• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PALMEXSubaru forever a nikdy jinak, rady tipy, fotky, videa
    CROSS
    CROSS --- ---
    No nevim, takhle na první pohled mi smysl tohoto modelu uniká, ale neznám tu zmiňovanou situaci v japonských podminkách. (Jestli je jim Legacy moc velký...?) To bych radši viděl něco, jako byla Exiga, tj. směrem k MPV.
    NIXIMOR
    NIXIMOR --- ---
    RUFF23: to vypada hodne dobre :)
    RUFF23
    RUFF23 --- ---
    Povedené, že jo? :)
    Subaru Levorg: Menší Legacy dorazí na jaře, s 1.6 Turbo | auto.cz
    http://www.auto.cz/...ensi-legacy-dorazi-jare-1-6-turbo-77919?utm_source=dlvr.it&utm_medium=facebook
    JUGI
    JUGI --- ---
    IKSIK: Ten forester je pro mě něco mezi hnědou, zelenou a černou. Je mi to víceméně jedno. Jsem tak trochu sedlák :)
    IKSIK
    IKSIK --- ---
    JUGI: Tak to máš blbý, když pro Subaru je zásadní barva modrá. Ale třeba červený subaru vypadaj divně.
    JUGI
    JUGI --- ---
    IKSIK: Dycky hlavně říkám aby to moje další auto nebylo modrý ani červený :)
    IKSIK
    IKSIK --- ---
    JUGI: Ále, já taky rozeznám nanejvejš 16 barev. A furt to nemůžu manželce vysvětlit. :-D
    JUGI
    JUGI --- ---
    IKSIK: A to ještě nevíš, že jsem nebarvocitnej a půlku barevnýho spektra vidím stejně :)
    IKSIK
    IKSIK --- ---
    JUGI: Cive, to jsi snad první člověk, kdo se nestydí říct, že se mu líbí multipla. :))) Ale ty první forestry byly teda hnusný, ale tak nějak....funkcionalisticky. :)
    JUGI
    JUGI --- ---
    Mě se taky líbí forester, multipla i multikáry :)
    IKSIK
    IKSIK --- ---
    JUGI: Podle mě neni ošklivá ani multipla ani multikára. :-P
    T_MAX
    T_MAX --- ---
    JUGI: Mamlasovi co to rekl preju zadrenej motor ... dvakrat! :)
    JUGI
    JUGI --- ---
    Teď sem někde čet, že forester je tak ošklivý jako něco mezi fiatem multipla a multikárou :)
    PANDAMON
    PANDAMON --- ---
    jo mit tak neomezenej rozpocet
    LUBANCZ
    LUBANCZ --- ---
    me se ty stary forestery libej snad vic nez reza gt.. je to takovy nezvykly auto na blbnuti u kteryho by to nikdo necekal :) a rodinu to odveze taky :)


    BUFFY
    BUFFY --- ---
    CUTTER: tak to jsi mel docela smulu. forester je pro me aktualne nejspolehlivejsi auto, co jsem mel, s nejmensimi investicemi . ale menil jsem treba chladic (praskla ta plastova cast). jinak servisuju vse v subaru autorizovanem s original nahradnima dilama.

    jinak mel jsem: fiat croma 2.0 turbo benzin tovarni sport verze, saab 93 2.3 turbo benzin. forester je vykonnostne nejslabsi a nejtezsi, takze trochu linejsi. ale uz mam rodinu, tak mi to nevadi.
    CUTTER
    CUTTER --- ---
    Moje Subaru Forester story...
    Koupil jsem před asi třemi lety od svého strýce forestera 98 bez turba. Byl udržovaný a v dobrém stavu. Vyměnil v něm převodovku (tak stará se mu rozlítla, když couval na redukci), zadní samonivelační tlumiče a ještě asi tak tunu věcí. První, co mi odešlo, bylo horní uložení levého tlumiče. Při tom zjistili, že mám prasklé přední péro a přední tlumiče úplně v hajzlu. - vyměnil jsem. Pak to začlo kašlat a kouřit a smrděl benzín - odešel jeden vstřik. Sehnat ho byl ukrutný porod. Byla to nějaká atypická série a nikde prostě nebyl. Posílali ho z Japonska do autorizáku. Výfuk byl sice nový, ale polák moc dlouho nevydrží, takže je děravý. Takže teď mě čeká výfuk, kola, knock sensor, sensor podélného zrychlení, ABS sensor levého zadního kola a mám děravé levé přední světlo, takže je v něm voda... je to nekonečný příběh :-D Čekám teď na prachy a pak dám vše do kupy a doufám, že to zase nějaký ten pátek vydrží. Nicméně bych Báru za nic nevyměnil. Je to mazlík, ale je třeba se o ní starat a rvát jí prachy. V zimě zase nemusím házet lopatou. Všechno přejede, všude se dostanu... do Liberce ideální vůz...
    BUFFY
    BUFFY --- ---
    a muj starecek :)
    BUFFY
    BUFFY --- ---
    zima se blizi :)
    BUFFY
    BUFFY --- ---
    ja mam forestra benzin turbo, na zimu bych uvital spis verzi bez turba a s redukci. a forester ji prijde pretacivy...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam