• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PALMEXSubaru forever a nikdy jinak, rady tipy, fotky, videa
    ZLOKOCKA
    ZLOKOCKA --- ---
    Neznáte někdo tohle auto?

    Subaru Forester 2,5 Turbo Koupeno v CZ - 2006 | autobazar.cz
    http://subaru-forester.autobazar.cz/inzerat/2500712/subaru-forester-2-5-turbo-koupeno-v-cz/

    Cena je podezřelá sama o sobě, plus to tam stojí víc než půl roku, takže to musí mít nějakej zásadní háček.
    PIPLA
    PIPLA --- ---
    HERR_FLICK: vysokoškolák státní zaměstnanec má teda míň... mně to tak mizerný teda nepřijde.
    HERR_FLICK
    HERR_FLICK --- ---
    PIPLA: asi se pohybuju v jinym vesmiru, ale dve kila na hodinu zkusenymu mechanikovi mi neprijde jako odmena, ale jako hodne mizerny vsimny
    PIPLA
    PIPLA --- ---
    AWD.cz stále hledá mechanika/y, co je subarista srdcem i duší :-) Až 50 000 Kč pro zkušeného mechanika.

    Rozšíříš právě ty náš tým?
    Hledáme mechaniky se zápalem a odpovídajícími schopnostmi. Jsme Subaristi tělem i duší a hledáme mezi sebe posilu z řady zkušených, ale i právě dostudovaných mechaniků. Rozdíl mezi automatickou a manuální převodovkou snad už znáš, u nás budeš mít možnost posunout své dovednosti o další kus dále. Za odvedenou práci tě čeká odměna až padesát tisíc hrubého (pro ty zkušené). Co na to říkáš? Máš zájem? Napiš na media@awd.cz. Tým AWD.cz
    SPM
    SPM --- ---
    Osobni zkusenost zadna, ale na ceskych forech je SH celkem hanen. Je ze vsech tech generaci asi nejslabsi, nekteri to pak i vymenili zase za SG. Jo a ten na ty fotce je SJ :-)

    kazdopadne hlavne ne v nafte...
    4PTO
    4PTO --- ---
    DIXIE: otec byl s jeho F SH až tak spokojený že si (minulý týden) koupil nového..
    starý je teď na pravidelným servisu (nehci kecat ale myslím že 125k km) a pak bude na prodej (na protiúčet nabídli něco směšného..)
    CROSS
    CROSS --- ---
    DIXIE: přesedlal jsem z SG na SH a z SH na Outlander :-]

    V obou případech to byl přechod bez problémů, i. když po SG se mi občas zasteskne, tak z nostalgie.
    DIXIE
    DIXIE --- ---
    Pomalu se zacinam poohlizet po nahrade naseho milovaneho Forestera SF.
    Je tu nekdo kdo presedlal z SF ci SG na SH?
    Pripadne mate nejake doporuceni cim SF nahradit? Potrebuju jeho svetlou vysku a stejny nebo vetsi kufr.
    Po 14ti dnech s otcovym Mitsubishi Outlander me chut experimentovat s non-subaru presla...
    NIXIMOR
    NIXIMOR --- ---
    A jinak automat me osobne nevadi, pote co jsem v Legacy 2x menil spojku jsem radsi za neco, co spojku nema :) (ano, az se protoci nebo praskne retez, tak to bude horsi, vim, mlcte :D)
    NIXIMOR
    NIXIMOR --- ---
    Me teda spis jde o ten dvoulitr co mam v XV a co se ted nesmi prodavat :) Aby nezacli vsude cpat tu 1.6 atmosferu...
    CROSS
    CROSS --- ---
    AXTHEB: tak o diesely ani nešlo, spíš o tu manuální převodovku
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    AXTHEB: v tom linku píšou,že diesely už stopli (pozastavili).
    A tedy jsem zvědavej na toho hybrida :)
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    EXCITE: CROSS

    NIXIMOR: Já myslím, že diesely pomalu zmizí a v Evropě budeme mít jen ty motory, které není až takový oser homologovat. Teda pokud zázračně v EU nestoupne poptávka po Subarech, asi tak 10x ;)
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    NIXIMOR: vypadá to trochu strašidelně.. V tom linku píšou že třeba Forester bude už jenom v automatu.
    NIXIMOR
    NIXIMOR --- ---
    Me by spis zajimalo jak to do budoucna bude s temi motory... Zatim nikdo nic nevi a Subaru mlzi...
    jeste ze mam na dalsi roky nastesti vystarano :)
    CROSS
    CROSS --- ---
    LEHUOK: protože Eye Sight neumí říct manuálu, že má přeřadit? Resp. říct to umí, ale manuální převodovka si sama nezařadí. IMHO nejen problém Subaru, ale těch adaptivních asistentů obecně.
    LEHUOK
    LEHUOK --- ---
    EXCITE: Zajimave, moc jsem nepochopil jak to mysleli s tim ze EyeSight si nerozumi s manualni prevodovkou, mate to nekdo, proc tomu tak je?
    NIXIMOR
    NIXIMOR --- ---
    Prosim upravit na nastence, Legacy uz ma noveho majitele, ode dneska konecne sedlam XV :)

    SPM
    SPM --- ---
    EXCITE: je to tuším nějak tak, že oni na registr nahlásí seznam VINů postižených aut a registr jim k nim poskytne kontaktní údaje na stávajícího majitele.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam