• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SITKOAcidComix sound ensemble **

    // \\





    Axe :



    rozbalit záhlaví
    SITKO
    SITKO --- ---
    LOOSER_AK47: Taky nevím :) co jsem to četl, tak jen byla zmínka o středovejškách, nicméně povinné to asi nebude ;) Pokud nebudete mít možnost tam v klidu dotahnout rack nebo to vyřešit jinak, tak se prostě bedny brat nebudou :) akorát si vezmete aktivku...
    LOOSER_AK47
    LOOSER_AK47 --- ---
    SITKO: no prave, mi preposlal jednu zpravu a to mi stacilo... Dobry, ja jen ze si rikal ze tam muzem jet jen tak, bez niceho zahrat... Ja nevim cemu se vlastne vubec divim...
    SITKO
    SITKO --- ---
    LOOSER_AK47: Ani né, co jsem věděl, to jsem řekl. Teď už to řeší tetrisák s Erregem
    LOOSER_AK47
    LOOSER_AK47 --- ---
    SITKO: ciwe Sitko!!! si nam podal trosku zkraceny info o tom silvestru... :F
    LOOSER_AK47
    LOOSER_AK47 --- ---
    JENDAVB: No to teda... Doufam ze nebudes predvadet savlovy tance? :))
    SITKO
    SITKO --- ---
    :) nečekaně student agen. co 24 let mládežnická zpáteční (měsíc max, jak jsem měl já)
    tyjo ale slevili se o pár táců :)
    BURAN
    BURAN --- ---
    ACIDLUMIX: to je jako zpatecni? naka mladeznicka?
    JENDAVB
    JENDAVB --- ---
    ty jo svama hrajem v pace jo tak to zas bude jizda
    ACIDLUMIX
    ACIDLUMIX --- ---
    SITKO: hele sitko pls jeste mi napis kde jsi to nasel, spis jaky datum... (prosim o presnejsi info, nez je zvykem)
    ACIDLUMIX
    ACIDLUMIX --- ---
    SITKO:
    dost sice je, jako ze 12k, ale jinak to za tohle si zaletim klidne domu zase na tyden :D
    IKOGNITO
    IKOGNITO --- ---
    SITKO: ja bych letěl po zkouškovym, ale jestli by to šlo vid
    SITKO
    SITKO --- ---
    LOOSER_AK47: To víš, občas to prostě takhle výjde :)) Ale jak říkám, ještě to se mnou není jisté, takže je dost možné že se tam společně zprasíme a bude to... :p


    IKOGNITO: čoveče teď před vánocema jsou zase solidní slevy, takže na jednoho by to vyšlo 5 126 + 7 032 CZK čili 12 158 ,-

    Ale stejně to je dost :)
    LOOSER_AK47
    LOOSER_AK47 --- ---
    TETRIS23: nj sitko na nas haže bobek, neco "NÁM" domluví a si radši jede někam jinam, to je ale kámo... :o) se zařídíme, že na toho silvestra budem zase dlouho vzpomínat... :-D
    IKOGNITO
    IKOGNITO --- ---
    ACIDLUMIX: a jak dlouho tam pobejvaš čoveče? Kolik stojej letenky? to by stálo za nějakej Peiotlovej výlet:)
    SITKO
    SITKO --- ---
    TETRIS23: Čau :) no hele ještě neházím flintu do žita viď. Ale je tu reálná možnost, že budu na silvestra někde úúplně jinde :)

    Btw. skoro nic zařizovat potřeba není, dohodneme se dnes na icq, snad bude troška času :P
    TETRIS23
    TETRIS23 --- ---
    LOOSER_AK47: Tak prej si to mame jirko zaridit sami:)ja sem taky klidne pro ale nevim jak stema bednama.

    SITKO: jinak ty jako snama nepojedes jo?
    LOOSER_AK47
    LOOSER_AK47 --- ---
    twe... trosku realne kluci... :)
    SITKO
    SITKO --- ---
    ACIDLUMIX: Hehe, pochybuju že by někdo z našeho okolí měl momentálně na cestu do Mechika a z5 :p

    Ale nabídka je to víc než lákavaá :/
    ACIDLUMIX
    ACIDLUMIX --- ---
    jo, kdyby nekdo nekomu nevysel nejakej plan, tak muzete prijet za mnou, urcite neco podniknem nekde u vody atd...

    jen dodatek....
    LOOSER_AK47
    LOOSER_AK47 --- ---
    No ja třeba nemám zatim žadnej plán, ani nikdo z blízkého okolí taky zatim nic nepunktujou... Tak sem zatim pro...
    SITKO
    SITKO --- ---
    :) hezky jsi to vystihl. No na mně teď také narazilo dilema no. 1...je tu možnost, že skončím někde na chatě, čili otázka zní, máte v případě nouze(rozhodně to není jisté) zájem tam jet hrat You Two ? A teda nějaký kumpáni co se nebudou mít kam vrtnout určitě taky budou ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam