• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PALMEXSubaru forever a nikdy jinak, rady tipy, fotky, videa

    "in this car, you are watching where are you going.. through the side window"


    Na nástěnce nyxácký subaru vozový park.

    Manuály - Subaru: http://www.subaruclub.cz/manualy
    rozbalit záhlaví
    GEEK
    GEEK --- ---
    4PTO: cim driv to sundas, tim lip:)
    4PTO
    4PTO --- ---
    podle toho co čtu, mám strach sundat tapec tyjo
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    Pillarless Cyclops: 1980 Subaru GL Coupe | Bring a Trailer
    http://bringatrailer.com/2015/06/16/pillarless-cyclops-1980-subaru-gl-coupe/
    IKSIK
    IKSIK --- ---
    BL00DER: Já mám pocit, že se to i tak vyplatí. Tyhle Euro2 auta možná ještě narostou na ceně. ;-)
    GEEK
    GEEK --- ---
    BL00DER: ok, tak snad budes mit chvili od toho pokoj.
    BL00DER
    BL00DER --- ---
    GEEK: Vypada to, ze tak 20-30k.
    GEEK
    GEEK --- ---
    BL00DER: kolik? :)
    BL00DER
    BL00DER --- ---
    Tak uz to jde do klempirny a pak do lakovny. Sice to bude stat jako pulka auta, ale aspon budou tlumice venku a ne v kabine.
    IKSIK
    IKSIK --- ---
    AXTHEB: Ano. To prej takhle vyskakovaly do kabiny už v Leone. :)
    GEEK
    GEEK --- ---
    LIGI: outbacky to mivaj i vzadu. nevim, jestli u vsech, ale videl jsem to i u 07, a ty mas 05, tak tady to asi neflakali. ale u vseho ostatniho to davali jen dopredu.
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    IKSIK: Co vím tak docela častým koncem těch našich ročníků je to, že úplně urezne zavěšení zadních tlumičů a vyběhnou do kabiny.
    IKSIK
    IKSIK --- ---
    BL00DER: Ale no dobře. Trochu jsem si dělal srandu, ale jenom trochu. Každopádně tohle ještě není tak strašlivá katastrofa. Kola by neupadly. Hlavně tu rez zastavit, aby se to dál nezhoršovalo. Ale vyvaření je tady přecijen lepší řešení než jen tak zaplácnutí. :)
    BL00DER
    BL00DER --- ---
    IKSIK: Taky jsem v AWD povidal, ze by to slo prelepit stribrnou paskou. Ma dokonce dost podobnou barvu jako ta moje Impreza. Ale pry je lepsi to udelat poradne. Zase mi diky tomu neupadnou zadni kola no ;-).
    IKSIK
    IKSIK --- ---
    Já mám na Legu z 1995 taky plastový podběhy. Ale jenom vepředu. Vzadu mi nepřijde, že by to nějak rezlo...
    LIGI
    LIGI --- ---
    ja mam na outbacku 2005 plastovy podbehy. to legacy a forestry z tyhle doby nemeli?
    IKSIK
    IKSIK --- ---
    BL00DER: Simtě, todle vydrbeš, natřeš základovkou a plácneš na to laminát a polyester. ;-)
    GEEK
    GEEK --- ---
    BL00DER: vsak jo, dokud to jde, tak proc ne. videl jsem horsi. opravit jde vsechno, zalezi pak na ty cene a kolikrat to budes muset jeste resit.
    GEEK
    GEEK --- ---
    WILDENBURY_SQ: jasne ze kus od kusu, ale ty japonci jsou k tomu nachylnejsi, protoze jim trvalo dlouho pochopit, ze ty auta jezdi i ve stredni evrope.

    po zkusenosti, kdyz jsem shanel "novy" auto, tak jsem na to u forestru 2007 koukal, jak to maj ochraneny. no, moc me nepresvedcili, prislo mi to stejny jak z roku 98. takze jsem do toho nesel. 2008 mi prijde, ze by to mohlo bejt uz ok, ale ten byl uz na me drahej a vlatne me moc ani nebere.

    samozrejme nekdo je klikar, ze mu to nezrezne ani za 30 let. ale to by podle me clovek musel mit to auto od zacatku a pekne o nej pecovat.
    BL00DER
    BL00DER --- ---
    GEEK: Zatim postupuju cestou "nechat vse vyvarit a opravit", maji to ted v AWD. Mam k tomu autu citovy vztah, zbytek je v hezkem stavu a motor je atmosfera co ma najeto jen 150tis. Uvidim jak to dopadne.
    WILDENBURY_SQ
    WILDENBURY_SQ --- ---
    GEEK|44262242}: Se fakt deje na vsech starych japoncich? Zatim jsem na autech okolo pozoroval lak / plech na zminenych mistech panensky... :) Zalezi asi kus od kusu, jako vsude.
    GEEK
    GEEK --- ---
    BL00DER: klasika, tohle asi jednou ceka kazdy subaru cca do roku 2007. u novejsich uz japonsky inzenyry napadlo, ze by mohli davat plast na podbehy, aby se to takhle nevymlatilo a nevyrezlo. tohle je na subaru nejpitomejsi vec, resp. i na jinejch starsich japoncich. na tohle uz musis mit zbytecne moc penez, nebo bejt sam svarec s prebytecnym casem.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam