• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PALMEXSubaru forever a nikdy jinak, rady tipy, fotky, videa
    KODEXX
    KODEXX --- ---
    J3RRYNA: copak si ji proved? ;]
    J3RRYNA
    J3RRYNA --- ---
    http://www.sauto.cz/osobni/detail/subaru/legacy/16674219?goFrom=list - moji bejvalku někdo spravil, zkrášlil kola a teď je znovu na prodej. Kupte to někdo, ať můžu udělat nájezd na pojišťovnu! :D
    NIXIMOR
    NIXIMOR --- ---
    LEHUOK: vidis, to mi pripomnelo, ze pumpu taky menili a olej byl taky soucasti... A vzhledem k tomu, ze olej samotny me vyjde i vcetne prace na 5k, tak tech dalsich 10 za rozvody a pumpu vcetne prace uz zas tolik neni...
    LEHUOK
    LEHUOK --- ---
    V Aucklandu to vyslo v prepoctu na 16k, remen sada, vodni pumpa, filtr, olej.. Neautorizovany servis
    IKSIK
    IKSIK --- ---
    AXTHEB: To stálo nejmíň bůra, jestli si dobře vzpomínám. Jak píše Excite.
    A je fakt, že v Carpenteru za to chtěli asi 15kkč.
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    Mně asi na trojku, měnili jsme to s iksikem u jeho garáže.
    4PTO
    4PTO --- ---
    a jinak za rozvody si rekli taky 15
    4PTO
    4PTO --- ---
    mně na asi 80 když to ti zmrdi v olomouckým subaru posrali a delal se pak celej motor..
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    Kurva, kde to kupujete a kde děláte? Mě stály rozvody 5tis matroš a 2litry práce v neuatorizovaném servisu na 2,0l Forestera SH.
    sada rozvodů - řemen a kladky SUBARU FORESTER (SH) 2.0 110kw
    http://autodily.mjauto.cz/subaru/forester-sh/2-0_110/rozvody-a-kladky/VKMA98115.html
    řemen v tom byl Contitech.
    NIXIMOR
    NIXIMOR --- ---
    SMOKY: u 2.0 forestra byly rozvody cca 15000 i s praci (v neoriginalnim servisu), u 2.0 lega me to nekdy letos nejspis ceka, takze tam zatim nevim.
    HONZAF
    HONZAF --- ---
    SMOKY: rozvody na imprezu wrx (tedy 2l5) vcetne prace a materialu jsme platil cca 27kkc
    J3RRYNA
    J3RRYNA --- ---
    SMOKY: Deset bude jen matroš IMHO... Musel bych pohledat faktury... Rozvody bych počítal i s prací tak patnáct spíš...
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    J3RRYNA: Premejslim o 2.5, tak jaký budou náklady po nákupu. Výměna tak 10k?
    J3RRYNA
    J3RRYNA --- ---
    SMOKY: Řetěz měl ve 4kovém Legu jen H6. Dvoulitry a dvouapůly mají rozvod řemenem. Mění se co 105tkm, nebo po 7 letech, co příjde dřív :)
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    Ma 2.5 v Subaru Legacy 4gen rozvodovej retez nebo remen?
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    IKSIK: jojo, o těch 4*4 vím, ten boxer měl na 1,5 užasnej zvuk :)
    IKSIK
    IKSIK --- ---
    EXCITE: Tyhle Alfy se dělaly i jako čtyřkolky. A ty boxery byly super. :)
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    BELIEVER: mě se stala podobná věc kdysi dávno s mým prvním autem - Alfou Romeo 33, 1,5 boxer :) najel jsem na led, kterej vylezal z vedlejší cesty na silnici,dostal hodiny a podobně zazračným způsobem (nebrzdil jsem, jen kroutil volantem) jsem ty hodiny srovnal ve směru jízdy a s andrenalinem na 100% (2 holky v autě;) jsem frajersky pokračoval dál..Mimochodem tý Alfě pak před diskoškou nešly otevřít dveře, malinko se při tom zkroutila:D
    HONZAF
    HONZAF --- ---
    BELIEVER: jo .. a dat si jeste panaka ... :)
    BELIEVER
    BELIEVER --- ---
    EXCITE: fascinuje me, jak typek klidne pokracuje v predjizdeni. Ja bych po takovyhle paradicce musel zastavit u krajnice a ctvrt hodky to rozdychavat. :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam