• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PALMEXSubaru forever a nikdy jinak, rady tipy, fotky, videa
    PALMEX
    PALMEX --- ---
    4PTO: no...písek...snad stihnu...praskla mi poloosa tak doufám, že to mekánik do tý doby poladí
    4PTO
    4PTO --- ---
    tak subo mi opraví Bím, jen to dostat do Boleslavi. Nechám udělat i převodovku, stejně to občas drhlo z 3 na 4 pod plynem. K tomu tlumiče, nový pneu, koncovku. Bohužel tím pádem nestihnu 1. Písek.
    Jinak Bím říkal že lít do GT 100 oktan není dobrý. Aspoň ušetřím..
    LUBANCZ
    LUBANCZ --- ---
    SCOTT7279: dyg je to jedno ne? v dobe kdy kovany pisty stojej 10t, klika 5-15, ojnice 8-12... za 100t celkem ztoho postavis slusnou karu si myslim :)
    SCOTT7279
    SCOTT7279 --- ---
    LUBANCZ: Ta bude 3 minuty před smrtí... možná i po :-D
    LUBANCZ
    LUBANCZ --- ---
    cvicka.. ale za ty prachy :)
    eWRC.cz - po všech stránkách rally...
    http://www.ewrc.cz/ewrc/inzerce.php?advert=28069
    4PTO
    4PTO --- ---
    JESSE_MORENO: Ja sem davam jenom podezrely ceny :)
    JESSE_MORENO
    JESSE_MORENO --- ---
    4PTO: jestli je to "jen" takhle odreny tak mi ta cena stejne prijde trochu podezrela...
    4PTO
    4PTO --- ---
    to se rozleští :))
    Subaru Forester 2.0 Turbo GX, 2000, 1994cm3, 125 kW, na prodej - otomoto.cz
    http://otomoto.cz/show?id=C24421948
    4PTO
    4PTO --- ---
    LUBANCZ: nečekakalo :) já nic upgradeovat nebudu. vím to. zatím na to nemám nikoho šikovnýho, byť to jsou pro někoho banality, druhak mám to auto na denní ježdění a jakejkoliv zásah (krom třeba origo prodrive) je pro mě zbytečný riziko že se něco vysere. A za třetí 160kw bylo teď už né moc, ale pořád ne ani málo, takže případnejch 195 by mi zas vystačilo..
    LUBANCZ
    LUBANCZ --- ---
    4PTO: vzal bych tohle sti.. i z hlediska budouciho upgradu na 330/350hp+ bez nutnosti pak resit diff/prevodovku apod.. coz by te u GT/WRX cekalo :)
    RUFF23
    RUFF23 --- ---
    CROSS: to jo, vypada to, ze ma mozna i papuce na doma :D
    CROSS
    CROSS --- ---
    4PTO: ten má fajnovou garáž teda :-]
    IKSIK
    IKSIK --- ---
    Já jak jsem si krásně vyměnil ty hydroštely, tak nějakej z těch novejch začal cvakat jak vzteklej. Ale až při zahřátým motoru. Nechápu. Asi jsem dal moc řídkej olej.
    IKSIK
    IKSIK --- ---
    4PTO: A pak dávej auto do servisu na rozvody. To si to radši podělám sám. :)
    I tak ale nechápu, jak může kvůli přeskočenýmu rozvoďáku rupnout šálek. Možná byl už načatej kdovízekdy. Máš pravdu, že to asi nikomu nedokážeš. Ach jo...
    4PTO
    4PTO --- ---
    4PTO: jinak neprokazatelna teorie je, ze udelali rozvody, zavolali at si pro to prijedu, sli to protahnout, preskocil jim remen o zub a museli to dat dohromady, proto to posunutí terminu vyzvednuti..
    4PTO
    4PTO --- ---
    IKSIK: reseni je go motoru na moje naklady u novyho servismana.. zatim se vi jen o te salce, az bude motor venku tak se uvidi.. subaru od toho dalo ruce pryc a nechci do toho zahucet za jeste vic penez skrz nejaky pravniky etc.. to ze mi praskla sala na ne nijak nehodim i kdyby to byl naschval.. i Bím mi rikal ze jsem v blbe pozici ze to neni nijak jisty ze to byli oni..jen se pozastavil nad tim ze jim v origo servise preskoci remen..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam