• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PALMEXSubaru forever a nikdy jinak, rady tipy, fotky, videa

    "in this car, you are watching where are you going.. through the side window"


    Na nástěnce nyxácký subaru vozový park.

    Manuály - Subaru: http://www.subaruclub.cz/manualy
    rozbalit záhlaví
    LUBANCZ
    LUBANCZ --- ---
    DBR: jo, maj normalne homologaci..
    DBR
    DBR --- ---
    LUBANCZ: a s tim muzes na normalni silnici ? ( v cechach ) ??
    LUBANCZ
    LUBANCZ --- ---
    T_MAX: taky sem si rikal ze led bude super, ale nejak mi to neprislo nic extra... oproti tomu tezkej snih/prasan fakt pecka
    T_MAX
    T_MAX --- ---
    LUBANCZ: neměly by právě takový gumy bejt hlavně na led? V Norsku s tim jezděj všichni, protože tam maj na silnicích led ..
    LUBANCZ
    LUBANCZ --- ---
    IKSIK: ja mel na evo9 nokian hakkapeliitta 5 s hrotama, a urcite je doporucuju.. jakmile bude zima tak jdu do nastupcu hakka 7 :)
    Akorad teda moc nedrzej na ledu, to se chovaj jak normalni zimni.. ovsem ve snehu nemaj konkurenci
    hakka 5


    hakka7

    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    IKSIK: Ja pouzivam Nokian W+ a sem zcela spokojen.
    IKSIK
    IKSIK --- ---
    Hm, slušný. Index 95 je základ. Už jsem říkal našemu místnímu pneuservismanovi, že rychlost mě nezajímá, ale potřebuju nosnost. S letníma se mi to vyplatilo. To je jízda jak po kolejích.
    TOMYK
    TOMYK --- ---
    Serviska ve 135 k Subaru sg . Víte někdo co to vse obnáší a kolik kostuje? Díky
    DBR
    DBR --- ---
    IKSIK: no ja opakovane koupil Nokiany ale na typ bych se musel kouknout do garaze vim ze to bjsou XLka bacha na gumy s mekym bokem, kdysi davno jsem nazul Polaris ( Barum) a na ty je to subo fakt tezky .....
    IKSIK
    IKSIK --- ---
    Ňákej tip na zimní gumy? Bridgestone Blizzak?
    Budu přezouvat už teď. Chtěl jsem dojet starý zimní gumy a obout nový a už je nedojedu.
    DBR
    DBR --- ---
    KODEXX: porad hezci nez ty s ramama oken co se prodavaji ted, nejak se s tim nemuzu srovnat ...... mel jsem 2.0 motor - 360 tis kdyz mi ho ukradli a slapal jak hodinky .....
    KODEXX
    KODEXX --- ---
    zdravim!

    tak nakonec jsem dostal zajimavou nabidku na subaru forester 2.0x (2007). coz je docela zmena oproti memu chtenemu 2.0xt (03-05). ale je to primo ze subaru s plnou servisni historii.. ale ten facelift me nejak nebere..je takovej tupej.. ale i ten bych kousnul..

    a dotaz.. mate nekdo zkusenost s timdle motorem 2.0 (116kW) ?
    DBR
    DBR --- ---
    RUFF23: diky za info :)
    DIXIE
    DIXIE --- ---
    mate nekdo zkusenost s problemy (vymenou ?) diferencialu na SF?
    zacalo v nem klapat a ja se zacinam desit, co to bude znamenat..
    RUFF23
    RUFF23 --- ---
    TOMYK: dá se vyměnit, mě to taky blblo v tom SG asi po 5 letech a bylo to tím, že byla baterka už vymlácená, po výměne to bylo OK.
    RUFF23
    RUFF23 --- ---
    DBR:Čau, byl to montovaný "origo" systém od Vialle (NL), my toho lesníka brali nového na úvěr a tam bylo zvýhodnění díky financování od Raiffeisen -50 tis. na LPG. Pc byla 70 tis., čili nás to výšlo na 20 tis. Ale dnes to už tuším levnější. Jinak to servisuje a montuje AutoGasCoubal: http://www.vialle.cz/index.php . Fajn tohoto systému je, že vyústění nádrže LPG je vedle hrdla benzínové nádrže, takže tankuješ "jako člověk" a né někam dolu do nárazníku. Jinak tento systém byl bezproblémový a můžu jej doporučit.
    TOMYK
    TOMYK --- ---
    jsem lama. Někdo mi říkal, že to nejde vyměnit, tak jsem to nezkoušel. Teď jsem to otevřel a tam klasická baterie. OK:-)
    CROSS
    CROSS --- ---
    TOMYK: to bych se divil, co si pamatuju, byl na klíči dokonce nějakej šroubek. Měl jsem teda takovejhle klíč.
    TOMYK
    TOMYK --- ---
    baterka se tam prej vyměnit nedá... nebo jo?
    TOMYK
    TOMYK --- ---
    já mám forester SG a i po výměně baterky jsou klíče naprd.. otevře to až po chváíli, co chodim kolem se zmáčknutým čudlem. To samé při zamykání.. Poradí někdo? Oba klíče to samý..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam