• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PALMEXSubaru forever a nikdy jinak, rady tipy, fotky, videa

    "in this car, you are watching where are you going.. through the side window"


    Na nástěnce nyxácký subaru vozový park.

    Manuály - Subaru: http://www.subaruclub.cz/manualy
    rozbalit záhlaví
    1023
    1023 --- ---
    AXTHEB: Je to bohuzel v tuhle chvili mimo moji dojezdovou vzdálenost.
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    1023: Vyfuky Tyll jsou na tebe daleko?
    1023
    1023 --- ---
    Nevíte kde by se dala na Praze-východ sehnat příruba na výfuk pro outback 2001. Matlalové u nás ve vesnickém servisu mi je uřízli a svařili všechny části výfuku dohromady a já teď nemám na co našroubovat nový.
    LEHUOK
    LEHUOK --- ---
    6746:
    EXCITE:
    AXTHEB: Super, dekuju
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    A v Hostivici http://suzuki-subaru.cz/ - ale v EXCITE jsou příjemnější lidi a většinou levnější.
    6746
    6746 --- ---
    LEHUOK: Subatech.cz
    Mříčná u Jilemnice
    LEHUOK
    LEHUOK --- ---
    4PTO: Mati 2005 lpg 2.5i Lego.. má přes 300k km a pořád jezdí a je o něj postaráno. Tak jsem si říkal že bych tomu dal ass-lisft plus vyleštit přední lampy
    4PTO
    4PTO --- ---
    LEHUOK: PROSÍM? něco mi uteklo?
    LEHUOK
    LEHUOK --- ---
    Nějaký tipy na Subaru vrakac? Budu shánět zadní lampy facelift kombi 4gen Lego/Outback
    EDAK
    EDAK --- ---
    Nevali se nahodou doma nekomu prebytecne automaticka prevodovka na forestera SG 92 kw? ta moje asi dosluhuje a repase nedava uplne financne smysl.
    LEHUOK
    LEHUOK --- ---
    Ve Vladivostoku necekany raj JDM, maj to blizko, tak volant na druhe strane neresi :) Vetsina aut tu ma volant vpravo co tak pokukuju :)



    EXCITE
    EXCITE --- ---
    AXTHEB: otci na pažoutovi 407 to samé, tedy taky jen základ.
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    EXCITE: Tak ono fakt málokterá diagnostika ukazuje u subaru víc než úplné minimum, no.
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    ROZCUCHANA: pics, or gtfo ;)
    PRZZI
    PRZZI --- ---
    prosim na nastenku (Outback 2008 prodán)

    ROZCUCHANA
    ROZCUCHANA --- ---
    EXCITE: jo... tak to funguje a tu P0420 si asi nechám vytetovat na prdel v srdicku:))
    SPM
    SPM --- ---
    jo, to jo, na mazání / vyčtení chyb to úplně stačí :-) Já si s tím moc nehrál, ale věci třeba jako teplotu chladící kapaliny to ukáže taky.

    Co to třeba neukáže a kvůli čemu jsem kupoval ten kabel, byť než přišel, tak se to "vyřešilo" samo jsou nahodilý misfiry. Teda když jsem měl v háji svíčku a jeden válec vynechával. Tu žlutou kontrolku s motorem to rozsvítí až ve chvíli, když ten misfire nastane nějak víckrát za sebou. Což se mi z počátku nedělo, takže kontrolka nesvítila, přes modrej bazmek tím pádem nic vyčíst nešlo, ale já tušil, že v autě něco hnije, protože na volnoběh to běželo klidně a semtam to škublo autem. A tohle třeba údajně tou lepší diagnostikou jde, že to vyhodí i tyhle jednotlivý výskyty chyb, který ještě nerozsvítí check engine a neuloží se...
    ROZCUCHANA
    ROZCUCHANA --- ---
    SPM: Jsem uvažovala nad nějakou super diagnostikou za čtyřku pro Subaru a navíc jsem zjistila, že tady v servisu za rohem to napíchnou bez problému ... ale kvůli té P0420 nehodlám pořád někam jezdit a šílet :D
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    SPM: Mám ten modrej sráč, jeden z prvních na Heurece,na Foresteru 2009 to na Torque fakt nic moc neukazuje. Na smazaní chyby P0420 to ale stačí :)
    SPM
    SPM --- ---
    AXTHEB: tak ona se dá sehnat nějaká diagnostika, kterou se pak dají řešit nějaké pokročilejší věci, tuším něco od Delphi snad funguje. Já mám doma ještě nějakej divno USB kabel, ale nikdy jsem neměl koule to zkoušet :-D

    Ale u těch donglů hlavně spíš záleží na aplikaci za tim, dongle to jenom zprostředkovává...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam