• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PALMEXSubaru forever a nikdy jinak, rady tipy, fotky, videa
    DICK85
    DICK85 --- ---
    Ahoj,
    vždy jsem si myslel že moje první Subaru bude Impreza, ale dostal jsem se k tomu až po třicítce tak je moje první Subaru Outback. Tím to se hlásím do rodiny :-)
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    1023: není to úplně stejnej případ,ale na Forestera mi u nás ve vesnickém servisu dělali nové zadní díly a příruby na střední dílu byly KO,ale střední dík OK,takže koupili nějakou přírubu stejnýho rozměru,co má Forester myslím,že v Kelly.
    1023
    1023 --- ---
    AXTHEB: Je to bohuzel v tuhle chvili mimo moji dojezdovou vzdálenost.
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    1023: Vyfuky Tyll jsou na tebe daleko?
    1023
    1023 --- ---
    Nevíte kde by se dala na Praze-východ sehnat příruba na výfuk pro outback 2001. Matlalové u nás ve vesnickém servisu mi je uřízli a svařili všechny části výfuku dohromady a já teď nemám na co našroubovat nový.
    LEHUOK
    LEHUOK --- ---
    6746:
    EXCITE:
    AXTHEB: Super, dekuju
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    A v Hostivici http://suzuki-subaru.cz/ - ale v EXCITE jsou příjemnější lidi a většinou levnější.
    6746
    6746 --- ---
    LEHUOK: Subatech.cz
    Mříčná u Jilemnice
    LEHUOK
    LEHUOK --- ---
    4PTO: Mati 2005 lpg 2.5i Lego.. má přes 300k km a pořád jezdí a je o něj postaráno. Tak jsem si říkal že bych tomu dal ass-lisft plus vyleštit přední lampy
    4PTO
    4PTO --- ---
    LEHUOK: PROSÍM? něco mi uteklo?
    LEHUOK
    LEHUOK --- ---
    Nějaký tipy na Subaru vrakac? Budu shánět zadní lampy facelift kombi 4gen Lego/Outback
    EDAK
    EDAK --- ---
    Nevali se nahodou doma nekomu prebytecne automaticka prevodovka na forestera SG 92 kw? ta moje asi dosluhuje a repase nedava uplne financne smysl.
    LEHUOK
    LEHUOK --- ---
    Ve Vladivostoku necekany raj JDM, maj to blizko, tak volant na druhe strane neresi :) Vetsina aut tu ma volant vpravo co tak pokukuju :)



    EXCITE
    EXCITE --- ---
    AXTHEB: otci na pažoutovi 407 to samé, tedy taky jen základ.
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    EXCITE: Tak ono fakt málokterá diagnostika ukazuje u subaru víc než úplné minimum, no.
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    ROZCUCHANA: pics, or gtfo ;)
    PRZZI
    PRZZI --- ---
    prosim na nastenku (Outback 2008 prodán)

    ROZCUCHANA
    ROZCUCHANA --- ---
    EXCITE: jo... tak to funguje a tu P0420 si asi nechám vytetovat na prdel v srdicku:))
    SPM
    SPM --- ---
    jo, to jo, na mazání / vyčtení chyb to úplně stačí :-) Já si s tím moc nehrál, ale věci třeba jako teplotu chladící kapaliny to ukáže taky.

    Co to třeba neukáže a kvůli čemu jsem kupoval ten kabel, byť než přišel, tak se to "vyřešilo" samo jsou nahodilý misfiry. Teda když jsem měl v háji svíčku a jeden válec vynechával. Tu žlutou kontrolku s motorem to rozsvítí až ve chvíli, když ten misfire nastane nějak víckrát za sebou. Což se mi z počátku nedělo, takže kontrolka nesvítila, přes modrej bazmek tím pádem nic vyčíst nešlo, ale já tušil, že v autě něco hnije, protože na volnoběh to běželo klidně a semtam to škublo autem. A tohle třeba údajně tou lepší diagnostikou jde, že to vyhodí i tyhle jednotlivý výskyty chyb, který ještě nerozsvítí check engine a neuloží se...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam