• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PALMEXSubaru forever a nikdy jinak, rady tipy, fotky, videa

    "in this car, you are watching where are you going.. through the side window"


    Na nástěnce nyxácký subaru vozový park.

    Manuály - Subaru: http://www.subaruclub.cz/manualy
    rozbalit záhlaví
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    SCOOBY: tak ja mel totalku na naraznik, dekl kufru, vejfuk a zadni celo. s tim ze to zadni celo ve skutecnosti melo jenom poskrabanej lak. U auta s hodnotou 60kkc.
    SCOOBY
    SCOOBY --- ---
    PALMEX: přesně na tohle mi zdechla réza, likvidátor z toho udělal totálku a to sem měl srolovanou podlahu, světlo, dveře a výfuk a šišatou dojezdovku- bez sloupku a blatníku... hlavní, že posádka je celá.
    Tak ať ti to dobře dopadne! ;-)
    PALMEX
    PALMEX --- ---
    KROTITEL: no uvidíme....mam jedno záložní řešení, všechno záleží na tom s jakym číslem přijde likvidátor...

    Ale tohle už půjde težko porovnat....
    KROTITEL
    KROTITEL --- ---
    PALMEX: to je jasný. hlavně všichni ok.
    jde s tim ještě něco rozumnýho vymyslet?? zmuchlaná podlaha pujde asi špatně rovnat..
    4PTO
    4PTO --- ---
    PALMEX: to je vždycky na přesdržku :/
    PALMEX
    PALMEX --- ---
    KROTITEL: ty vole, naraznik vem čert. Byla to rána jak hovado, vůbec nechápu že je "vidět" jenom tohle. Když jsme to rozhodili tak je účet následující: vejfuk, sloupek, podlaha v kufru, prdel naražená až na rám, zadní dveře, blatník a pár dalších nepodstatností....ale co je podstatný, že všechny 3 děti, jedna manželka a jeden já, jsme ok
    KROTITEL
    KROTITEL --- ---
    PALMEX: R.I.P. nárazníku.
    PALMEX
    PALMEX --- ---
    dekuji slecne v bilych teniskach...rozbít 20let starý GT...k nezaplacení
    TOMYK
    TOMYK --- ---
    JInak tipy na Folie na skla Praha? chci ty nejmíň průhledný ale s atestem.
    Díky
    TOMYK
    TOMYK --- ---
    JESSE_MORENO: díky, jsem s tím smířen, takže čekám jenom na volnej den, aby šel do kupy. Chtěl jsem brzdy nechat udělt už dřív, ale neni čas, tak aspoň teď si ho udělám:-)
    JESSE_MORENO
    JESSE_MORENO --- ---
    TOMYK: asi bych byl radsi kdybys mi rekl ze jsem maloval zbytecne certa na zed a stacilo vymenit ty desky... mno ale ja mam proste nasrano na rukach a stavaj se mi vetsinou ty nejhorsi scenare :o( takze drzim palce at nestoji moc ty brzdice, ostatni + prace je normalni udrzba to te nezruinuje.
    TOMYK
    TOMYK --- ---
    CHARVYBURGER:
    JESSE_MORENO:
    pánové, díky za odpovědi. Tak nakonec jsou to dojebaný desky, kotouče a uvidíme až to sundaj co s brzdičem. Prej sem projel nějakou hrozně lepivou srágoru, která se dostala na ten brzdič, zatuhla, deska se spálila a jak už byly na konci řivotnosti, tak i dojebali ten kotouč. Na cenu opravy čekám..bohužel, sám to nepopravim, ne že bych se do toho nechtěl pouštět, ale tak nějak nemám kde. ale poreferuju. Nakonec je to u známýho, tak nepředpokládám nějakou oblož.

    CHARVYBURGER
    CHARVYBURGER --- ---
    AXTHEB: Litr, ale kdyz bude spatnej tak mi to vratej. Novej prej vyjde na trojku...
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    A opatrne se zeptej kolik stoji ten knock sensor u nich, mozna budes prekvapenej. Kolik si za nej dal v Hostivici?
    IKSIK
    IKSIK --- ---
    CHARVYBURGER: Tak se stav v Letňanech. Více v poště. :)
    A nebo vraž pár stovek do AWD v Hostivaři. Oni tě tam nezruinujou.
    CHARVYBURGER
    CHARVYBURGER --- ---
    Stejne bych ho ale potreboval vymenit a naradi na to doma nemam. Takze nekdo z Prahy, kdo by mi bylo ochoten objetovat 15 minut s ohmmetrem a pripadnou vymennou. Dam vam na pivo. Pristi tyden jedu do Slovinska a chtel bych to mit z krku. Diky.
    JESSE_MORENO
    JESSE_MORENO --- ---
    ale pozor mam s temahle zkusenost ze zerou baterky jak vztekly takze doporucuju po kazdem mereni tyhlety levny kramy uplne odpojit od baterky a nespolehat jen na vypnuti pristroje.
    IKSIK
    IKSIK --- ---
    CHARVYBURGER: No jo...dřív jo....a teď stovku. Kam to ten svět spěje. :)))
    CHARVYBURGER
    CHARVYBURGER --- ---
    IKSIK: Tenhle kram stoji stovku? Sakra ja mel pocit ze min jak za litr se takova vec neda sehnat...
    IKSIK
    IKSIK --- ---
    CHARVYBURGER: Ale jdi ty. :-)
    Digitální multimetr UT 20B | GES-ELECTRONICS
    http://www.ges.cz/cz/digitalni-multimetr-ut-20b-GES07313123.html?listType=1
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam