• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PALMEXSubaru forever a nikdy jinak, rady tipy, fotky, videa

    "in this car, you are watching where are you going.. through the side window"


    Na nástěnce nyxácký subaru vozový park.

    Manuály - Subaru: http://www.subaruclub.cz/manualy
    rozbalit záhlaví
    4PTO
    4PTO --- ---
    Myslim ze nikdo, co shanis?
    DBR:
    DBR
    DBR --- ---
    ciste nahodou nema tu nekdo US verzi Subaru ?
    SCOTT7279
    SCOTT7279 --- ---
    Nebyl jste někdo o víkendu v Hradci Králové na Rallye show? Zjevilo se tam docela dost Subárek ;) Sháním fotky ;)
    4PTO
    4PTO --- ---
    subaru parade..
    Extreme WRX Sti Rally car - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=GDdkLVQYufQ&feature=related
    LUBANCZ
    LUBANCZ --- ---
    4PTO: co to GT jaks psal vcera? uz ho mas?
    4PTO
    4PTO --- ---
    sdílím stejné nadšení, ale v září všem natrhnu prdel :))
    PALMEX
    PALMEX --- ---
    všem buzerantům co jedou v neděli do Písku: Dobře Vám tak!

    já se budu raděj vozit v práci land cruiserem 40 po sjezdovce....
    SCOOBY
    SCOOBY --- ---
    4PTO: sorry, nedošlo mi, že to máš tak daleko...%-)
    4PTO
    4PTO --- ---
    SCOOBY: to by bylo ideální. Nakonec jsem sehnal kluky tady kousek. Dostat to k Bímovi a zpět by bylo takových 10k kč. Bylo by to nejlepší, ale takový krátkozraký, protože tak jak tak budu potřebovat do budoucna nějaký servisáky poblíž Olomouce. Udělají mi i převodovku. Na dílně mají závoďáky tak snad to bude OK.
    jinak se mi dostala ještě jedna slušná nabídka na GT tak ho jedu zítra omrknout, sice nevím na co mi bude, ale cena je dobrá, tak i kdybych ho měl jen jako náhradní na chvilu a pak ho prodat dál..
    SCOOBY
    SCOOBY --- ---
    4PTO: myslel jsem, že to vemeš Bímovi?
    COMMANCHE
    COMMANCHE --- ---
    4PTO: Aha, nebyl jsem v obraze... Zkouseji to no...
    RODWY
    RODWY --- ---
    4PTO: a kdo ti tpo delal?zkurvil!
    4PTO
    4PTO --- ---
    COMMANCHE: normálně to nestojí nic, protože je to add1 reklamace jejich předchozí práce a add2 protože žádné zjišťování závady nebývá po rozvodech a ujetí 30km třeba a add3 když už teda bych si chtěl nechat zjistit závadu tak zjistili hovno, protože měli dole jen vanu a viděli KO šálu tzn. nekompletní zjištění závady, když bych nevěděl co dál je a není v motoru ko.

    Nakonec prý není třeba dělat dusno kvůli 12 stovkám a že to teda platit nemusím.

    COMMANCHE
    COMMANCHE --- ---
    4PTO: A kolik to normalne stoji? :)
    PALMEX
    PALMEX --- ---
    4PTO: A cos jim na to řekl? Jasně kluci, 1500,- a drobný si nechte?
    4PTO
    4PTO --- ---
    Dnes mi zkoušeli v subaru zlepšit den vtipem, ať zaplatím 1200 za zjištění závady na mým subaru.

    /byl jsem si totiž pro auto, konečně jsem sehnal kontakt na schopnou dílnu v mým dosahu/
    STUART
    STUART --- ---
    Subaru Legacy RS gr. A v Čechách
    http://www.rally-mania.cz/news.php?id=13127

    SCOTT7279
    SCOTT7279 --- ---
    4PTO: Vždycky je kup risk, a i v tomhle případě se na to musí koukat z obou stran. Je pravda, že pokud se o něj starali, tak by to mohl být dobrý kup.
    4PTO
    4PTO --- ---
    SCOTT7279: aby to nebylo naopak..o závoďák se někdo umí spíš postarat..ale chápu jak to myslíš..
    SCOTT7279
    SCOTT7279 --- ---
    LUBANCZ: podvozek, diferáky... podle mě se to snadno nasčítá a je tu moc velká pravděpodobnost, že do toho zahučíš mnohem víc.
    PALMEX
    PALMEX --- ---
    4PTO: no...písek...snad stihnu...praskla mi poloosa tak doufám, že to mekánik do tý doby poladí
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam