• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PALMEXSubaru forever a nikdy jinak, rady tipy, fotky, videa
    4PTO
    4PTO --- ---
    nová toyota
    4PTO
    4PTO --- ---
    Subaru Czech Rally Team společně se Subaru ČR a společností Motul vyhlašují soutěž:
    Autosport
    http://www.autosport.cz/clanek.php?cl=14236/
    CROSS
    CROSS --- ---
    SCOOBY: jo jo, mám za to, že takhle nějak to je. Před odjezdem na dovolenou jsem koukal do skříně na manuál a autu a říkám si, přece to s sebou nebudu vozit. :-]

    V každým případě regenerace ve 150+ v Německu to asi propálila, jak bylo potřeba. Jinak vim, že s tim lidi jezděj do servisu, kde se to taky dá udělat.
    SCOOBY
    SCOOBY --- ---
    CROSS: netřílej mě pokud kecám, ale přítelky rodičů pažout si takhle vyžaduje vyčištění, což většinou znamená jet na 4 ku po dálnici těsně před omezovačem dokud nezhals, nebo servis...
    4PTO
    4PTO --- ---
    CROSS: :( snad ne
    CROSS
    CROSS --- ---
    Tak dneska mě ropnej Forester trošku pozlobil. Najeto 31 tisíc, nikdy nic, a jen co jsme vyrazili na 900 km dlouhou cestu, rozblikala se kontrolka DPF. Nějak si pamatuju, že když bliká, že je to jen varování, průser je, až když svítí, tak jsem ji nechal blikat. Zhasla asi po 150 km, aby se po dalších asi 100 znova rozblikala. Teprve po nějaký regeneraci ve vyšším tempu (150 podle gps) v rajchu zhasla a až do cíle nic. Tak nevim, co mi tom chce filtr naznačit, že je jako po 32 tisících v prdeli nebo co?
    KROTITEL
    KROTITEL --- ---
    slušná cena s volantem vlevo.
    Subaru Legacy GT Twin turbo *Billigt | Stockholm
    http://www.blocket.se/stockholm/Subaru_Legacy_GT_Twin_turbo__Billigt_42064635.htm?ca=11&w=3
    4PTO
    4PTO --- ---
    tak já jsem se dokopal po roce vyměnit zadní tlumič výfuku za origo tichounkej z sti02 a zase špatně. Seebring je uřvanej slušně i když bublavě, ale ten sti je zas úplně naprosto tichej. Neslyšim nic. Zkusím sehnat prodrive, ten zní na yt tak nějak mezi :) grr.. jo a mám nový tlumiče sti08.. auto je jak vyměněný (jen ho ku*va neslyším!!) :))
    PALMEX
    PALMEX --- ---
    AXTHEB: no to by mi skoro stacilo...uvidime
    SCOOBY
    SCOOBY --- ---
    PALMEX: 80tkm??? tak to musel mít nějakej vášnivej sběratel... :-)
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    PALMEX: 45 tisic.
    PALMEX
    PALMEX --- ---
    KROTITEL: pokud vsechno dobre dopadne, koupim za penize od pojistovaku to samy, 80tkm, kuze, sitzheizung, rostfrei a prehodim jen spztky....a zboreny si necham ve stodole jako zasobarnu ND....ale pssst!!!!

    a držte palce, nebo dostanete všichni banána aspoň na měsíc :-)
    PALMEX
    PALMEX --- ---
    AXTHEB: a kolik ti dali??
    KROTITEL
    KROTITEL --- ---
    PALMEX: přehodit motor do jiný kastle jedině.. pokud se dá nějaká sehnat.
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    SCOOBY: tak ja mel totalku na naraznik, dekl kufru, vejfuk a zadni celo. s tim ze to zadni celo ve skutecnosti melo jenom poskrabanej lak. U auta s hodnotou 60kkc.
    SCOOBY
    SCOOBY --- ---
    PALMEX: přesně na tohle mi zdechla réza, likvidátor z toho udělal totálku a to sem měl srolovanou podlahu, světlo, dveře a výfuk a šišatou dojezdovku- bez sloupku a blatníku... hlavní, že posádka je celá.
    Tak ať ti to dobře dopadne! ;-)
    PALMEX
    PALMEX --- ---
    KROTITEL: no uvidíme....mam jedno záložní řešení, všechno záleží na tom s jakym číslem přijde likvidátor...

    Ale tohle už půjde težko porovnat....
    KROTITEL
    KROTITEL --- ---
    PALMEX: to je jasný. hlavně všichni ok.
    jde s tim ještě něco rozumnýho vymyslet?? zmuchlaná podlaha pujde asi špatně rovnat..
    4PTO
    4PTO --- ---
    PALMEX: to je vždycky na přesdržku :/
    PALMEX
    PALMEX --- ---
    KROTITEL: ty vole, naraznik vem čert. Byla to rána jak hovado, vůbec nechápu že je "vidět" jenom tohle. Když jsme to rozhodili tak je účet následující: vejfuk, sloupek, podlaha v kufru, prdel naražená až na rám, zadní dveře, blatník a pár dalších nepodstatností....ale co je podstatný, že všechny 3 děti, jedna manželka a jeden já, jsme ok
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam