• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PALMEXSubaru forever a nikdy jinak, rady tipy, fotky, videa
    TOMYK
    TOMYK --- ---
    to je věc.. aurtorádio peripetie pokračuje.. Nakonec jsem se rozhodl pro 2 dinové rádio apline... ale potřebuju redukci na dálkové ovládání z volantu, což se prej (aunika.com) pro SG nedělá, dělá se až SH...
    Kurva, řešil jste to někdo?? Neznáte nějakýho šikovnýho autoelektrikáře, kterej by to uměl vyřešit?

    Díky!
    LUBANCZ
    LUBANCZ --- ---
    DBR: bushing se nejvic pouziva.. takze hledej rear arm bushing nebo tak neco, podle toho co konkretne potrebujes :)
    PAPRIKODLAK
    PAPRIKODLAK --- ---
    DBR: Právě, že to je český výraz. Podívej se [ Davas auto do servisu? Srrrrrabe!! ], mám pocit, že to tam kdysi řešili.
    DBR
    DBR --- ---
    TOMYK: taky jsem si myslel ale nechce mi to nic najit ......
    TOMYK
    TOMYK --- ---
    DBR: řekl bych že silentblock..
    jinak radio. Awd to umí, ale je to drahý a výměna včetně části palubky by byla dražší než rádio. Takže jsem vybral 2 pinový. Zajímá mě ale ještě, jestli jde pro nové rádio dálkové ovládání na volantu..
    DBR
    DBR --- ---
    netusite nekdo jak se rekne v anglictine silent blok ( potrebuju na zadni napravu oba) OTB 06 127KW
    nahrada podle vseho neni a od Feye to tusim bude dost rana , ze bych to objednal na https://www.partswebsite.com/subaruonlineparts/

    predem dik za pomoc

    DBR
    DBR --- ---
    TOMYK: jj rozdil v pristupu je neuveritelnej ......
    radio chci vymenit taky ale moralne bojuju mezi origo vzhledem a funkcnosti ( to US radio co mam prece jen neumi preladovat, neumi RDS , preladovat stanice a CD je jen na jedno CD , neumi MP3 a umi jen liche frekvence .....)
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    TOMYK: Oh fuck. AWD.
    TOMYK
    TOMYK --- ---
    AXTHEB: AOW?
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    TOMYK: Zavolej si do aow?
    TOMYK
    TOMYK --- ---
    DBR: díky za reakci!. no emil byl usměvnej až k pláči... teď jsem volal do německa, kde jsem auto koupil, že to udělaj, je nutný zavolat předem. Jenže tam pojedu až v srpnu.. no už jsem to chtěl mít za sebou.-) Auniku jsem koukal, ale to je outback. Já potřebuju forestera. Tohle asi nebude pasovat, ale skusim jim cinknout, jestli neseženou. JInak taky mi jde o to, kdo by to namontoval.. já na tohle moc šikovnej nejsem a hlavně nemám dílnu..
    DBR
    DBR --- ---
    TOMYK: volat k Freyum je docela adrenalinovej zazitek uz 20 let :D slusny ignoranti .....
    je to fakt jednoussi to objednat prez ebay ( cena) neco bylo tady oni tohle neradi vozej protoze prodaj 3ks rocne .......
    moje dotazy na US model zamitaj uz kdyz zvedaji telefon :D kupodivu americani odpovi a poslou info dokumentaci do 2 dnu .......

    neco ohledne redukci bylo tady : http://www.aunika.com/...pro-autohifi-1/Plastadaptery-autoradii-1DIN/Ramecek-autoradia-SUBARU-Legacy
    TOMYK
    TOMYK --- ---
    Ahoj,
    POtřeboval bych radu. Rád bych na Subaru SG vyměnil stávajicí original radio 2 din za 1 din rádio a potřebuji sehnat redukční rámeček ( nejlépe origo) a někoho šikovného, kdo mi udělá instalaci rádia i s externím mikrofonem... jako je to tady: http://img.auto.cz/moje.auto.cz/img/galleries/477bca5ae0f5a/48355bfe31683.jpg
    Volal jsem do Emila Freye a tam jsem se musel hodně držet, abych na pána v náhradních dílech neřval, protože ten mi hned na začátku ( po tom, co mi ho doporučil servisák) řekl, že to určitě nemaj ať si to seženu někde jinde... fakt řístup k zákazníkovi par excellence..
    Díky!
    CHARVYBURGER
    CHARVYBURGER --- ---
    4PTO: No jo, v zime jsem taky tahal na ledovce velkyho transportera ze pangejtu. Taky neverili. =)
    4PTO
    4PTO --- ---
    HONZAF: Ja ted tahal transportera z rozbahnene louky.. Kuci jak on tomu neveril, ja se jen v duchu smal :)))
    HONZAF
    HONZAF --- ---
    tak jsem poprve nekoho s imprezou vytahoval:-) (se opil a s pritelkyni jezdil v noci po poli a zapadnul do remizku :-) )
    LUBANCZ
    LUBANCZ --- ---
    PIPLA: aha, ja myslel ze to mate ve forme "kamaradu" ne zakazniku :)
    reza dobry, takze jen takova lehce upravena serie :)

    google :)
    https://www.google.cz/...3a,53.6y,231.1h,80.65t/data=!3m4!1e1!3m2!1sZ_3GFy_LnhpVFYjQ8W3Htg!2e0?hl=cs
    PIPLA
    PIPLA --- ---
    LUBANCZ: :-)
    postovala bych i jiný, ale ostatní si svý video nepostli na YT, takže to respektuji a postuji jen to, co si mí zákazníci sami zveřejní.
    A ta jeho má 400hp, tlumiče Öhlins a díly na podvozku - Whiteline.
    HONZAF
    HONZAF --- ---
    PIPLA: nojo no .. kdyz majitel ma k dispozici cely awd .... :)))
    LUBANCZ
    LUBANCZ --- ---
    PIPLA: to je tvuj pritel, ze tady postujes vicemene jen tohle auto? jinak reza pekna mno :)
    kolik ma hp a jakej podvozek ze je nejvytunenejsi? Co si mame predstavit pod pojmem nejvytunenejsi?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam