• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PALMEXSubaru forever a nikdy jinak, rady tipy, fotky, videa
    NILOR
    NILOR --- ---
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    dx.com ma postovny zdarma, nemusus se sdruzovat :)
    TOMYK
    TOMYK --- ---
    KODEXX: Super"!

    Takže, nechce to někdo taky koupit přez DX.com? Zařídím a můžem to poslat najednou..
    GEEK
    GEEK --- ---
    WYMA: Počítám, že kolem 6.
    WYMA
    WYMA --- ---
    GEEK: jen pro zajímavost, kolik je cena novýho dílu?
    GEEK
    GEEK --- ---
    Kdybych věděl, jakej je to problém sehnat zadní světlo, tak bych si příště rozsmyslel, jestli ten náš kopec budu vyjíždět, když je na něm sníh:)
    DBR
    DBR --- ---
    kdyby jste ciste nahodou nekdo vedel o koncovkach na vyfuky (OTB 2006/US ) .....
    ne ze by bylo nezbytne nutny ale potesilo by ......
    DBR
    DBR --- ---
    o americkejch modelech mi povidej :D ja teda zatim potreboval jen predni sklo a to nastesti sedelo ale nepasovalo zpetny zrcatko ( pozice, uchyt)
    GEEK
    GEEK --- ---
    IKSIK: Asi by se něco našlo. Viděl jsem nějaký americký OEMka, u těch se trochu obávám, jak to bude s kompatibilitou. Plus poštovný minimálně litr a clo kdoví kolik :/
    IKSIK
    IKSIK --- ---
    GEEK: Ebay jsi nezkoušel?
    GEEK
    GEEK --- ---
    DBR: nemaj
    DBR
    DBR --- ---
    GEEK: ty kovbojove na Kladne nemaj ?
    GEEK
    GEEK --- ---
    Nemá někdo k prodeji, nebo neví, kde sehnat levý zadní světlo na Forestra 1. gen.? Zkusil jsem 3 vrakoviště a tohle konkrétně je vyprodaný. Za chvíli bude technická a nový se mi teda kupovat nechce :( Dík za případný tipy
    RUFF23
    RUFF23 --- ---
    a je to venku:
    SUBARU | 2014 Chicago Auto Show
    http://www.subaru-global.com/ms2014/chicago/index.html
    KODEXX
    KODEXX --- ---
    TOMYK: https://itunes.apple.com/us/app/dashcommand-obd-ii-gauge-dashboards/id321293183?mt=8

    jo, ukahuje to vsecko co pises a mnohem vic.

    CROSS: 150+10(mechanikovi ze mi ho dohodil)
    CROSS
    CROSS --- ---
    KODEXX: Tak to nemusí být pohádka, se mnou to bylo podobný, taky jsem tam koupil novýho v r. 2007 a pak ho potřeboval vyměnit, měl najeto skoro totéž. Na mým např. brzdy těch 140k vydržely a ještě nebylo nutný je měnit (narozdíl od tlumičů). Za kolik (řádově) jsi pořídil, jestli si to nechceš nechat pro sebe?

    DBR
    DBR --- ---
    to by me taky zajimalo + app na android
    TOMYK
    TOMYK --- ---
    KODEXX: co všechno ti t ukazuje? Taky o tom přemejšlim, akorát jsem nějak sketickej nakupovat přez DX.com.. jak to probíhá? Mně jde o to, aby mi to ukazovalo spotřebu, chybový hlášky atp.. prostě to, co mi ve foresterovi chybí - plaubní počítač..
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    KODEXX: Ja mam elm237 a jako app pouzivam torque, ale jako sou ty appky bida.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam