• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PALMEXSubaru forever a nikdy jinak, rady tipy, fotky, videa
    J3RRYNA
    J3RRYNA --- ---
    Tak už to konečně po roce a dvou měsících vrčí:

    IKSIK
    IKSIK --- ---
    BISCUIT: Hele, to má bejt vážně 5tivodičová širokopásmová sonda?
    IKSIK
    IKSIK --- ---
    BISCUIT: OK. Tak mi odpověz na to, na co jsem se Tě ptal.

    Jestli Bosch, Denso nebo NGK je imho vážně jedno. Jako náhrady jsou ověřený univerzálky Bosch za 1000kč. Originál v Subaru je afaik Denso. Do našeho starýho Nissana jsem dával NGK a taky dobrý. Jedinou špatnou zkušenost mám s EPS.
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    BISCUIT: imho je to jedno
    BISCUIT
    BISCUIT --- ---
    navic se rozhoduju jestli tam dat sondu denso nebo bosch... mate zkusenosti? http://dufy.cz/front.tec-doc.product/86191
    BISCUIT
    BISCUIT --- ---
    IKSIK: tak autoservis Minska zklamal. Za 3 dny nebyly schopny tu sondu vymenit. Takže teď nevim jestli čekat do pondělí a věřit nebo najit nekoho kdo by mi to v pondeli udelal...
    BISCUIT
    BISCUIT --- ---
    IKSIK: nemám nájezdy abych to dělal na chodníku, už jsem našel servis, kterej na to koukne, vypadaj šikovně. Autoservis Minská. Hlavne o víkendu jedu pryč a v úterý jedu přes 1000km, tak jsem to chtěl mít co nejdřív abych viděl, že to funguje
    IKSIK
    IKSIK --- ---
    BISCUIT: Co to je přesně za káru a r.v.? Máš podezření, že jí nedokážeš vyšroubovat sám nebo že i ve vybaveným servisu s tím budou mít problémy? Tu Boschku už máš koupenou?
    BISCUIT
    BISCUIT --- ---
    Výměna lambda sondy teď do pátku v Praze a okolí. Znáte někoho kdo by to stihnul a dá mi tam "obyc" bosch z autokelly? Dík
    PIPLA
    PIPLA --- ---
    Video, jak
    řádí ve slow motion na sněhu:
    https://www.facebook.com/awdsubaru/videos/965820516828039/
    Letos poprvé jsem natáčela i ve slow motion. Už aby to bylo hotové, se nemůžu dočkat :D
    BLULAJTA
    BLULAJTA --- ---
    SMOKY: To zalezi, co ti zaprotokolujou v AWD...udelal jsem vsechno podle nich, jezdim se stejnym typem, akorat Legacy, uz rok a 2 mesice...olej v AT budu menit az ted, po koupi filtry, olej, predni desky, silentbloky...mě to stalo u kamose mechanika kolem sesti tisic myslim...
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    Jinak co je dobry udelat po nakupu ? Nechat vymenit olej v motoru, AT, diferak a filtry ? Jeste neco ? Kolik takova sranda bude stat u H6 ?
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    Ok, uz sem objednanej do AWD :)
    WYMA
    WYMA --- ---
    SMOKY: já byl v AWD, a asi ok.
    HONZAF
    HONZAF --- ---
    SMOKY: AWD :)
    BLULAJTA
    BLULAJTA --- ---
    SMOKY: Já byl v AWD Praha...a spokojenost... :-)
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    Kam nejlépe v Praze odvézt Subaru na prohlédnutí při nákupu? Na co si dát bacha u Outbacka H6 AT? Je to rok 2005, najeto 200k. Prej hází chybu lambda nebo katalyzátor, bojím se aby to nebyl mrtvej kat.
    NIXIMOR
    NIXIMOR --- ---
    PIPLA: sem s nima :)
    PIPLA
    PIPLA --- ---
    Letošní ježdění v Livignu...
    když by byl zájem, hodím sem víc fotek.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam