• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PALMEXSubaru forever a nikdy jinak, rady tipy, fotky, videa

    "in this car, you are watching where are you going.. through the side window"


    Na nástěnce nyxácký subaru vozový park.

    Manuály - Subaru: http://www.subaruclub.cz/manualy
    rozbalit záhlaví
    EZEE
    EZEE --- ---
    RONDALUS: Uz je prodana, jel jsem kolem a byl se podivat. :)
    EZEE
    EZEE --- ---
    Ahoj! Nemate tu nekdo BRZ nebo 86? Premyslim ze poridim, ale jeste mi vrta hlavou i30N. Tak by me zajimalo jestli tu nekdo nema zkusenosti. Diky :)
    PARALLAX
    PARALLAX --- ---
    Ahoj, kdyby náhodou někdo sháněl, tak prodávám svoje Subárko.
    Prodám Subaru Levorg 2018 91000km - SubaruFanClub.cz
    https://subarufanclub.cz/forum/viewtopic.php?t=10746
    RASTA
    RASTA --- ---
    DICK85: je to tak. Hledal jsem déle, v ČR i v zahraničí a nakonec jsem po vyzkoušení více aut vybral XT v Hostivici. Z původní představy o rozpočtu kolem 300 tis jsem nakonec skončil u cca dvojnásobku. Ale nelituji.
    SPM
    SPM --- ---
    DICK85: Podle ramecku bych tipnul euro cng :-)
    DICK85
    DICK85 --- ---
    RASTA: Gratulace a kde jsi to kupoval a za kolik jestli to neni tajne?
    RASTA
    RASTA --- ---
    RASTA: 2 tis kilometrů ...
    RASTA
    RASTA --- ---
    Přidávám se do komunity :) 2018 XT, 80k najeto. Po ujetí prvních 2 kilometrů stále úsměv na tváři.

    DIRTJUMPER
    DIRTJUMPER --- ---
    Ahoj, nekdo tip na Subaru servis v Praze krome AWD? Vcera mi zacal znicehonic silne cukat motor a zjistil jsem, ze historicky nekdo neco delal s OBD konektrem, kterej tam vubec nemam, nebo nekde elegantne ukrytej :-)
    CROSS
    CROSS --- ---
    4PTO: jako jo, ale já teda měl diesel rv. 2010, najel jsem s nim 140k km, jednou mi za tu dobu nějak náhodně zablikala ikonka DPF a jednou se uvolnila nějaká hadice v sání (s tím jsem jel do servisu). Takže já jsem ten jeden disentní hlas. :–]
    4PTO
    4PTO --- ---
    SWOP: diesel jsme nikdo neměli, všchni ale víme že byl úplně nahovno a už nás nikdy nikdo nepřesvědčí, že už je nebo bude "ok"... a asi bysme stejně nikdo nechtěli i kdyby byl :)
    ZBYNEK
    ZBYNEK --- ---
    Nemáte náhodou někdo zákulisní info, jestli Subaru plánuje do Evropy dovážet Levorga (Layback)?
    SWOP
    SWOP --- ---
    Ahoj, zvazujeme s manzelkou koupi Subaru forester, chceme to hlavne na cestovani s autostanem po evrope a severske zeme. Mame rozpocet max 350000,- . Poradite co hledat? Je automaticka prevodovka problemova? Novejsi diesely jsou snad ok pry, ale rad si necham poradit. Diky
    TANTRAMAN
    TANTRAMAN --- ---
    XV 2012
    Už se zafirou jsem odjel přes 110k na plyn. Cena poloviční, nebylo co řešit.

    HERR_FLICK
    HERR_FLICK --- ---
    LOPLEI: Emil Frey?

    YFALET
    YFALET --- ---
    TANTRAMAN: No já doufám že nic,kupuju XV a chci ho nechat prohlídnout.
    TANTRAMAN
    TANTRAMAN --- ---
    YFALET: Co s tím máš?
    DICK85
    DICK85 --- ---
    RONDALUS: Tak na půl jihočech a pražák :-D.
    Senzory jsou koukám v balkáru never ending story. Já měl kamery, ale neměl jsem přední ani zadní. Také dodělávané a někdy se chovají jak popisuješ. Jedu, kolem mě prázdno a najednou pípám, je to teda jen v nízkých rychlostech, ale taky jsem to s nima řešil několikrát.

    Já mám jak z vyčištěním interiéru i záručním servisem dobrou zkušenost. Jednou mi praskly svody a na záruku vyměněno a Subaru se trochu cukalo :-). Ale zvolil jsem je z toho samého důvodu, byly jediný kdo měli auto v barvě a výbavě skladem.
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    YFALET: awd.cz
    YFALET
    YFALET --- ---
    Ahoj,
    poradíte mě prosím servis Subaru v Praze?
    Děkuju
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam