• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PALMEXSubaru forever a nikdy jinak, rady tipy, fotky, videa
    BOB_GALLOWS
    BOB_GALLOWS --- ---
    SPM: Jj, jak rikas...
    SPM
    SPM --- ---
    LEHUOK: jojo, taky jeden vlhkej sen :-) (Další vlhký sen by byl XT6 :-D) Ona automatická převodovka u šestiválců byla taknějak vždycky jenom... jediná výjimka je BL/BP Legacy, kde SpecB verze mohly být i s manuálem. Nicméně problém SVX je, že ta převodovka je originál Subaru a stála za vyližprdel. Taky když už se to někdy objeví v inzerci, tak je to buď předělaný na manuál nebo to má padlou převodovku :-)
    4PTO
    4PTO --- ---
    LEHUOK: No jasne, jezdi jich relative dost jeste i v cr.
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    LEHUOK: Já v tom i seděl, bylo to u nás v jednom servisu. Tak jsem neodolal a musel to prolézt.. Jedno bylo i na sautu dlouho naprodej.
    LEHUOK
    LEHUOK --- ---
    The Subaru SVX Is the Weirdest Subaru Ever
    https://www.youtube.com/watch?v=fqU9IeF58aQ

    znate nekdo? Ja vubec netusil ze to existuje :)

    Jinak vidim v tom zrod opadu slavy Subaru - pouze automaticka prevodovka :)
    SPM
    SPM --- ---
    Jinak ale musím zaťukat na dřevo, že já měl za celou dobu P0420 jenom jednou a v tu dobu jsem měl dirku ve výfuku zrovna někde u tý zadní lambdy, takže to v zásadě bylo i oprávněný. Asi štěstí na kus :-D
    SPM
    SPM --- ---
    BOB_GALLOWS: On je to hlavně zase fail dementních evropských předpisů... najebat povinně do všech aut 1+ drahou lambdu jenom kvůli tomu, aby ti to hlásilo vadný katalyzátor, když s tím autem stejně musíš pravidelně jezdit na kontroly, kde ty emise měří, je úplně na hlavu. Zvlášť když vezmu, že skoro vždycky odejde dřív ta blbá lambda než ten katalyzátor...
    LIGI
    LIGI --- ---
    QNEDLEEQ: diky, zkusim tohle predat mechanikovi, ktery to bude resit. jestli si pamatuju dobre, tak jedinej nevymenenej dil (na 278 tis.) je druhej kat, takze bych to na nej tipnul. jen bych ho nerad kupoval zbytecne.
    BOB_GALLOWS
    BOB_GALLOWS --- ---
    LIGI: Je tam toho tri prdele, imho celkem zbytecne, a nejde afaik.
    LIGI
    LIGI --- ---
    BOB_GALLOWS: da se pomoci bezne diagnostiky vlastne poznat, co je potreba vymenit, aby od toho byl pokoj? jestli chapu dobre, tak ve hre jsou dve lambdy a dva katy.
    BOB_GALLOWS
    BOB_GALLOWS --- ---
    Me docela zaujal ten polygon u Dobrise. Musim zjistit, jestli te tam nechaj prasit se svym autem, pripadne jak to tam vypada a tak. Jezdival jsem nekam k Pribrami blbnout...
    BOB_GALLOWS
    BOB_GALLOWS --- ---
    4PTO: Mne se ukaz karu vlastne celkem libi, spis trochu show, obcas jsou halt technikalie takovy jalovy :) Hokejista dborej týpek, i ten Lucky je sympaťák...
    4PTO
    4PTO --- ---
    BOB_GALLOWS: tenhle se mi zdá, že aspo%n ví, co má pod pod kapotou :D
    BOB_GALLOWS
    BOB_GALLOWS --- ---
    4PTO:
    4PTO: Jen si říkám, jestli Luckyho Evo taky není japonský...
    4PTO
    4PTO --- ---
    4K | 700 KONÍ V SUBARU STI SPARŤANA JANA KOŠŤÁLKA! | JAPONSKEJ ZABIJÁK LUCKYHO EVA??
    http://www.youtube.com/watch?v=h-4qI2VHMFw
    BOB_GALLOWS
    BOB_GALLOWS --- ---
    LIGI: P0420 je asi nejcastejsi chyba, co v souvislosti se Subaru obecne vidam, na internetech, v servisech, u lidi okolo. Imho inzenyrskej fail jaxvině.

    Nechapu, ze pro to neni nejakej funkcni fix kit / reseni. (Funkcni pro me neznamena "jó pane vypodložíme sondy podlozkama a mozna to snizi citlivost a nekdy to nekomu pomuze, mozna to pak bude merit jeste vic na hovno...").
    BOB_GALLOWS
    BOB_GALLOWS --- ---
    LEHUOK - Mam taky tohle EXCITE a na Legu 2005 spec B mi to funguje s Torque Lite na androidu normalne..
    LEHUOK
    LEHUOK --- ---
    AXTHEB: Hm, moje je factory japonskej import tak asi proto. Zkusil jsem asi 3 ruzne, jeden jsem koupil dva od kamosu, nektere z tech co jste tu odkazovali, neslo to, cetlo mi to v torque jen napeti baterky tot vse :D
    LIGI
    LIGI --- ---
    LEHUOK: mam neco z ciny, je to obd2 postavene na elm 327 s tlacitkem. funguje to v outbacku 2005 spolehlive proti android torque.

    https://play.google.com/store/apps/details?id=org.prowl.torque&hl=en_US

    vypada to podbne jako tohle:
    XTRONS Mini ELM327 OBD2 Code Scanner Bluetooth Car Diagnostic Switch PC Android | eBay
    https://www.ebay.co.uk/...stic-Switch-PC-Android/202542138429?hash=item2f2873c43d:g:amQAAOSw3pZbA8qI

    zrovna ted mi tam taky sviti P0420 :)
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    LEHUOK: Já na legu 2006 rozhodil neco podobnyho uplne bez potizi. Specificky protokol to na zakladni diagnostiku mit nesmi, alespon ne v eu/us modelech.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam