• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PALMEXSubaru forever a nikdy jinak, rady tipy, fotky, videa
    IKSIK
    IKSIK --- ---
    TOMYK: Já bych si to nechal opravit a koukal bych se jak to dělá a příště bych do toho případně šel sám. Ale skoro mám pocit, že to umí každej jouda, takže si taky nejsem úplně jistej. Co to stojí? Pětikilo?
    TOMYK
    TOMYK --- ---
    Prosím o radu. letos jsem již jednou měnil přední sklo u Forestera a jelikož mám pojištění na výměnu jednou do roka a jeden zas... kamion mi kouskem šutříku zas udělal dírku na předním skle, přemejšlim o zalepení. Zkoušeli jste někdo lepit díry v čelním skle nějakou tou universální sadou, popřípadě jste si to nechali někde opravit?
    Díky
    PIPLA
    PIPLA --- ---
    Ještě jedno video z Lungau, tentokrát jen jedno STI:
    Subaru Impreza in Lungau - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=lcrCCCRFELo
    TOMYK
    TOMYK --- ---
    DBR: :-)
    4PTO
    4PTO --- ---
    :)))
    Subaru Impreza turnover of 360 slide overtake Winter Russia 2013 - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=BLT0sudAGtU
    DBR
    DBR --- ---
    T_MAX: no prave ...... smutny je zivot bez mechanicke rucni brzdy
    T_MAX
    T_MAX --- ---
    DBR: neni tam elektronická?
    DBR
    DBR --- ---
    pochopil jse nekdo u novych OTB a Leg absenci rucni brzdy ? kdyz ( pokud vim) XV ji ma ?
    PANDAMON
    PANDAMON --- ---
    SCOTT7279:
    4PTO: Diagnostika prave mlci
    SCOTT7279
    SCOTT7279 --- ---
    PANDAMON: Může toho být tuna, svítí nějaká chyba? Kouknul bych na podtlaky a přívod vzduchu, jestli to někde nepřisává...
    T_MAX: No asi to proběhne na jižní spojce u OMV, kde se občas dělají srazy na kafe ;)
    4PTO
    4PTO --- ---
    PANDAMON: muze to byt cokoliv, casto to byva vaha nebo lambda...obyc svicky by to nejspis delaly porad, moznosti je moc..diagnostika ti rekne vic nez hadani..
    PANDAMON
    PANDAMON --- ---
    Poslyste, nez vydelam na servis tak bych chtel slyset nazor, mam problem s Forestrem 06. Od 2000 do 3000 ot. se to jakoby dusi, po prekroceni 4000 uz to jede normalne. Bohuzel se to neprojevuje porad, snazil jsem se vypozorovat nakej algoritmus cetnosti, ale je to marny, nekdy se zda, ze je to benzinem, ale vyzkousel jsem uz kde co a nekdy to jede dobre na stejnej benal co to posledne zlobilo. Pak jsem si myslel, ze je to horsi, kdyz vyjedu 3/4 nadrze, to se taky nepotvrdilo. Uz jsem zkoumal i vlivy pocasi, zda se, ze to ma bud souvislost s privodem paliva nebo vzduchu (vaha, lambda), nejake nazory, zkusenosti?
    T_MAX
    T_MAX --- ---
    SCOTT7279: Já už tam sice asi 10 let nejsem, ale bude to prdel, šel bych do toho :D
    SCOTT7279
    SCOTT7279 --- ---
    4PTO: Na CSC se nějak rozvedla myšlenka, že by se udělal Pražský Subo Harlem Shake :-D Tak mě napadá, kolik z vás je např. zrovna na CSC? Já pod nickem Scott ;)
    RUFF23
    RUFF23 --- ---
    TOMYK: po XV pro mne docela zklamání. Ale jak říkaš výběhový model je teď za dobrý peníz, jen už se nedá moc vybírat mezi vybavama, jsou už ve velké míře Active, co to tak sonduju.
    TOMYK
    TOMYK --- ---
    RUFF23: mně jo, je peckovej. btw předchozí generace se prodává ještě za doceal směšnou cenu..0,5 mio

    T_MAX
    T_MAX --- ---
    Ještě bych se pozastavil nad tim, že tam nechali budíky jak z doby škoda 105 ......
    CROSS
    CROSS --- ---
    RUFF23: zatim mám rozpačitý dojmy, musim se na to podívat na živo. Předchozí generace se mi taky nejdřív moc nezdála, ale zvyknul jsem si rychle. A cenovka — no tak je to turbo, že jo. (Škoda kapličky...)
    T_MAX
    T_MAX --- ---
    NAILER:
    RUFF23: já si minulej víkend užíval cestu do Liberce a zpět :) a vlastně celou zimu :))
    RUFF23
    RUFF23 --- ---
    NAILER: taky mám rád když nasněží :D a člověk jede furt jak je zvyklý :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam