• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PALMEXSubaru forever a nikdy jinak, rady tipy, fotky, videa
    KOZEL
    KOZEL --- ---
    Outbacka 2.5i 2007 jsem koupil před rokem s tím, že trochu žere olej. Nebyl jsem schopnej to dlouho změřit nějak přesně, ale zřejmě se to zhoršovalo. Teď jsem se dostal na víc než 1 l / 1000 km. Nájezd 224 kkm. Řešil jsem to s AWD.cz a nakonec to skončilo tak, že jdu na výměnu motoru za jinej. Ten můj přijde potom zrepasovat (výbrus, výbrusový písty, přetěsnení).

    Jaké máte s touhle problematikou zkušenosti vy?
    JESSE_MORENO
    JESSE_MORENO --- ---
    jj taky tak....

    Jediny automaty ktery jsem zazil co nekopou jsou takovy ty moderni bazmeky s 6+ kvaltama... a je otazka jestli akorat jeste NEZACLY kopat :oD
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    Mne to taky za studena kope.
    KODEXX
    KODEXX --- ---
    TOMYK: hele taky mi občas v zimě kopne když je studenej... ale nevim co si představit pod pojmem "strašně"..
    IKSIK
    IKSIK --- ---
    TOMYK: Jak starej je ten olej v automatu?
    HONZAF
    HONZAF --- ---
    J3RRYNA: jo kompletne. jen ja mam 3 modriny a zlomil jsem si nehet.... ;-)
    TOMYK
    TOMYK --- ---
    Zdravím, mám takový dotaz. Muj forester teď poslední dobou jak je přez noc zima tak po ránu než se asi uplně zahřeje, tak mi přijde, že strašně kopá při řazení ( automat) je to nomrální, případně co s tím? Díky
    J3RRYNA
    J3RRYNA --- ---
    HONZAF: Jéjdanany :( Všichni zdraví? Jak se to stalo?
    HONZAF
    HONZAF --- ---
    LEHUOK: pojisteni havarko na 9let stary auto mi prislo ze nedava smysl, takze jsem v tom sam..
    HONZAF
    HONZAF --- ---
    NIXIMOR: jako nebyl jsem si jist... ale prislo mi ze strecha vypadala slusne... ale ja tomu nerozumim. :-)
    HONZAF
    HONZAF --- ---
    LEHUOK: 2.0r 2005 vyroba my2006 atmosfera kombik... :-(
    NIXIMOR
    NIXIMOR --- ---
    HONZAF: au au, strecha blby asi co? Me se to povedlo s Forestrem, opravu pojistovna odhadla na asi 400k, takze totalka :(
    LEHUOK
    LEHUOK --- ---
    HONZAF: Pojisteni? Co to bylo za imprezu presne, na nastence jsem te nevidel?
    HONZAF
    HONZAF --- ---
    IKSIK: utrzenych par os. prvni odhad opravy 200kkc zakopnuti o obrubnik, pristani na strese do krovi :(
    IKSIK
    IKSIK --- ---
    HONZAF: Jak moc?
    HONZAF
    HONZAF --- ---
    tak jsem si zboril imprezu .. :(
    BISCUIT
    BISCUIT --- ---
    Jaký máte zkušenosti s diskama na Subaru. Chtěl bych sehnat nějaký ALU kola na zimu 5x100 R15, ale subaru ma mit ET55 a ze skodovek a pod je ET35, je to v pohode? Co stredova dira. Diky!
    NIXIMOR
    NIXIMOR --- ---
    EXCITE: to radeji ani nechci vedet...

    ja k tomu jeste menil nejaky loziska v prevodovce nebo co (vydavala nepekne vrceni), celkove me to prislo na 36000... za opravu v autorizovanem bych nejspis rovnou mohl koupit nove auto...
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    NIXIMOR: kurva, to je ale ranec. co by to stálo v autorizovaném servisu a v oirginálu?
    NIXIMOR
    NIXIMOR --- ---
    MAHUTA: pro Legacy 2008 me neoriginal spojka (vyrobce nevim, musel bych se podivat na fakturu doma) vysla na necelych 10 000, prace dalsi 4000 - musi ven cela prevodovka kvuli tomu. Vse delano v neautorizovanem servise, tusim ze berou 300 za praci na hodinu. Predpokladam, ze u Forestra to bude podobne.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam