovani.lidovky.cz/special-ln-101-nejkrasnejsich-vyletu-s-detmi-f2r-/aktuality.asp?c=A120510_113336_vylety_sm
    RYBKA
    RYBKA --- ---
    KOPRETKA: Okolí Prahy a Vysočinu :-)

    Dotaz na všechny - vedete nějaký "cestovní deník"? Přijde mi hezký si z každý cesty něco přivézt, schovat, ale nenapadá mě přijatelná forma.
    NIENNA
    NIENNA --- ---
    KOPRETKA: Prosím si okolí Prahy a Krkonoše...
    KOPRETKA
    KOPRETKA --- ---
    hele lidi, já tu mám ještě pár věcí z lonska nezpracované, takže než se do toho pustím, otázka zní, z jakého kraje by jste tak to chtěli míti přednostně?
    Bud východočeskej(krkonoše, stolové hory v polsku, náchodsko, trutnovsko)
    nebo vysočinu, a nebo je možnost okolí prahy.
    KOPRETKA
    KOPRETKA --- ---
    DRAKKA: hele ono to není nijak oplocený, prostě je to při cestě na žluté. a jediný oplocený sou ty voliéry(první obrázek) ale to jen tak aby lidi nelezli až ke klecím. takže úplně bez problému.
    DRAKKA
    DRAKKA --- ---
    SUFFOCATE: tak to beru jako samozrejmost
    SUFFOCATE
    SUFFOCATE --- ---
    DRAKKA: ano ale na vodítku.
    DRAKKA
    DRAKKA --- ---
    KOPRETKA: smi se tam se psy?
    KOPRETKA
    KOPRETKA --- ---
    tak a ještě minizoo v praze Chuchle. Všichni hodně mluví o Zbraslavi(tam se tedy osobně teprve chystám) ale dost zajímavá je zoo v Chuchli.





    tady odkaz http://www.cosdetmi.cz/mini-zoo-mala-chuchle-idl60

    osobně doporučuji tuhle trasu aspon tedy cestou tam
    Nejméně fyzicky náročná, nejdelší a nejschůdnější je cesta od zastávky busu 172 „Velká Chuchle“ opět po žluté turistické značce ulicí Starochuchelskou, Pod Akáty směrem k ulici V Dolích a poté silnicí odbočující doprava do lesa.,
    a zpět jít do malé chuchle.
    KOPRETKA
    KOPRETKA --- ---
    ahojda lidi,
    jedem s malou na tuto vodu [ ŠPUNTKVANĚ!SVĚŽÍ ZELENINA!VODATUR 2012 / ostatniother / 4.7.2012 / CR - Jihocesky kraj - Vltava ]
    a bohužel známí čekají druhé, takže nemohou. Kdyby tu byl někdo kdo má dítě(děti) a chtěl by se zůčastnit budem jen rádi. Aby tam ten náš čert(3,5) nebyl sám..(
    kdyžtak pošta
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam