• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SITKOAcidComix sound ensemble **
    TETRIS23
    TETRIS23 --- ---
    Sitko jak si rikal tu diskuzi na ty steny?
    TMS
    TMS --- ---
    CUBE: ja sam sem ani nevedel kdo to sefuje tak pouceni pro priste:)
    TMS
    TMS --- ---
    SITKO: jo díky - ja dam odkaz na vase stranky.

    jinak teda trebas pro priste by se mi docala libylo kdyby vyplnovali kratky pauzy mezi kapelkama djove a pak se hralo po kapelkach, aby akce jela dal.)
    SITKO
    SITKO --- ---
    CUBE: tady to určo nikoho nepohorší =o)) a díkes
    CUBE
    CUBE --- ---
    ...jo a sorry za tu hrubku, ale opravovat to uz nebudu :D snad to nikoho moc nepohorsi..)
    CUBE
    CUBE --- ---
    SITKO: joo a pekny fotony! ..)
    CUBE
    CUBE --- ---
    SITKO: jo zpozdeni bylo, pac kapelky nevedeli, kdy maji jit hrat.. hlavne ta prvni..(ono ze zacatku tam nebylo moc lidi, ale tak to je vzdy:) ... pak uz to nejak jelo..) ale tk jako i tak dopohody a to ruseni me stvalo az u ty posledni kapelky, predtim jsem to nevnimal..
    SITKO
    SITKO --- ---
    TMS: Jo a tyme jak jsme o tom hovořili v pátek.... Klidně použij veškeré fotky z rychty co máme na stránkách a hoď je na rychtářský stránky ;o)
    SITKO
    SITKO --- ---
    Fotky k prohlédnutí jsou ZDE

    =o)
    SITKO
    SITKO --- ---
    A teda myslím, že se na tom dost promítlo i celkové spoždění na main stage...například závěrečný program kvuli kterému jsme to s klukama organizovali...na ten se vůbe nedostalo =o(
    SITKO
    SITKO --- ---
    Ovšem...tím že nebyl žádný officiální organizátor, který by si to vzal pod křídla, tak to bylo trošku chaotické =o( Kluci z rekonstrukce měli na starost kapelky a já ten náš kumbálek...pendloval jsem mezi oběma a teda uhlídat hlasitost na chilloutu bohužel moc dobře nešlo(btw. shořela jedna bedna). Hlavně si mi postěžoval jířa až před poslední písničkou Shk...a to jsem vypnul chillout uplně, pač mě to dost mrzelo....a jen tak mimochodem všechny peníze co se vybrali(mimo cesťáku pro Skaff) jsme dali právě zmiňované skupině Superherokillers...a to je myslím dobrý revanž za horší organizaci...
    CUBE
    CUBE --- ---
    TMS: jo, vidim to zrovnatak.. taky me to vadilo, pac si pak neuziju ani jednoho, kdyz to hraje soucastne.. Zrovna jako kapely, kdyz se me ptaj, od kolika a jak dlouho maji hrat, kdyz se ptaj, kdo ze je tady ten poradatel, kterej je pozval a jeste ho ani nepotkali..) trochu vice organizace by si to zaslouzilo, zrovna jako treba petka vody pro ucinkujici na podiu je taky v dnesni dobe temer standartem, atd...
    TMS
    TMS --- ---
    jo bylo to pekny - jenom teda k ty druhy scene - kdyz se hralo reggae tak to bylo super pak se zacal solit jungle a to pak docela ostrej a hrozne nahlas ze kdyz hrala posledni kapela tak v pauzach to byla hruza. hrali peknej funk atd.. no a do toho porad bumbum od vedle to nebylo vubec dobry:(
    SITKO
    SITKO --- ---
    Tak defrostizace dopadla parádně...až na několik menších problémů =o)
    Každopádně se už těším na další ročník =o))
    TMS
    TMS --- ---
    DUB: tak jo no - k tomu nejni co dodat a nechat to bejt..
    DUB
    DUB --- ---
    hele nemuzem tyme nevim jesli ses slepej nebo jesli tobe leze do prdele, me ale pomlouval kvuli veci za kterou sem nemoh a on zas hustil lidem ze sem to udelal schvalne. ja sam vim jak to bylo a co sem udelal neudelal takze rikam a jednam fuckoff
    TMS
    TMS --- ---
    DUB: zas ta sama hlaska jako pred bulharskem - ja jenom cumim jak ti ten toxa lezi porad v zaludku.) ti to vadi? muzete aspon pokecat;)
    DUB
    DUB --- ---
    RAGAMUFF: to se tam jako chysta toxa jo?
    RAGAMUFF
    RAGAMUFF --- ---
    SITKO: jo kdyby nejeli kluci tak bych jel s tebou a okouknul tu nasi mother earth =))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam