• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PALMEXSubaru forever a nikdy jinak, rady tipy, fotky, videa
    N_I
    N_I --- ---
    ...ja jen vsude ctu ze hodne tech motoru melo problemy uz do najetych 100tt..rikam si, kdyz nekomu slouzi dobre do 200tt a fakt tomu dava dobrou peci... treba je zrovna tehle motor cajk..:)
    sere me to kua...cely to vypadalo jako auto pro me...velikost...spotreba...cena..chm..:(
    SPM
    SPM --- ---
    a sraly se dost i ty novejsi... co se tyce spotreby, tak mechanicka ctyrkolka ve zvednutym velkym kombiku nebude zrovna rekordman na spotrebu
    HERR_FLICK
    HERR_FLICK --- ---
    N_I: tohle je naprosto ucebnicovej priklad, kde nizsi spotreba se fakt nerovna nizsi celkovy naklady
    N_I
    N_I --- ---
    díky prostuduju to....

    aha..sakra..:)

    "Zlepšení přišlo až v roce 2011, kdy Subaru motor po technické stránce inovovalo a spolehlivost se razantním způsobem zvýšila. Rizikové jsou tak vozy mezi roky 2007 a 2011 "
    N_I
    N_I --- ---
    vím, že dělaj spíš benzín....ale recenze to nemá zlý nikde....

    jako může se sypat motor v těch 200 když mu to 6 let sloužilo v pohodě? Je to známej víceméně kdo to prodává....vím jak s tím jezdil....

    mě tam láká ta spotřeba....a měl sem taky diesel doteď...
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    N_I: Naftový Subaru je afaik dost ruská ruleta.
    N_I
    N_I --- ---
    Ahoj,

    prosím o radu, obnovuju park a do cesty mě přišel od známého kerej s ním 6 let jezdil tento frajer:

    na co si mám dát pozor kdybych to šel projet? myslíte že to je dobrá investice pro rodinný auto nenáročný rodiny? občas dovolená a cesty po ČR, hory máme taky rádi ale velký kufr a nízkou spotřebu též? je to fér kauf? nejsem závodník...prej i nízká spotřeba...

    Má najeto 200 musí se tam na této hraně něco měnit, něco hodně drahého? :) - rozvody apod?

    Subaru Outback 4x4
    Rok výroby 2010
    Motor – nafta – 1998 cm2 – 110 KW
    Najeté km – 194.000 km
    cena: 150tt



    hodně mě láká to koupit....
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    LOOKASH: Hele a není to auto moc placatý? :) mě to vždycky přijde,když kolem toho jdu,že se do toho musí lézt jak do sporťáku..
    LOOKASH
    LOOKASH --- ---
    WACLOSH & BOB_GALLOWS: Bohate staci!

    Teda je fakt, ze mi to auto prijde trosku linejsi (oproti 190konovymu o 200kg lehcimu Saabu ;) ).
    Ale jeden z duvodu bude i to, ze si musim vic zvyknout na CVT.
    Zatim se mi hrozne libi jak nejsou citit stupne pri razeni, ale prijde mi to takovy ne uplne rychle reagujici na plyn (ale v 99% pripadech tam mam Intelligent mod.. Sport jsem zkusil jen parkrat a manual/podrazeni snad jednou)
    BOB_GALLOWS
    BOB_GALLOWS --- ---
    WACLOSH: 150 koní na středně velkej rodinnej kombík nestačí, byl by foukanej třílitr opravdu potřeba?
    YARY
    YARY --- ---
    Subaru Australia marketing?
    YARY
    YARY --- ---
    Auto vjelo v Sydney do obchodu s hidžáby, 12 zraněných - Novinky.cz
    https://www.novinky.cz/...vinky.sznhp.box&utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=z-boxiku&utm_campaign=
    PEDRO
    PEDRO --- ---
    Nemate nekdo nahodou vejfuk na Forejse SG 2008? Staci mi prostredni a koncovy dil, ten muj ted bohuzel po 12 letech neprosel pres technickou. V servisu objednali z Kelly nejakyho polaka, ale auto mi vratili ze vejfuk nesedi a bastlit to tam nebudou. V Hostivici na vrakaci meli original, sice asi nebyl deravej ale byl v horsim stavu nez mam ted..
    WACLOSH
    WACLOSH --- ---
    LOOKASH: Je to krásný. Škoda, že do toho nedávaj motory. Vzhled úžasnej.
    LOOKASH
    LOOKASH --- ---
    Tak se taky hlasim do klubu...

    Ze Saaba jsem presedlal na Levorg 2.0i

    no... S jako S.... ;)
    PIPLA
    PIPLA --- ---
    MUTOID: jsem myslela, že myslíš to černý, co se tam tak hezky kouká.... a vono ne...
    DIXIE
    DIXIE --- ---

    ukradeno z alternativnich komixu..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam