• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PALMEXSubaru forever a nikdy jinak, rady tipy, fotky, videa
    T_MAX
    T_MAX --- ---
    RUFF23: Leju do toho Shell a nebo Globus a zatim žádnej problém .. najeto 89 tis.

    Celkově maximální spokojenost ..
    RUFF23
    RUFF23 --- ---
    Tak díky ID NIXIMOR jsem přesedlal na naftu, OTB 2009 :) tak doufám, že to neprokleju skrzeva ty vstřiky. Raději ho krmím Vervou na Benzině. Nějaký tip na aditivum?
    NIXIMOR
    NIXIMOR --- ---
    2008, tesne pred faceliftem.
    PANDAMON
    PANDAMON --- ---
    NIXIMOR: Tak at slouzi, co je to za rok?
    NIXIMOR
    NIXIMOR --- ---
    Tak jsem si vcera konecne privezl sveho vysneneho lesnika diky jednomu mistnimu diskutujicimu :) Tak doufam, ze si s nim uziju spousty krasnych kilometru :)
    SCOOBY
    SCOOBY --- ---
    Co si pamatuju, tak před pár roky vyšla statistika počtu ukradených aut v poměru k přihlášeným a sůbo bylo někde za 40. místem. Kradli se většinou oturbený verze imprez, sem tam něco jiného. Jaká je aktuální situace po příchodu diseaslu mi není známo, neb někdy tou dobou dostala réza ránu a od tý doby jen slintám, když slyším někde bublat boxera a v kontaktu s komunitou a situaci úplně nejsem... Ale nepředpokládal bych, že na tom budou subárka hůř, než většina japonský produkce.
    Ad nivomaty, můj aktualní (bohužel?!) nesůbo povoz je má taky, jsou fajn a taky jsou pomalu to nejdražší co se na tý ojetině může vysypat, konverze na klasiku stejně jako u forestra je možná a není to "zase taková rána".
    T_MAX
    T_MAX --- ---
    CROSS: okey, to bude asi jedna z mála věcí, která je dražší .. jinak běžný věci, který se měněj (tyčky stabilizátoru, kosti, různý manžety a pod) jsou ve většině případů ještě levnější ..
    CROSS
    CROSS --- ---
    No zrovna ty samonivelační tlumiče stály cihlu zlata, ale zase který jiný auto to má.
    T_MAX
    T_MAX --- ---
    PETRPEDROS: náhradní díly jsou stejně drahý jak na jiný auta, to že jsou drahý jsou jen histerický výkřiky majitelů felícií ..
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    IKSIK: To je fakt ale taky oktávku potkávám na každém roku :D a taky je fakt že právě na subaru slyším samou chválu akorád se bojím u starších vozů ceny náhradních dílů.

    DBR
    DBR --- ---
    PETRPEDROS: no me jedno ukradli ale uz davno a navic u polskejch hranic, podle statistiky se kradou min nez trabanty
    T_MAX
    T_MAX --- ---
    PETRPEDROS: Obecně se Suba nekradou, maximálně vykrádaj ..
    IKSIK
    IKSIK --- ---
    PETRPEDROS: O Oktávku bych se bál víc. ;-)
    CROSS
    CROSS --- ---
    PETRPEDROS: pokud vim, moc se nekradou (neni to koncern, že jo), ale do mýho minulýho forestra se někdo zkoušel dostat, akorát zdemoloval zámek a promáčk trochu dveře, ale neotevřel. To už je spíš otázka vykrádání než kradení samotnýho auta.

    Podle mýho jsou to docela nenápadný auta (teda pro WRX, STI to asi neplatí ;-]), security by obscurity, jak se říkalo o Apple.
    LUBANCZ
    LUBANCZ --- ---
    PETRPEDROS: znamej prodava wrx kombi 04, 370hp, motor+diffy STI, brzdy AP, podvozek tein nebo hks, ted nevim...
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    Chtěl jsem se ještě zeptat jak je na tom SUBARU a krádeže?
    CROSS
    CROSS --- ---
    PIPLA: zrovna u tohohle si bude muset stav tlumičů zjistit... mě zadní opustily po 130 tisících, a to jsem v tom jezdil převážně sám.
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    Ahoj scháním subaru forester cca 2001 nebo impreza kombi cca 2003 víte někdo o nějakém slušném modelu který by mi ještě chvilku vydržel a nemusel bych do něj cpát peníze třeba za nové tlumiče?
    T_MAX
    T_MAX --- ---
    RUFF23: V pohodě :) jinak jako samozřejmě se s tim dá jet za 20 :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam