• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PALMEXSubaru forever a nikdy jinak, rady tipy, fotky, videa
    LUBANCZ
    LUBANCZ --- ---
    KODEXX
    KODEXX --- ---
    PRZZI: kdyz jsem si asi pred rokem objednaval nuz z japonska, postovny bylo snad 7$.. a za cca tyden byl doma..
    PRZZI
    PRZZI --- ---
    objevil jsem alternativní kabel, který by se dal zprovoznit ten AUX.
    Beat-Sonic AVC9 Video RCA Input Cable Harness
    http://www.beatsonicusa.com/...s-harnesses/subaru/beat-sonic-avc9-video-rca-input-cable-harness.html

    v popisu najdete i kompatibilní modely/rádia - já osobně mám rádi GX204-LE.

    Cena je přízniva (do 700lč), horší je to s dopravou. Objevil jsem prodejce v Austrálii, pak USA a Japonsko.

    Kontaktoval jsem tu Austrálii a tam poštovné vyjde 2x dráž než cena kabelu. Zkouším hledat dál...

    nemáte někdo známé v Austrálii, kteří se budou vracet? :))
    PIPLA
    PIPLA --- ---
    Z Vysokého Mýta:




    DBR
    DBR --- ---
    SCOOBY: kdyby bylo potreba pomoct s polstinou klidne mi napiste
    teda radsi mluvim nez pisu ty skrtnuty pismena ale kdyz neni zbyti ...... :)
    PRZZI
    PRZZI --- ---
    TOMYK: kdyby to bylo 300 tak neřeším a objednávám ;)
    TOMYK
    TOMYK --- ---
    PRZZI: 3k je mazec, jestli to neni 300,-....
    PRZZI
    PRZZI --- ---
    TOMYK: ještě ne, dá se objednat přes autorizovaný servis ale myslím že za to chtěli kolem 3k, tak se snažím sehnat jinak...
    TOMYK
    TOMYK --- ---
    PRZZI: díky, mrknu. už si sehnal ten aux?
    HONZAF
    HONZAF --- ---
    a ja u imprezy ... MY2007/2006 :)
    PRZZI
    PRZZI --- ---
    TOMYK: nejsem si jistý, záleží asi na typu rádia, tohle se v podstatě zapojuje dle obrázku do 4 pinové zdířky
    TOMYK
    TOMYK --- ---
    PRZZI: bral bych docela i ve foresteru... kompatibilní?
    SCOOBY
    SCOOBY --- ---
    GEEK: já se asi půjdu domů zeptat svý drahý polovičky, která je levá a pravá, sorry! :)
    Se zasíláním do do ČR by neměl být problém, jediný na co jsem při pokusech o komunikaci s prodejcema na alegru narážel, byla jazyková bariéra/google translate... Já nakonec co jsem potřeboval sehnal v ČR, bohudík.
    GEEK
    GEEK --- ---
    SCOOBY: To levý tam stejně nemají:) Ale díky za tip. Koukám, že se dá přihlásit loginem z Aukra. Akorát nevím, jak je to se zasíláním do ČR.
    GEEK
    GEEK --- ---
    GEEK: Co se týče tohodle světla, tak jsem nakonec šel do ebaye. Objednal jsem ho z Ameriky, za tři týdny tu bylo. Cena světla 40 dollarů, což je pěkný. Ale poštovný 70 dollarů už tak pěkný nebylo, a clo kolem 500 Kč. U nějakejch dražších věcí se to asi vyplatí víc. Tady jsem moc jinou možnost neměl. Vyšlo mě to ale cca stejně, jako bych to koupil tady na vrakovišti.
    PRZZI
    PRZZI --- ---
    no já to koupil bez toho. prostě je to zaslepený.
    T_MAX
    T_MAX --- ---
    PRZZI: To do nějakýho modelu nedávali? Myslel jsem, že to tam snad od roku 2004 je vždycky .. v loketní opěrce ..
    PRZZI
    PRZZI --- ---
    resp. nemáte někdo doma navíc tuto součást h6210ag000 popř. tip, kde ji sehnat/koupit za rozumnou cenu?
    PRZZI
    PRZZI --- ---
    Máte někdo zkušenosti s instalací AUX do Outback MY 2008?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam