• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PALMEXSubaru forever a nikdy jinak, rady tipy, fotky, videa

    "in this car, you are watching where are you going.. through the side window"


    Na nástěnce nyxácký subaru vozový park.

    Manuály - Subaru: http://www.subaruclub.cz/manualy
    rozbalit záhlaví
    NAILER
    NAILER --- ---
    LUBANCZ: Zelena to je, interier ti zkontroluju priste :-)
    LUBANCZ
    LUBANCZ --- ---
    NAILER: rekni mi prosimte, ze to neni reza vty sileny zeleny barve... popripade s hnedym kozenym interierem..
    nechapu kdo tuhle barevnou kombinaci v japonsku vymyslel... :)
    NAILER
    NAILER --- ---
    Nějak nám ten drift nevyšel...

    BOTA01
    BOTA01 --- ---
    Zdravicko, mam moznost koupit Subaru Leone 1989 (EA82) za pomerne dobry peniz. Mate s timto autem nekdo zkusenosti? (Jinak jsem volvista, ale stehuji se za mesto;) diky za rady
    LUBANCZ
    LUBANCZ --- ---
    TOMYK
    TOMYK --- ---
    AXTHEB: ? nemám jam to napíchnout.. takže má dojet na diagnostiku?
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    TOMYK: Co na to error kody?
    TOMYK
    TOMYK --- ---
    Se mi dnes zastavil dech... Auto najednou chciply. Rozsvítili se všechny kontrolky kolem kontrolky motoru a ta taky. Dále kontrolky power a rucka, i když fyzicky nebyla zasáhla jo a jeste awd. Vypnul jsem kličky a znovu nastartoval a uz nic nesvitilo, forester zas v pohode.. Dobrej pocit z toho ale nemAm. Stalo se to někomu z vás? Nejaka rada? Díky
    IKSIK
    IKSIK --- ---
    ...bych si to snad přestavěl na LPG (ilegálně), ať to jezdí skoro zadarmo.
    IKSIK
    IKSIK --- ---
    PALMEX: Pak dej vědět, jak to vypadá ve skutečnosti. Já zatím ve vidlákově nebydlím, ale v budoucnosti bych to tady v Praze rád zabalil a na dojíždění do práce by takový úžaautíčko bylo super.
    PALMEX
    PALMEX --- ---
    IKSIK: na tu z sauta....na mobile jsem koukal včera a nic moc
    IKSIK
    IKSIK --- ---
    PALMEX: Ale tak jasně. Ono se dá s prodejcem domluvit na lecjaký ceně.
    Na co se jedeš podívat? Na tu z sauta.cz nebo do chorchtákova?
    PALMEX
    PALMEX --- ---
    IKSIK: 30 je moc.... za 1000E se obchodujou v holandsku a švajcu fakt vymazlený kousky...tahle má hodnotu tak 10-12k. příští tejden se na ní jedu podívat a zkusim jí vyměnit za nissana micru... Bydlim ve vidlákově, kde se moc neprohrabujou silnice tak bych do toho šel...a raděj ať mi před barákem hnije justyna, než micra
    IKSIK
    IKSIK --- ---
    WACLOSH: Ty ve já mít chajdu někde ve vidlákově, kde se moc neprohrabávaj silnice a muset bejt každý ráno včas v práci, tak do toho jdu. :) I bez swapu. :)
    WACLOSH
    WACLOSH --- ---
    IKSIK: Třicet je hodně. Historickou hodnotu v tom nevidim. Ale kdyby to bylo za deset, to by si přímo říkalo o swap s nějakým (nad)litrovým bajkem :)
    IKSIK
    IKSIK --- ---
    Jezis! Ťuťuťu! Takovej pěknej mazlíček už se moc nevidí.
    Subaru Justy 1.0i,4x4. - Sauto.cz
    http://www.sauto.cz/osobni/detail/subaru/justy/10402603?goFrom=list
    NIXIMOR
    NIXIMOR --- ---
    Ja jsem po koupi menil relativne brzo (v ramci mesice) obe dve predni zarovky, tak jsem si rikal hm, poridim si zasobu... a od te doby za 5 mesicu nastesti nepraskla ani jedna :D (cimz jsem to prave zakriknul a urcite dneska minimalne jedna prdne :D)
    T_MAX
    T_MAX --- ---
    CROSS: Ona totiž taková žárovka má výrobcem danou životnost cca 250 hodin svícení :) Taky mě to překvapilo, když mi to někde řekli (rozčiloval jsem se, jaktože měnim co dva měsíce žárovku) ..

    Xenony jsou bezúdržbový .. resp. když se poserou, vyjde to na děsnej balík - ale nestává se to ..
    CROSS
    CROSS --- ---
    KODEXX: no to jsem rád. Musim říct, že jsem na tom měnil žárovky docela často, a to jsem tam dával nějaký Phillips, žádnej low-end.

    Což mi připomíná: teď mám v autě xenony, to se dá uživatelsky vyměnit, resp. odchází to jako normální žárovky? Mám se toho nějak bát? Vim o tom prd, jak z dotazu patrno.
    KODEXX
    KODEXX --- ---
    CROSS: Zarovka vymenena.. a jsem rad ze Subaro opet nezklamalo :). S tvejma radama to bylo fakt jednoduchy i bez vyndani baterky. Dik
    4PTO
    4PTO --- ---
    KROTITEL: Spatne na tom nic neni, jen ho majitel nalezite vyuziva :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam