• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PALMEXSubaru forever a nikdy jinak, rady tipy, fotky, videa
    WILDENBURY_SQ
    WILDENBURY_SQ --- ---
    PRZZI: Chybej ti tam 2 hrnky... :))
    HONZAF
    HONZAF --- ---
    CUBEECHECK: chapu. Ja kolegu z louky kde najel na odhozenou pneumatiku. Velmi se obaval ze to po te mokre trave nedam :-)
    CUBEECHECK
    CUBEECHECK --- ---
    Nejvíc sem redukci ocenil, když jsem tahal kamaráda (obdoba tanku - Volvo 850) z příkopu, to bylo úplně jiné kafe...
    HONZAF
    HONZAF --- ---
    CROSS: ten fiatek v benzinu... ;-) u dieselu mi prijde ze nejaky solidni kroutici moment je i v nizkych otackach. Subaru 2l benzin bez turba noup. 3,5k otacek rozumne minimum aby motor tahnul.
    CROSS
    CROSS --- ---
    HONZAF: tak na volnoběh na 1 a 2 zvládne jet i dieselovej forester (ten redukci nemá), jistej rozdíl je v tom, že to teda vyžaduje jenom spojku a dávkuje si to plyn samo, jakmile zavadim o plyn v tomhle režimu, začne se to cukat.
    HONZAF
    HONZAF --- ---
    hmm jen pro nas s redukci ... ono je to mozna malicko jinak .. popojizdeni v kolonach s redukci ? hmm to fungovalo bez problemu i u myho fiatku punto.. 1-3 zvladnul ject na volnobeh .. 53kw 1200ccm moturek ..
    ale redukovana zpatecka pri podelnem parkovani v prudkem kopci je bozi, o tom zadna :)
    CROSS
    CROSS --- ---
    k tý redukci, když jsem ještě míval SG forestera, používal jsem ji taky docela hodně, jak tu bylo zmíněno - v kolonách např. Při sjíždění serpentin v Alpách taky k nezaplacení, člověk nemusel na brzdě nejenom stát, ale pomalu o ni ani zavadit. Fajn je taky na couvání, normální zpátečka může bejt moc rychlá.

    S redukcí jsem se naučil jezdit ještě s Nivou, ale tam byl průser, že nešla řadit za jízdy, u Forestra to je v pohodě.
    CROSS
    CROSS --- ---
    PRZZI: Letní i zimní gumy mám rozměrově identický (225/55 R17), na zimní jsem pořídil nějaký alu disky Enzo, sice ET nesedí, ale na funkci to nemá vliv (rozdíl neni nějak extrémní). Stejný rozměry jsem volil mj. s ohledem na rezervu.
    DBR
    DBR --- ---
    PRZZI: Kladno vrakac 4x17'' orig. outback za 5 litru ( a to byly i nastrikany ) jestli chces kontat .....
    PRZZI
    PRZZI --- ---
    Mám na Vás dotaz, mám zímní a letní pneu a neustále přezouvám. Přemýšlím že bych si udělal komplet zima/léto. Jak velké máte zimní kola?
    co se tak rozhlížím tak na ty moje 17kové gumy nic moc v rozumné ceně sehnat nejde, ale na 16ky či 15ky se dají sehnat i ALU za dobrou cenu.
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    kde by mi v Praze nebo nejbližším okolí přeměřili tlumiče, bez nějakýho delšího čekání?
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    KOZEL: prosím.
    PRZZI
    PRZZI --- ---
    sem si hrál
    KOZEL
    KOZEL --- ---
    AXTHEB: A Outbacka nebo Imprezu bys nechtel? :-)
    Me prijde to Lego jako dobrej deal cena vs km a tak vubec. Kdyz bys mel vaznej zajem muzu o nem zkusit zjistit vic.
    NILOR
    NILOR --- ---
    Prodám Subaru Legacy kombi 2,0R+LPG 1.MAJ CZ Sedlčany, Subaru Legacy na prodej Sedlčany | Autobox.cz
    http://www.autobox.cz/osobni/subaru-legacy-kombi-2-0r-lpg-motor-ok
    KODEXX
    KODEXX --- ---
    LOST_DOG: tak to nakonec resim presne podle tebe.. diky! ;) pruziny prijdou zitra, tlumice snad stihnu zitra koupit... do konce tydne bude namontovano.. uz se tesim..
    JESSE_MORENO
    JESSE_MORENO --- ---
    AXTHEB: nevim no vsichni koho jsem poznal a do subar videli trochu vic i po strance motoru a tak tak rikaj ze ty dvouapullitry jsou proste motory nahovno, dvoulitr je jejich povestnej boxer, trilitr je nesmrtelnej tank. Dvouapullitry zerou, nejedou a ted jeste prihodim ale prosim brat jen v rovine ze porovnavame subaru se subaru, se serou.
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    JESSE_MORENO: šířeji?
    JESSE_MORENO
    JESSE_MORENO --- ---
    AXTHEB: jo ja tam vidim ten dvouapullitr to je docela vada :)
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    PRZZI: 57598 mil = 92 695 km
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam