• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LOOCestování a výletování s dětmi a psy
    FAT
    FAT --- ---
    Jestli se mohu zeptat, jaké jsou podmínky na cestování letecky se psem po Evropě? jaké náležitosti musí splňovat? Pas? Očkovací průkaz? Do jaké velikosti se pejsci letecky přepravují?
    Díky.
    OLA44
    OLA44 --- ---
    A taky dotaz jeden. Nejaky tip na pekny camp na severni nebo jizni morave? Dve sestitelete deti, nejlepe u pekneho lesa, vody...klid a pohoda ;)
    OLA44
    OLA44 --- ---
    LITROP: my jedeme s detmi 2x6 let autem do Recka. V zari, ceny nizsi more perfektni ;)
    LITROP
    LITROP --- ---
    Zdravim nemate nekdo doporuceni kam vyrazit se 2 detma 4 a 2 roky nekam k mori pripadně i se psem aby to bylo za nejakej rozumnej peniz diky
    SIRADEE
    SIRADEE --- ---
    FJORDA: AHOJ MUSÍŠ ho nahlásit. A pokud chceš někde bydlet většinou chtějí doklad o tom že jsi oprávnění toto plemeno chovat. Bojový pes je považován v Šengenu jako zbraň.
    FJORDA
    FJORDA --- ---
    mate nekdo zkusenost s cestovanim s bojovymi psy v zahranici? zajima me jakakoliv zkusenost :)) dekuju
    FEMMEFATALE
    FEMMEFATALE --- ---
    Zdravím Vás a zároveň prosím o vyplnění dotazníku k mé DP. Týká se náboženského a duchovního turismu na území jižní Moravy. Pokud si najdete chvilku k jeho vyplnění, moc mi tím pomůžete - respondentů není nikdy dost :). Děkuji a přeji příjemný zbytek víkendu :) http://nabozensky-a-duchovni-turism.vyplnto.cz
    MONCHO
    MONCHO --- ---
    nějaké typy na chatu(krkonose,sumava..) pro 4 osoby,2 psi.. dostupne vlakem z Prahy(cas je jedno spis stanice nekde pobliz mista pobytu..) diky
    RYBKA
    RYBKA --- ---
    HANY_BANY: Třeba z Berouna přes Sv. Jana a Karlštejn (tam se to dá případně ukončit) do Dobřichovic.
    HANY_BANY
    HANY_BANY --- ---
    prosím o radu;) mám po Čechách hodně nacestováno, ale vždycky sme se dopravovali autem, na zítra sme se rozhodli, že dáme celodenní výlet, ale jsme bez auta... poradí mi někdo pěkný výlet vlakem z Prahy a pak nějaké místo na procházku (trasa třeba cca okolo 20km) je mi fuk jestli tam bude nějaký hrad.. zřícenina nebo to bude jen přírodou, protože hlavně o tu nám jde má být pěkně a já si chci užít ty barvy podzimu.. díky:)
    LOO
    LOO --- ---
    sem nedavno narazila na web s tipama na vylety pro psy http://www.vyletsepsem.cz/
    a tady prakticky rady http://www.cestovanisepsem.cz/
    EFIK
    EFIK --- ---
    TETA_JELENA: kamoska z vejsky, muzu doporucit.... http://www.hlidanimazlicku.cz/
    EFIK
    EFIK --- ---
    LOBOTOMKA: to je blbost...jak pise Snela, musi to prepsat, proc by preockovavala psa, kterej je naockovanej? co vim, tak vzteklina a ostatni musi bejt minimalne mesic pred tim nez odjedes naockovana...do italie potrebuje cip/tetovani a pas, u nas to videt chteli, vetsinou teda po kempech atd...sla bych k jinymu veterinari...
    SNELA
    SNELA --- ---
    LOBOTOMKA: co já vím, tak by ti měla veterinářka přepsat všechny údaje z očkováku do europasu (pak vlastně ani očkovák nepotřebuješ)..
    FILOMENA
    FILOMENA --- ---
    LOBOTOMKA: to je ale blbost. tak vem pas a ockovak. to ti staci. a prinejhorsim to na hranicich vysvetlis.
    LOBOTOMKA
    LOBOTOMKA --- ---
    FILOMENA: no ma uplne vsechny co mit musi vcetne vztekliny, je plne ockovanej. Jen to pry musi mit v tom pase tu vzeklinu- tudiz by ho musela znova ockovat
    FILOMENA
    FILOMENA --- ---
    hele co ma za jake ockovani, to dle me vubec ten celnik neresi. jde o to, aby ten doklad mel. samo, ze dle pravidel je to jinak, ale realita je spis laxni nez utazena...
    LOBOTOMKA
    LOBOTOMKA --- ---
    LOBOTOMKA: Jde o to, ze oni jakoby muzou chtit videt, ze je ten pes zdravej-ma vsechny vakcinace a to musi byt max dva mesice pred odjezdem a zase az po 21 dnech to jakoby plati.Tkze bud udelam pas a predlozim k tomu ockovaci prukaz a nebo proste bude pokuta no.
    LOBOTOMKA
    LOBOTOMKA --- ---
    FILOMENA: no chtela jsem ho dneska nechat ocipovat a pas mu udelat, ale veterina mi rekla, ze tam musi mit tu vzteklinu, jinak ze to nema nejspis cenu.Nechci ho nechat znova ockovat po pul roce kuli tomu, blbe to snasi.Tak to asi mozna riskneme bez te nalepky a snad to projde:/
    FILOMENA
    FILOMENA --- ---
    LOBOTOMKA: a ma cip? ten vas pes?... to by mohlo stacit. ale dle meho usudku, kdyz ma cip, tak ma asi i pas a obracene..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam