• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PALMEXSubaru forever a nikdy jinak, rady tipy, fotky, videa
    EDAK
    EDAK --- ---
    KODEXX: Koukal jsem na tu cenu stejne. ona jeste neco stoji doprava, protoze je to fakt velky. Hele vzhledem k tomu ze starej vejfuk byl utrzenej, tak tohle ma zvuk naprosto skvelej. jinak nemuzu hodnotit. Potreboval jsem to vyresit hlavne levne a rychle. A i kdyby to mela byt investice na dva roky, tak za me naprosto v poradku. ale vubec to nevypada ze by se nejak sypal, mel spatnej zvuk, pripadne bral vykon. proste o tom ani nevim. je tam a za 900 skvelej kauf.
    KODEXX
    KODEXX --- ---
    EDAK: Jako ze ten posledni dil stoji 900,-?? Original stoji(udajne) 13,5.. docela rozdil :D.. myslel sem spis nejakou stredni cestu.. jakej to ma zvuk?
    EDAK
    EDAK --- ---
    KODEXX: IMHO original nema tak uplne cenu. ja jsem bral pravdepodobne tady. http://www.primavyfuky.cz/vyfuky/SUBARU/Forester/2.0/46.004/
    jestli jsem spravne pochopil tak je to delany v polsku. zaruka je na to normalni a mam uz mozna skoro rok a nemuzu si stezovat. Akorat ten puvodni museli riznout na heveru flexou.
    KODEXX
    KODEXX --- ---
    zdravim.. menill tady nekdo posledni dil vyfuku na Forestrovi SGII? jestli jo, jak resil? original? neoriginal? predem diky!
    PIPLA
    PIPLA --- ---
    TOMMY_: pravidelně..., já doufám, že ano :-) Ale jisté to není.
    Akce je to výborná a letos mi to driftování jaxi moc nešlo, oproti minule. Dala bych sem dyžtak vědět, nebo spíš do drift klubu...
    A nejezdí zde jen samá Subaru - většina, to ano, ale jiná auta nám vůbec nevadí :-) neboj.
    Viz: odkaz, co tu už byl: [ PIPLA @ Subaru forever a nikdy jinak, rady tipy, fotky, videa ]
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    PIPLA: jezdite nejak pravidelne ? bych se priste pridal.. i kdyz teda ne se subaru.. :)
    PIPLA
    PIPLA --- ---
    Asi nejlepší video z letošního Melku:
    Subaru Impreza WRX STI drifting in Melk
    http://www.youtube.com/watch?v=_IEl27qj7PE
    HONZAF
    HONZAF --- ---
    ahoj zbyly mi po predchozi atmosfericke impreze zimni pneumatiky
    Firestone Winterhawk 3 185/65 R15 T88 EU(e-c-2-71) na ocelovejch diskach 6 JJx15 ET 55 (5kusu)
    jezdene 2 sezony, a pak jednu sezonu skladovane
    praha
    SPM
    SPM --- ---
    HONZAF: Jinak ze dvou aut, kterýma teď jezdim, má jedno sklo poměrně dobrý a v druhym přes ty rozmázlý hmyzáky skoro nevidím ven... Jelikož nepředpokládám, že by se nějak měnil materiál samotnýho skla, tak roli může hrát to, že to čistější auto si letos prošlo nějakým mycím programem v myčce s voskem...
    IKSIK
    IKSIK --- ---
    HONZAF: Jesti vážně nevíš, co s ním, tak si ho vezmu do péče. Na atmo legacy by mohl pasovat. :)
    HONZAF
    HONZAF --- ---
    nehodi se vam nekomu palivovy filtr j1337007 ? prijde mi ze je novy (je v krabicce, ma spunty na trubickach a benzinem nesmrdi ..) zustalo mi to po stare atmosfericke impreze
    4PTO
    4PTO --- ---
    HONZAF: Kartáč?
    SPM
    SPM --- ---
    HONZAF: Počkat na kamínek a vyměnit s celým sklem? :-D
    HONZAF
    HONZAF --- ---
    Jak sakra dostat ty střeva much z okenek...?
    SPM
    SPM --- ---
    Jinak teda zlatíčko už je týden doma, nakonec jsem za opravu nechal snad i ruku, nohu a ledvinu, nicméně jezdí... krom teda těsnění pod hlavou mám vyměněný i to těsnění víka ventilů a gufera. V háji byly i napínáky na řetěz a nějaká řemenice. Seřízení geometrie se taky zkomplikovalo, pač ty excentry byly zarezlý a nešly povolit, takže se to vyřezalo a dávaly se i nový silent bloky. Nicméně jezdí, funguje to, voda v chlazení už je na správných místech tam kde má být :-) Takže teď mám snad na hodně dlouhou dobu pokoj :-) Jediná vada na kráse je, že auto pořád šmajdá trochu doprava, když se pustí volant. Jelikož geometrie seřízená je, tak pravděpodobný viník můžou být gumy (jestli najezdily hodně s předchozí rozhozenou geometrií). O víkendu jsem to konečně vzal na nějaké okresky a vyzkoušel co dělá to tlačítko Power. Je to hrozná bestie :-))
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    SPM: vono je to takový svinstvo ta chyba, protože to odpojí ESP a tempomat :) takže nasere.
    SPM
    SPM --- ---
    EXCITE: Co jsem tak viděl na fóru, tak je to velice oblíbená chyba a svítí to snad na každym subaru :-) U některých motorizací se to snad dalo řešit nějakýma podložkama pod tu druhou lambdu, aby nebyla tak citlivá. Ale jestli se to stane jednou za x tisíc km, tak je jednodušší si pořídit tu diagnostiku a mazat si to :-)
    KOZEL
    KOZEL --- ---
    EXCITE: Taky OBD2 BT modul a Torque. Spíš si s tím hraju, k seriózní diagnostice s tím jsem se moc nedostal, Outback se nám zatim nějak nerozbíjí :-)
    HONZAF
    HONZAF --- ---
    EXCITE: jo soft presne tendle. obd modul z dx. funguje mi to.
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    SPM: Tak to byla jen "dočasná chyba" nízká činnost katalyzátoru, smáznutá na diagnostice a zatím se nevrátila.


    Používáte někdo nějakou domácí diagnostiku přes pc/android phone/tablet http://aukro.cz/elm327-bluetooth-diagnostika-obd2-v2-1-android-cz-i6402988112.html

    a soft jako je např. Torque? http://smartmania.cz/torque-pro-palubni-pocitac-a-diagnostika-vozu-ve-vasem-androidu-recenze-2629/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam