• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PALMEXSubaru forever a nikdy jinak, rady tipy, fotky, videa
    NIXIMOR
    NIXIMOR --- ---
    WILDENBURY_SQ: V cervenci jsem kupoval Legacy za 225k, r.v. 2008, najeto 125k. Spotreba dost zavisi na stylu jizdy, ale obecne je mnohem lepsi jak u Forestra. Da se s nim jezdit za 11l/100km LPG, ale taky za 8l/100km :) Podle toho, jak se clovek snazi. Po dalnici na tempomat 120km/h neni problem jet za 5l podle palubniho PC, realne tak za 7.
    Jinak velky to je mega moc, vubec bych se nebal ctyrclennou rodinu do toho auta nalozit. Jen jak to nema samonivelacni tlumice, tak to pri vetsim nalozeni dost pada na zadek, takze to chce v takovym pripade davat pozor na ruzny skoky na silnici, at neurves vyfuk :)
    J3RRYNA
    J3RRYNA --- ---
    PIPLA: Mě se právě přesně tohle na Otících i Legáčích strašně moc líbí - jsou to krásná, ale přitom nenápadná, pozornost nepoutající auta :)
    PIPLA
    PIPLA --- ---
    Čerstvě vykoupanej a voňavej a páni bezdomovci o něj ani okem nezavadili :-(

    CROSS
    CROSS --- ---
    PRZZI: Tady (Švýcarsko) to dostali jak majitelé OTB, tak i dalších modelů, např. já s Foresterem. Řekl bych žádný spěch, na webu importéra to visí od července a dopis přišel před 10 dny. Beztak pojedu na servisku ve 100k, tak se na to podívaj.

    Jinak teda dneska měl můj dealer den otevřených dveří, byl jsem se mrknout na Outbacka a někdy během roku do něj půjdu, přece jenom vypadá oproti Forestrovi poněkud prostornější. Akorát to zase budou úvahy, jestli diesel nebo benzín. Najezdim 30k ročně, tak to je na hraně. Momentálně jezdim dieselem a nemám si na co stěžovat, ale přece jenom...
    PRZZI
    PRZZI --- ---
    jak vidím tak je to už starší akce...já jsem dopis dostal až nyní..
    Starší Subaru musí do servisu kvůli korozi brzdového vedení – AutoRevue.cz
    http://www.autorevue.cz/starsi-subaru-musi-do-servisu-kvuli-korozi-brzdoveho-vedeni
    PRZZI
    PRZZI --- ---
    Majitelé Outbacků dostaly jste taky svolávačku kvůli korozi brzdového vedení?
    PIPLA
    PIPLA --- ---
    FOGH:
    WILDENBURY_SQ:
    :-)
    Hold na nálepku si budete muset zvyknout, až sem budu dávat další fotky našeho broučka...a nebo ho budu radši fotit z tý druhý strany, no, co mám s váma dělat :) ale jakožto fotografka AWD.cz si tam tu nálepku ráda nechám.
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    WILDENBURY_SQ
    WILDENBURY_SQ --- ---
    FOGH: To me taky napadlo, v prvni chvili jsem malem dostal mrtvici, protoze jsem myslel, ze je to takova ta holcici řasenka, co dokazu pochopit na 20 let starym ruzovym Twingu .)

    FOGH
    FOGH --- ---
    PIPLA: jako prvni vec by sla dolu ta nalepka awd.cz... lepit neco na predni kapotu, fuj :)
    CHARVYBURGER
    CHARVYBURGER --- ---
    Zdarvim vespolek, zbavuju se staryho outbacka 1997, 2.5l, 300tkm. Tesneni pod hlavama je v prdeli, takze cena je dohodou. Kola muzu dat zvlast, jsou tam pul roku jety BRIDGESTONE 205/70 R15 D694 96T.
    PIPLA
    PIPLA --- ---
    WILDENBURY_SQ: vrrr budu snad dělat, ale ne v tomto autě :)
    a koštuje 200k... jak píšeš. A zbytek řekne Kozel :)
    WILDENBURY_SQ
    WILDENBURY_SQ --- ---
    Intimní dotaz, co takovýhle rodinný subaru cca koštuje? Furt vybírám auto pro kolegu a furt nemůžu vybrat tu správnou kategórii (kastle kombi / AWD / rozumná spotřeba, výkon a spolehlivost / cena okolo 200k).

    Kolik tenhle motor reálně žere?
    WILDENBURY_SQ
    WILDENBURY_SQ --- ---
    PIPLA: Jééé... A budeš dělat vrrrrrrrmmmmmmmm po zamrzlejch sjezdovkách? :)
    PIPLA
    PIPLA --- ---
    NIXIMOR:
    IKSIK:
    Krásnýho. Jela jsem se s ním dnes projet a při západu sluníčka pro vás nafotit:



    4PTO
    4PTO --- ---
    KOZEL: a to je ten Piply nebo to je jen nahoda ze se tu ted otas resil?
    4PTO
    4PTO --- ---
    Tak na imprezu je poradnik, termin prodeje oddaluju a oddaluju..ale posledni slovo byl listopad.. Ja ji nechci prodat :/ ale k cemu bude kdyz nebudu zas x let v cr? :( muze takova plecka nabyt nekdy na cene? konec hlaseni, vy me narky pochopite..
    KOZEL
    KOZEL --- ---
    IKSIK: je to EJ253, takze 4 hrnky a 165 hribatek prevalskeho
    IKSIK
    IKSIK --- ---
    KOZEL: Slušný brko! Kolik to má hrnků? :)
    KOZEL
    KOZEL --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam