• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SITKOAcidComix sound ensemble **
    TMS
    TMS --- ---
    jo bylo to pekny - jenom teda k ty druhy scene - kdyz se hralo reggae tak to bylo super pak se zacal solit jungle a to pak docela ostrej a hrozne nahlas ze kdyz hrala posledni kapela tak v pauzach to byla hruza. hrali peknej funk atd.. no a do toho porad bumbum od vedle to nebylo vubec dobry:(
    SITKO
    SITKO --- ---
    Tak defrostizace dopadla parádně...až na několik menších problémů =o)
    Každopádně se už těším na další ročník =o))
    TMS
    TMS --- ---
    DUB: tak jo no - k tomu nejni co dodat a nechat to bejt..
    DUB
    DUB --- ---
    hele nemuzem tyme nevim jesli ses slepej nebo jesli tobe leze do prdele, me ale pomlouval kvuli veci za kterou sem nemoh a on zas hustil lidem ze sem to udelal schvalne. ja sam vim jak to bylo a co sem udelal neudelal takze rikam a jednam fuckoff
    TMS
    TMS --- ---
    DUB: zas ta sama hlaska jako pred bulharskem - ja jenom cumim jak ti ten toxa lezi porad v zaludku.) ti to vadi? muzete aspon pokecat;)
    DUB
    DUB --- ---
    RAGAMUFF: to se tam jako chysta toxa jo?
    RAGAMUFF
    RAGAMUFF --- ---
    SITKO: jo kdyby nejeli kluci tak bych jel s tebou a okouknul tu nasi mother earth =))
    SITKO
    SITKO --- ---
    Jasný...snad někoho seženu. Já bych se právě i takhle rád projel...podíval se po cestě v pěkných městech...pár zastávek na nabrání sil...no známe to =o)
    RAGAMUFF
    RAGAMUFF --- ---
    SITKO: my jedem taky ve stredu, a misto nevim jeste se to musi poradne počekovat =) je to ale velice pravdepodobny, ja myslim ze lidi co tam chce jet je mrte =)
    SITKO
    SITKO --- ---
    KOCKKA: =o)) dneska mám nějakou čekovací náladu
    KOCKKA
    KOCKKA --- ---
    SITKO: ? :DD ?
    SITKO
    SITKO --- ---
    RAGAMUFF: No škoda. =o) Btw. Nemáte teda místo ? =o)) Poř. kdy jedete ? Já bych teda nejradši jel autem, ale chci k sobě alespoň jednoho človíčka, abych se tu cestu nenudil =o))
    RAGAMUFF
    RAGAMUFF --- ---
    SITKO: sem myslel ze pojedu s tebou ale my tam taky jedem jako atd takze me bere lubos =)
    SITKO
    SITKO --- ---
    Sháním spolujezdce(1-3) na ShotDownTheWitch ! Pojedu ve středu někdy mezi 14:00-17:00 =o) Písejte
    SITKO
    SITKO --- ---
    IZINKA: No...to by neměl být problém. Pojedeme nějak třeba na 7-8 a domů třebas na 12ku...kluci z Lbc si to tam pak už čeknou...já musím v utery od 7 do práce, takže taky mám v plánu brzo vypadnout
    IZINKA
    IZINKA --- ---
    SITKO: no hele vzhledem k tomu že to je v pondělí tak bohužel no..
    SITKO
    SITKO --- ---
    SANKOO: Hola hej, čuz Sančo...no já dorazím se Skejtíkem, Lumixem a asi Alešem z MH =o) dorazíme nějak na večer.

    IZINKA: Chceš jet taky ? =o)
    SANKOO
    SANKOO --- ---
    IZINKA: mno Acid tam hrajou... :P
    IZINKA
    IZINKA --- ---
    SANKOO: co tam je?:)
    SANKOO
    SANKOO --- ---
    Zdravim dorazi z vas někdo 31.3 do Lbc do Hada? Jinak se předem omlouvam jestli to hodi nějaky halo teprve se stim učim__
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam