• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PALMEXSubaru forever a nikdy jinak, rady tipy, fotky, videa

    "in this car, you are watching where are you going.. through the side window"


    Na nástěnce nyxácký subaru vozový park.

    Manuály - Subaru: http://www.subaruclub.cz/manualy
    rozbalit záhlaví
    SCOOBY
    SCOOBY --- ---
    LUBANCZ:to teď nerad slyším s těma nehodama.... no nic, asi to nechám plavat. Každopádně dík!
    LUBANCZ
    LUBANCZ --- ---
    SCOOBY: kamarad se na to byl podivat a docela traga, zastavba pekna, ale auto dost "pouzity" takze predbezna investice pry +30-50t

    nehlede na to ze je to snad na n/a papirech, takze v pripade pojistny udalosti problem..
    4PTO
    4PTO --- ---
    SCOOBY: v matné černé? někde visí za kilo, ale to víš...já nic bližšího nevím..
    SCOOBY
    SCOOBY --- ---
    Outback WRX, co kdysi udělalo awd, nevíte o něm někdo něco bližšího?
    Vím, že ho nedávno awd prodávalo asi za pade s výčtem věcí, co na něm bylo "k doladění" a nebylo jich málo - víceméně to bylo na díly, koupil ho někdo z Kladna a za chvíli se objevilo v inzercích s dvojnásobnou cenovkou.... někdo víc info?
    V pondělí jsem rozbil volváče a i přesto, že to bylo příjemný auto, nikdy jsem nepřestal slintat, když jsem někde zaslechl boxera...:)
    4PTO
    4PTO --- ---
    rally car-SUBARU - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=Wx_8hDXtWPk
    4PTO
    4PTO --- ---
    PALMEX: Jj :)
    PALMEX
    PALMEX --- ---
    4PTO:
    Subaru Impreza Pulls Truck Out of The Snow - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=DcHNQXB-EqQ
    4PTO
    4PTO --- ---
    this is subaru!! :)
    SUBARU LEGACY vs MB ACTROS on snow - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=uXS_xf0qOt0&feature=related
    CROSS
    CROSS --- ---
    PALMEX: tak to úplně poslední byla taky nějaká převlečená toyota, před tím Suzuki z Maďarska :-] a ty starší (nehledě na to, že pro ženu chci něco zánovního, aby to drželo) neměly automat. (Ono ani u těch novějších si nejsem jistej...)

    No a Impreza už jí (ženě) přijde moc velká.
    PALMEX
    PALMEX --- ---
    CROSS: co justy?
    CROSS
    CROSS --- ---
    AXTHEB: jo, je to tak, já jen tolik, že toyota mi nějak extra nevadí.
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    CROSS: brz/gt86 je koprodukce, trezia je 100% toyota afaik.
    CROSS
    CROSS --- ---
    AXTHEB: já vim, ale je to jediný, co Subaru v týhle kategorii nabízí.

    (Koneckonců BRZ je taky přemalovaná Toyota :-])
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    CROSS: Trezia je jenom premalovana toyota :)
    CROSS
    CROSS --- ---
    T_MAX: yy, aktuální OTB mě u srdce taky nechytil. Ale zatim nemám kam spěchat, mám natočeno všehovšudy 40k (zrovna jsem se objednal do servisu na revizi), tak snad technika ještě rok dva vydrží. Spíš koukám po něčem malým pro ženu, tam jsou poźadavky malý auto na benzín s automatem, v úvahu by připadala Trezia, ale do tý dávaj automat jenom k dieselu. Asi budu muset zamířit mimo značku.
    T_MAX
    T_MAX --- ---
    CROSS: Tak jsem to myslel - minulá generace byla naprostá trága, tahle nová se mi líbí víc .. Nejlepší byla každopádně II.g. s velkejma mlhovkama a nenápadnou maskou, jak říkáš :)

    Já mám spíš strach, co udělaj s faceliftem OTB. Už takhel netušim, co si mám pořídit, až půjde OTB do světa - aktuální verze mě teda vůbec nebere ....
    CROSS
    CROSS --- ---
    T_MAX: nevim, no, velkou masku má kdejakej korejec. Mně se vždycky líbilo (na první a druhý generaci), že to právě bylo takový nenápadný. No a teď, když jsem si konečně zvyknul na masku svýho ropáka, přijdou s timhle. :-]
    T_MAX
    T_MAX --- ---
    CROSS: Řekl bych, že tou maskou minulý generaci dost polepšili - ikdyž se teda mohli zase trochu vrátit k velkejm mlhovkám, to mi vždycky tak nějak k subu patřilo :)
    PANDAMON
    PANDAMON --- ---
    impreza camper
    PALMEX
    PALMEX --- ---
    ukradeno z ustavu
    DIXIE
    DIXIE --- ---
    CROSS: chyby tam facelifty 1. a 2. gen (ten muj taky chybi ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam