• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PALMEXSubaru forever a nikdy jinak, rady tipy, fotky, videa
    LUBANCZ
    LUBANCZ --- ---
    PIPLA
    PIPLA --- ---
    4PTO: to spodní STI. Vzadu za ním jsou vidět trochu stopy, kudy jsme to vzali. Jenže tam byl beton schovaný v trávě a auto letělo přes něj.
    4PTO
    4PTO --- ---
    PIPLA: WRX? Jste sli ven ze zatacky?
    PIPLA
    PIPLA --- ---
    CROSS: :-) naprosto.... ani mi nezačalo bušit srdce, jen jsem v klidu čekala, co se bude dít :-) Hrča to byla slušná, nevěřila jsem, že není něco proraženýho zespodu. Nebylo.
    CROSS
    CROSS --- ---
    Jen jestli to bylo „mlčky“ :-]
    HONZAF
    HONZAF --- ---
    PIPLA: chmm :)) neco podobneho, ale ne teda tak drastickeho mi zrovna nedavno v awd opravovali .. :))) (taky jsem se ucastnil jako spolujezdec ... :)))
    PIPLA
    PIPLA --- ---
    V sobotu jsem zažila zatím asi nejlepší ježdění u nás - v úžasném obrovském areálu Tatry Kopřivnice (okruh dlouhý cca 6km) nesmírně variabilní a pestrý, spíš really, než skutečný okruh. Prostě to byl masakr.
    Jezdila jsem těmito třemi krasavci... toho posledního jsem naštěstí nezrušila já, ale jen jsem karambol mlčky pozorovala jako spolujezdec (naprosto sjeté nové gumy, ze kterých trčely dráty - takže to auto vůbec nebrzdilo) :-(


    TOMYK
    TOMYK --- ---
    CROSS: Mam ho uz 5 let a stale spokojenost. I kdyz o tom novým premejslim.. Ale taky musim přiznat ze z něho moc nadšenej po strance vzhledu nejsem. A přiznávám tady s lehkým studem ze se mi libi víc x5 nebo gl..
    J3RRYNA
    J3RRYNA --- ---
    SpeedEmpire vydali první díl seriálu o historii STíček: http://www.speedempire.cz/clanek/historie-subaru-impreza-wrx-sti/
    CROSS
    CROSS --- ---
    TOMYK: to je prostě tim, že SG po faceliftu byl nejhezčí Forester ;-]

    (Měl jsem ho, teď mám SH, taky ho mám rád, ale prostě SG byl míň nafouklej, okna bez rámů, už měl velký zrcátka... prostě ideální proporce)
    TOMYK
    TOMYK --- ---
    CROSS: Aha, to jsem nevidel. No taky musim říct ze sg sti vypada takový dravejsi, lip dle myho, ale věc vkusu...
    CROSS
    CROSS --- ---
    TOMYK: tuto otazku uz si nekdo polozil

    (IMHO SG vypada lip, ale to i bez uprav)
    TOMYK
    TOMYK --- ---
    4PTO: aha, to bude asi pajero... když na to koukám teď s gůglem.
    4PTO
    4PTO --- ---
    TOMYK: Nn. Mozna suzuki? Mitsubishi?
    TOMYK
    TOMYK --- ---
    4PTO: zajímalo by mě co je to tam vzadu vpravo za vuz?? Forester STI?:-))
    TOMYK
    TOMYK --- ---
    CROSS: libovec.. vychází to z SGéčka.. byl bych zvdavej, jak by vypadal z té nejnovější verze Forestera..
    IKSIK
    IKSIK --- ---
    FOGH: A máš vůbec nějaké?
    FOGH
    FOGH --- ---
    4PTO: ja nemam zadne v benzinu, nafte i LPG :)
    LUBANCZ
    LUBANCZ --- ---
    4PTO: jo sorry, nejak sem v tu dobu jeste nefungoval :))
    CROSS
    CROSS --- ---
    k tomu nejhezcimu Subaru, ja mam zvrhlou slabost pro Forester STI (google vraci treba tohle: http://www.motorstown.com/41109-subaru-forester-sti.html )
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam