• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PALMEXSubaru forever a nikdy jinak, rady tipy, fotky, videa
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    Byl jsme si projet Forestera 2008 2,0 a byl jsem nemile překvapenej,že byl líný.. je to obvyklý,že tohle auto prostě není žádnej divočák nebo to byla chyba tohodle kusu?
    BLULAJTA
    BLULAJTA --- ---
    WILDENBURY_SQ: Hele podle AWD to bylo bourany minimalne...vetsi slevu jsem chtel od puvodniho majitele, ale nakonec jsem pristoupil na kompromis... :-) Byl to v poradi osmej kus Legacy, kterej jsem videl...a vzal ho, pac tohle auto bylo porad v nejlepsim stavu z tech osmi... :-)
    WILDENBURY_SQ
    WILDENBURY_SQ --- ---
    BLULAJTA: Bych se pokusil za bouračku jít níž, ale co už, spokojen jsi... :)
    BLULAJTA
    BLULAJTA --- ---
    WILDENBURY_SQ: JJ za 160... :-)
    WILDENBURY_SQ
    WILDENBURY_SQ --- ---
    BLULAJTA: Takze sleva 9 tisic?
    NIXIMOR
    NIXIMOR --- ---
    Mimochodem mate tu nekdo Vialle? Chystam se v kvetnu trochu po Evrope, tak shanim redukce na tankovani a zda se, ze se delaji ve dvou velikostech zavitu - ktery pouziva Vialle?
    BLULAJTA
    BLULAJTA --- ---
    JESSE_MORENO: Dik... :-) Dnes pekne nasnezilo, takze hned rano atestace... :D
    JESSE_MORENO
    JESSE_MORENO --- ---
    BLULAJTA: Sleva teda 9kKc jestli si pamatuju spravne? jsem rad ze v AWD takhle pekne podrobne poradili!

    Tak prejeme hodne stastnych kilometru!
    TOMYK
    TOMYK --- ---
    SCOTT7279: je to plast. ale takovej pěknej, si říkám, jestli tam nekryje něco důležitýho..
    TOMYK
    TOMYK --- ---
    CROSS: jj zurich praha - plná nádrž plynu a benzínu fuč... jel jsem skoro všude 200, žralo to tak 14-16 podle náklonu dálnice
    NIXIMOR
    NIXIMOR --- ---
    Konecne trochu nasnezilo i v Brne, hura! :) Dneska rano jsem si cestu do prace fakt uzil a velke prazdne parkoviste u firmy bylo jasnym cilem :D
    BLULAJTA
    BLULAJTA --- ---
    Ta chladičová stěna prej prohnilá v důsledku havárie...takže to bylo bouraný, podle AWD však pouze lehce na předek...
    BLULAJTA
    BLULAJTA --- ---
    Tak je doma...cena nakonec 160...páč silentbloky na výměnu, přední pravý ložisko a total prohnilá chladičová stěna... prej je ještě moc oleje v převodovce a diferenciálu... nicméně těsnění v klidu zatím, motor, převodovka úplně cajk...první teda půjde ložisko a silentbloky...celkově jsem ale nadšen, je to fakt xakru dobrý auto... :-)
    SCOTT7279
    SCOTT7279 --- ---
    TOMYK: Pokud je to plast tak neřešit, tohle vypada spíš jak plechová výztuha kastle...
    CROSS
    CROSS --- ---
    slabší v geografii si místo Vevey doplní Lausanne, cca 910 km.
    CROSS
    CROSS --- ---
    NIXIMOR: stačí dát s dvoulitrovým Foresterem Vevey-Praha za 7 hodin včetně tankování a vyskočí to na spotřebu STI. ;-]
    NIXIMOR
    NIXIMOR --- ---
    I ta 2.0 umi hodne pres 10, ale to bych musel byt hodne velky prase :)
    DBR
    DBR --- ---
    NIXIMOR: presne ..... LPG na normalni courani, kdyz chci ''jet'' tak prepnu na benzin ( ale to fakticky malo kdy ) ..... i 2.5l umi jet za 12+/100km
    NIXIMOR
    NIXIMOR --- ---
    JESSE_MORENO: aktualne najezdim cca tech 30k za rok, takze by se to hodne prodrazilo, zvlast kdyz ted jezdim s LPG tak za 1.5Kc/km :) A mit to jako druhy auto na blbnuti, tak to radsi STi :)
    TOMYK
    TOMYK --- ---
    tohle jsem našel po ostřejším brodění ve sněhu pod autem... někdo nápad kam to patří? Nebo to nemám řešit? btw, není to prvně, co jsme nějakej takovej kousek plastu pod autem našel:) Přemejšlim, jestli má cenu tohle nechat někde kompletně pozpravovat?

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam