• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SITKOAcidComix sound ensemble **
    ACIDLUMIX
    ACIDLUMIX --- ---
    Vypada to moc pekne....
    TETRIS23
    TETRIS23 --- ---
    Gut arbeit:)
    BURAN
    BURAN --- ---
    nee jirka se doma vubec nenudi... :))
    LOOSER_AK47
    LOOSER_AK47 --- ---
    TETRIS23
    TETRIS23 --- ---
    pracuju
    SITKO
    SITKO --- ---
    Co Pátek, šlo by ?

    LOOSER_AK47
    LOOSER_AK47 --- ---
    twe... můj cíl podat vám informaci o situaci s končící domenou... si sem tam připadám jak v kocourkově... :o)

    btw ty bedny tam vypadaj pěkně, ještě na tom nápisu se musí zapracovat... :)
    TETRIS23
    TETRIS23 --- ---
    no tak to asi dost dobre nepujde pac sem pracujici tenhle vikend delam.Jinak co se tyce viktora tak nevim nevim jak ten se na to bude tvarit.a aco se tyce me tak mam litra do konce mesicecoz je nic moc takze nevim jak to bude semnou jako 2 kila snad najdu ale bude to hodne slozity
    SITKO
    SITKO --- ---
    Jo a ještě teda k té slezině....

    Navrhněte termín a uděláme si mini-párty-sound-meeting u nás na chatě, tehle týden je ještě volná, takže by to mohlo klapnout :)

    palis se vrací někdy ve středu něbo tak nějak, čili snažte se to datovat až na druhou polovinu týdne, olé
    SITKO
    SITKO --- ---
    TETRIS23: Jo jo, to máš pravdu, bohužel tady jsme zrovna zase jen my 3 :)) nečekaně, nicméně můj cíl podat vám informaci o situaci s končící doménou jsem splnil, takže jsem spokojený :)

    Palis je teď na vodě, Simbu zkontaktuju, na tobě je Vikec pane Tetris... :))

    Ať se práší za kočárem :)
    TETRIS23
    TETRIS23 --- ---
    Tys ale nepochopil o co mi de ze tady na tom forku to nerikas lidem ktery ti to minulej rok nedali ale naopak lidem ltery do toho systemu davaj prvni posledni.Tim litrem sem myslel ty prachy ktery chces vybrat.Pokud dobre pcitam je nas 6 ktery se budou na tech 1400 skladat.
    SITKO
    SITKO --- ---
    Joooo a jinak tu valnou hromadu bych udělal, páč samotného mě válení nebaví :/
    SITKO
    SITKO --- ---
    Litra od vás od nikoho nechci :)) bylo by to sice milé, ale bude mi stačit částka aby jsme dali dohromady těch 1400 ,- ;]

    Každopádně ničím nevyhrožuji Tetrísku, pouze konstatuji závažný fakt, že brzo nepoběží doména, protože nemám na zaplacení, nic víc :)

    Btw. To že se to řeší zrovna tady není nic divného, když na forko nikdo nikdy nepáchne a tohle dost hoří...

    Btw2. Zaplacení domény a správa systému je dost odlišná věc....na doménu se prostě budeme skládat, řeklo se to už min. rok a je to logické, není to nic hmotného. To že každý dáváme peníze do soudnu jako takového je taky samozřejmost a je to tak už několik let a bez toho by jsme měli velký kulo, takže bych to nerozmazával a neoháněl se částkama :)
    TETRIS23
    TETRIS23 --- ---
    No jako nevim nevim az budes mit na tom ucte 1000 kc od vsechn ostatnich comixaku nereknu ani slovo a bez problemu ti ty prachy dam nezapomen ze to ses i ty kterej pouziva stranky vyhrozovat tady tim ze nebudou fungovat stranky mi pride trozku zcestny ale neva.Kdyz uz tady resime penize myslim ze ty cca 3000,-ktery sem ze svyho vrazil do nasi prodelecny kably asi taky uz neuvidim.Nepr jirka ted chysta kupovat rozvodnu cca 5000.uprime Peto nepride mi zrovna ok resit soundove problemy na verejnym forku v takovymhle meritku ale ja stim nezacal.Bylo by obcas dobre si uvedomit co kdo pro ten nas malej poklad zvany Acid comix dela a nedela a pak perovat ty spravyn lidi.

    TIMTO ZADAM ACID COMIX O VALNOU HROMADU ABY SE ZDE VSE VYRESILO INTERNE MEZI OCIMA ZUCASTENYCH.
    SITKO
    SITKO --- ---
    No a nebo to rozjedeme na Myspace, libimseti a bandzone :))))))))

    A nemusí se za to platit, když se vám to nelíbí ;)
    SITKO
    SITKO --- ---
    No tak či jinak je potřeba pořečit tuto sumu. Já to letos rozhodně z účtu platit nehodlám, resp. případně až po obdržení celé částky. Takže máme tak týden až dva na vymáhání peněz... :)

    Celková částka k úhradě: 1355.00 Kč

    Tuto částku prosím převeďte na jeden z našich bankovních účtů:

    * číslo účtu: 2052365369/5500 (Raiffeisenbank a.s., pobočka Brno, U dálnice 777 - Olympia)
    * číslo účtu: 2052365369/0800 (Česká spořitelna, a.s., pobočka Brno, Dukelská třída 60)


    Jinak teda 27.8 je deadline.
    LOOSER_AK47
    LOOSER_AK47 --- ---
    sem někde zaslechl, že letos to prej cvakaj neplatiči TEČKA DVOJTEČKA POMLČKA VELKÉTISKACÍPÉÉÉ
    TETRIS23
    TETRIS23 --- ---
    SITKO: tak ale v tom pripade nechapu proc tohle rikas nam ktery platime misto toho aby si to rek tem co neplatej.tecka
    JENDAVB
    JENDAVB --- ---
    SITKO: myspace? mistowebu jako monoton :-]
    SITKO
    SITKO --- ---
    LOOSER_AK47: no páč jste to špatně pochopili...min. rok touhle dobou jste mi dávali ty a tetris po 200. Těmi 3mi "neplatiči" jsem myslel ostatní "komixáky" protože doména stojí 1200 a platím jí třetím rokem... A teď je to pro mně dost velký výdaj, vzhledem k mé situaci.

    Každopádně složit se musíme, pokud chcete nadále web v provozu. tečka


    BURAN: Hned mi je líp :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam