• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SITKOAcidComix sound ensemble **
    SITKO
    SITKO --- ---
    RAGAMUFF: No škoda. =o) Btw. Nemáte teda místo ? =o)) Poř. kdy jedete ? Já bych teda nejradši jel autem, ale chci k sobě alespoň jednoho človíčka, abych se tu cestu nenudil =o))
    RAGAMUFF
    RAGAMUFF --- ---
    SITKO: sem myslel ze pojedu s tebou ale my tam taky jedem jako atd takze me bere lubos =)
    SITKO
    SITKO --- ---
    Sháním spolujezdce(1-3) na ShotDownTheWitch ! Pojedu ve středu někdy mezi 14:00-17:00 =o) Písejte
    SITKO
    SITKO --- ---
    IZINKA: No...to by neměl být problém. Pojedeme nějak třeba na 7-8 a domů třebas na 12ku...kluci z Lbc si to tam pak už čeknou...já musím v utery od 7 do práce, takže taky mám v plánu brzo vypadnout
    IZINKA
    IZINKA --- ---
    SITKO: no hele vzhledem k tomu že to je v pondělí tak bohužel no..
    SITKO
    SITKO --- ---
    SANKOO: Hola hej, čuz Sančo...no já dorazím se Skejtíkem, Lumixem a asi Alešem z MH =o) dorazíme nějak na večer.

    IZINKA: Chceš jet taky ? =o)
    SANKOO
    SANKOO --- ---
    IZINKA: mno Acid tam hrajou... :P
    IZINKA
    IZINKA --- ---
    SANKOO: co tam je?:)
    SANKOO
    SANKOO --- ---
    Zdravim dorazi z vas někdo 31.3 do Lbc do Hada? Jinak se předem omlouvam jestli to hodi nějaky halo teprve se stim učim__
    IZINKA
    IZINKA --- ---
    SITKO
    SITKO --- ---
    IZINKA: Heleť odnás nejspíš jen já...ale teď ti to vážně nedovedu říct. Je to moc za dlouho =o)
    IZINKA
    IZINKA --- ---
    SITKO: Kdo bude všechno na Shot down the witch II
    SITKO
    SITKO --- ---
    KEJLA: Hehe, já si říkal, že jsi byl takový nehovorný =o)) Tak teď už to chápu =o))
    KEJLA
    KEJLA --- ---
    KEJLA: jestli sem vam neco rikal tak sem jel ze zaloznich baterii dochazela plasma ve warpreaktoru tak sem musel prejit na antihmotu
    KEJLA
    KEJLA --- ---
    KOCKKA: no hele jako sel jsem na tri k himrom presnun do baaru nahore bez dali sme velky brk pak dva gambrinusy dvanctky v baaru brk brk pak do ucka dva lahvace moc sem si v ucku nepokecal spise sem koulel ocima brk brk a sel sem domu jak sinusoid
    KOCKKA
    KOCKKA --- ---
    SITKO: jj slysela sem, to bude dobre :)
    SITKO
    SITKO --- ---
    KOCKKA: No to je taky dobrá myšlenka. =o)) Na čáry hlavně možná jedu s váma, tak budou doufat s tebou =o)
    KOCKKA
    KOCKKA --- ---
    SITKO: :)) jee ty si ted apozitivni clovek:)) ja dyz koukam z okna tak si rikam ,ze je tam kua hnusne a doufam ze na cary nebude prset:))
    SITKO
    SITKO --- ---
    KOCKKA: =o) no jasný, tak pak doraž. Na rychtě si asi valc nezatančíš...i když =o))

    Já teď když koukám z okna jak je venku krásně, tak už se nemůžu dočkat Culture festu =o( Doufám, že tehle rok výjde počasí...
    KOCKKA
    KOCKKA --- ---
    SITKO: Taky sem tam asi dlouho nebyla.No ja mam ten samej den ples z prace v Oku,tze taky pridu dyl ale teda nevim no dyz budu vedet ze sou vsici takovej kousek ode me,a hraje tam hudbicka tak me tam asi nakejma valcikama dlouho neudrzej:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam