• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PALMEXSubaru forever a nikdy jinak, rady tipy, fotky, videa

    "in this car, you are watching where are you going.. through the side window"


    Na nástěnce nyxácký subaru vozový park.

    Manuály - Subaru: http://www.subaruclub.cz/manualy
    rozbalit záhlaví
    PIPLA
    PIPLA --- ---
    NIXIMOR:
    IKSIK:
    Krásnýho. Jela jsem se s ním dnes projet a při západu sluníčka pro vás nafotit:



    KOZEL
    KOZEL --- ---
    IKSIK
    IKSIK --- ---
    PIPLA: Uka fotky jináč didnt hepnd.
    NIXIMOR
    NIXIMOR --- ---
    PIPLA: Jakyho? :)
    PIPLA
    PIPLA --- ---
    Tak zítra si jedu pro Outbacka :-) Juch!
    IKSIK
    IKSIK --- ---
    4PTO: Nesmysl.

    WILDENBURY_SQ: Ale jdi ty. :-/
    WILDENBURY_SQ
    WILDENBURY_SQ --- ---
    4PTO: Elegantní způsob, jak se zbavit tchýně, ale možná zbytečně krutý. Radši vidět miminko padat z kočárku, než rozstřelený WRX STi...
    4PTO
    4PTO --- ---
    IKSIK: tchyni kup turbo :D
    IKSIK
    IKSIK --- ---
    Tyve, bych klidně nějakou Imprezku bez turba koupil mojí mamče nebo tchyni, jenže to je furt keců, že je to japonec a moc to rezne a nikdo to u nich na vesnici neumí opravit.
    TOMYK
    TOMYK --- ---
    LUKKAST: no konečně :-)
    LUKKAST
    LUKKAST --- ---
    Ahoj Subaristi, měl by někdo zájem? o cenně se domluvíme, chci minimum, je mi jí lito, že stojí před domem...třeba by se někomu hodila
    [ OFFERINGNABÍZÍM: Prodám SUBARU IMPREZU GF / Praha 4 ]
    Díky
    PIPLA
    PIPLA --- ---
    Včera v Sosnové se konal letošní poslední závod Amater-cupu. A celkovým vítězem, jak jinak, se stalo, SUBARU!! :-)
    Vítěz:


    + další krasavci zevčera:

    LUBANCZ
    LUBANCZ --- ---
    WILDENBURY_SQ: jedinej povolenej crossover od subaru je tohle, vsechno ostatni je urazka :)

    Subaru Brumby,pickup verry goood turbo(Hernas).mp4
    http://www.youtube.com/watch?v=OhbmfNTNyro
    WILDENBURY_SQ
    WILDENBURY_SQ --- ---
    KINGFISHER: Nejaky ty homemade crossovery me vetsinou az tak neurazej, pokud maj smysl, ale tady jsem hodil mensi blitec do klavesnice. Snad predstava pick-upu s 500kg cukrový řípy, kterej se přiřítí hrozivym driftem k dopravnimu pasu v cukrovaru a odstredivou silou vylozi naklad, me trochu pobavila :)
    COMMANCHE
    COMMANCHE --- ---
    PIPLA: Existuje nejaky duvod, proc nezvolit Outbacka? :)
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---


    PIPLA
    PIPLA --- ---
    4PTO: ježíš, blázníš... ojetý samozřejmě. Až budeme jedno z toho mít, tak se samozřejmě pochlubím.
    4PTO
    4PTO --- ---
    PIPLA: Novy?
    PIPLA
    PIPLA --- ---
    4PTO: no, jelikož to ještě není jistý a rozhodujeme se mezi outbackem a legacy... tak jsem to zatím psát nechtěla :-) Ale mohla jsem napsat aspoň tohle, no... to máš pravdu. A nechtěla jsem to zakřiknout...
    4PTO
    4PTO --- ---
    PIPLA: Vazne's nemohla napsat rovnou co porizujes a musime se na to teda zeptat? :P
    PIPLA
    PIPLA --- ---
    T6MA: jj, bez toho tam auto nevyjede. V zimě jsou tam teploty okolo -40 stupňů. Takže je to spíš nutnost.
    T6MA
    T6MA --- ---
    DYNK: http://en.m.wikipedia.org/wiki/Block_heater pro snadnejsi starty v jejich studeny zime
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam