• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PALMEXSubaru forever a nikdy jinak, rady tipy, fotky, videa
    BOB_GALLOWS
    BOB_GALLOWS --- ---
    SAJFI: Byl.

    http://www.awd.cz/files/protokoly/239.pdf

    - Stav odpovida protokolu i popisu majitele.
    - Podvozek je bahno, nekromancie tak za 50k (bilštajni, kosti, stabiky...).
    - LP střelenka, ale nic velkyho a nikdo se tim netaji...
    - Zadni vidlice vyfuku vpodstate na vymenu / metalworx, nutna onanie s lambdami (2x).
    - Brzdy jsou leklý (moc tvrdy), na vostrou jizdu bych dal mekci / lepe brzdici.

    - AWD na tom aute ma az skoro zbytecne vysokou marži, ale to je jejich vec a pan Merta byl navic velmi vstricnej a rozumnej, to auto ve Švajcu mi nijak nehanil a pokud pry chci kraťase, at ho jedu omrknout a ze mi ho daj pripadne do pucu :)

    Jednani fer, ale neni to presne to, co hledam, asi.
    SAJFI
    SAJFI --- ---
    BOB_GALLOWS: Byl jsi omrknout toho kombíka u AWD? Jak se ti to líbilo, nějaký postřehy? Má smysl nad tím uvažovat?
    MARIHAI
    MARIHAI --- ---
    MARIHAI
    MARIHAI --- ---
    CROSS: Nemam to nakoukany tak se jen ptam :)
    CROSS
    CROSS --- ---
    MARIHAI: co se ti nepozdává na řadící páce? Ve Foresteru jsem měl skoro stejnou, kroužek na řazení zpátečky.
    BOB_GALLOWS
    BOB_GALLOWS --- ---
    TUKI: S timhle pomuze, je ochotnej.
    BOB_GALLOWS
    BOB_GALLOWS --- ---
    MARIHAI: Se trochu urazil, kdyz jsem se ptal na ten najezd... A poslal destnej prales papiru dokumentujici historii a servis :)
    BOB_GALLOWS
    BOB_GALLOWS --- ---
    MARIHAI: Servisni harmonogram a hysterii auta (najezdu) mam, chlapik mi vse ochotne poslal. Servisku, VIN, historii...

    Chlapek Svycar to mel jako druhy auto pro radost a uz starne, bych podle hlasu tipoval. Pusobi solidne.
    TUKI
    TUKI --- ---
    BOB_GALLOWS: jen je to na švícarskejch papírech, píše že je přihlášení v DE zahrnuto v ceně, nechal bych si to od něj udělat, stačí Tageszullasung, a v čr je to pak jednoduší..
    MARIHAI
    MARIHAI --- ---
    BOB_GALLOWS: Skoro az podezrele nizkej najezd km. Ale vypada pekne. Ta radici paka je takhle original? Zkus si najit nekde servisni harmonogram at vis co te pak ceka za investice a nejai prekvapenej mozna by sis mohl nechat vyfotit podrobne tu servisku
    BOB_GALLOWS
    BOB_GALLOWS --- ---
    Asi definitivne se jedu (letim?) kouknout na tohle, nebojte se, prosim, kritizovat a uz sorry za spam, doufam, ze uz s tim dlouho votravovat nebudu...

    Subaru Legacy 3.0R 4WD spec. B in DE-78262 Gailingen Německo
    https://www.mobile.de/.../vhc:car,ms1:23500_10_spec+b,ful:petrol,mlx:150000/pg:vipcar/255643898.html
    LEHUOK
    LEHUOK --- ---
    MARIHAI: Ja psal na Subaru NZ a zatim bez odezvy co se tyce Airbagu..
    MARIHAI
    MARIHAI --- ---
    BOB_GALLOWS: Subaru nema pry zadnou databazi kde by byli udaje podle vin. Takze se nic moc nedozvis
    BOB_GALLOWS
    BOB_GALLOWS --- ---
    Nevite, jak se dozvedet neco o:
    VIN JF1BLELN35G011787 ?

    .. Na Cebii je prd (auto se ze Svycarska dostalo do Nemecka..).
    BOB_GALLOWS
    BOB_GALLOWS --- ---
    Hele, jeste se objevilo jedno spec. B v Nemecku, teda spis az u Svycarska.

    Ale vypada vyrazne bliz tomu, co chci (kraťas a černý). Nechtel by si nekdo se mnou udelat vylet? Kdyz uz bych jel takhle daleko a nahodou by se mi libilo, chtel bych si ho rovnou odvest...

    Jinak za chvili jdu omrknout to v AWD.
    BOB_GALLOWS
    BOB_GALLOWS --- ---
    To jsou ti grazlove, co na me nastrazili to Spec. B...

    https://www.facebook.com/awdsubaru/videos/1493284310748321/

    Podivejte, jak nestydatě túrujou motory, holota!
    NAILER
    NAILER --- ---
    WACLOSH: jj bude
    WACLOSH
    WACLOSH --- ---
    LEHUOK: Na tohle tema jsem narazil na E46 forech. Nektery staty maji RON stupnici, jiny ROZ. Takze treba fakt neplati, ze v USA se jezdi na 87oktanovej benzin. Tak jestli to nebude tim.
    LEHUOK
    LEHUOK --- ---
    SPM: Hodne zalezi kde na NZ, na severu a vubec pobliz vetsich pristavu je vzdy levneji nez v odlehlych mistech, rozdil muze byt i 20 centu (kurz je ted kolem 15 CZK / NZD)

    Moje posledni tankovani byla kolem 2 - 2.1 NZD za litr, a to beru Natural 98. Fun fact je ze "regular" je tu 91 oktanu, 95 a 98 se povazuje za "premium".

    Taky je treba zajimave ze diesel je za kolem 1.3 NZD, neb je ocisteny od spotrebni dane kvuli zemedelskym vozidlum, nicmene motoriste rozdil kompenzuji predplacenim tzv. Road User Charges, takze to vyjde podobne jako benzin (na rozdil v Cz kde stoji oboji podobne, a zemedelcum se ty dane vraci).
    SPM
    SPM --- ---
    Jsem se chtěl zeptat kolik vás vůbec na NZ stojí litr benzinu. Ale možná to radši vědět nechci :-D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam