• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SITKOAcidComix sound ensemble **
    SITKO
    SITKO --- ---
    Jo tak ftp je taky down, takže budu muset v budoucnu udělat komplet nový web...no to nám ta sezona zase hezky začíná :))
    ACIDLUMIX
    ACIDLUMIX --- ---
    SITKO: jojo vcera jsem koukal, co FTP? bezi ? ja jsem to necekoval... jestli ne! tak vsechno znova....
    SITKO
    SITKO --- ---
    :( tak už nás odpojili
    TETRIS23
    TETRIS23 --- ---
    EEDA1: Dyyk vona tyvoe espanola:)A jak tam mate?v bouli to je parad stejne mrtvy:))))
    EEDA1
    EEDA1 --- ---
    caues zdravim ze spanelska ze 14 dni je tady party tak prijedte, jak to jde v bouli:-)
    TETRIS23
    TETRIS23 --- ---
    mi se na to slozime ale kdyz uz sme teda u toho skladani bude potreba se asi urcite i slozit na elektrorozvodnu je to nakejch 5 000 co mi rikal jirka tak se na to pripravte taky
    ACIDLUMIX
    ACIDLUMIX --- ---
    Hele sitko napis tomu typkovi mail, nebo mu zavolej, ono to snad jeste pobezi par dni... Prinejhorsim: ja to klidne muzu calnout, ale to uz ty korunky nikdy neuvidim... :( hm?

    Jinac predstav si roztomilou cinanku, presne takou tu kundu co vidis ve filmech (sukne ze skoly a podkolenky, halendku, brko v ruce a 1-3g kokosu v kapse.., ja to dava u beden na Jah Kingdom....
    SITKO
    SITKO --- ---
    Tak ještě výtažek z Acidcomix.net :) nicméně teď je to bída, hlavně já to nemůžu předem zaplatit ze svého ůčtu...musím nejdřív vybrat od všech peníze...a zítra je nejspíš doména down.
    SITKO
    SITKO --- ---
    LOOSER_AK47: No osbně jsem taky ještě pro tuhle variantu, tu částku dohromady dáme...

    Btw. číňani se nezdají :))
    LOOSER_AK47
    LOOSER_AK47 --- ---
    BURAN: hmmmm super... :F no a s tim acidcomix.net jak teda sitko? udela se to u brachy na servru nebo si zaplatime este tuhle? me je to ve finale jedno, ale taky si myslim ze to je celkem gut to mit takhle izy .net
    BURAN
    BURAN --- ---
    twe Cinani uz kopirujou vas system :))
    ACIDLUMIX
    ACIDLUMIX --- ---
    Ahoj, zdravim vsechni a vsechno. Hele dneska mi sitko rikal ze Vam zitra konci platnost webu, tedy Acidcomix.net - ja tu mam dalsi problemek. Dneska jsem dostal od Onebitu ( to je poskytovatel webu), ze mam pretizenej traffic do jinech zemi a je to v rozporu s radem... :( tak tedy nevim co mam delat, napisu jim mail a zkusim to poresit. Juknete na ty grafy a je potreba zamyslet se nad tim jak to bude dal, protoze lidi stahujou a stahujou. Bylo by skoda se na to vysrat!.... :=P
    ACIDLUMIX
    ACIDLUMIX --- ---


    TETRIS23
    TETRIS23 --- ---
    LOOSER_AK47: koukam ze new bedny jsou uz doma :)je toho nak vela se musime neceho zbavit nebo nevim cim to za chvili budeme vozit a jkolik teda staly ty dve nove krasavice?
    PURPURKA
    PURPURKA --- ---
    LOOSER_AK47: upřímnou soustrast.)
    LOOSER_AK47
    LOOSER_AK47 --- ---
    PURPURKA: kdo? no to je jednoduchy, preci ja a ten kdo prijede dodavkou :)
    BURAN
    BURAN --- ---
    jj pekny :)
    PURPURKA
    PURPURKA --- ---
    LOOSER_AK47: kdo to bude tahat viď?:))
    LOOSER_AK47
    LOOSER_AK47 --- ---
    PURPURKA: joo ono to je pekny :o) jen se to nejak zvrhava a je toho cim dal tim vic :)
    PURPURKA
    PURPURKA --- ---
    pěkný to máte kucí
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam