• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JUASINHABrno-Praha Praha-Brno-vlak,autobus,stop,spolujízda etc
    Pravidelná poptávka ID BAKCHA po spolujízdě: Pá, So: Ostrava > Brno Ne, Po: Brno > Ostrava
    rozbalit záhlaví
    ROMANET
    ROMANET --- ---
    ORISKOVANUTELA: na cernym moste s ceduli hk nebo dojet do pocernic a dojit na prvni benzinku na d11 a tam.
    ORISKOVANUTELA
    ORISKOVANUTELA --- ---
    Cca během 14 dnů se chystám jet z Prahy do Litomyšle; odkad je nejlepší stopovat?
    Díky:-)
    ALESH
    ALESH --- ---
    Nebizim zitra rano spolujizdu do Brna, zdarma :)
    PHOENIX23
    PHOENIX23 --- ---
    kolem 15 brezna jedu smer spanelsko,,obytnak..mam jedno misto volne,,
    ANICZKA
    ANICZKA --- ---
    Nabízím dnes ráno koupený zpáteční lístek ve vlaku z Brna do Prahy, na cestu zpět do Brna.. Za kabičku cigaret - značka dohodou. Praha - Strašnice
    KRALIK
    KRALIK --- ---
    poptavam Praha → Brno odvoz detskyho kocarku (slozenej; zabere cca pul kufru auta). datum/cas flexibilni. odmena dohodou
    PAPEZ
    PAPEZ --- ---
    Zdravím sháním 2 místa 26 nebo 27 prosince do jakéhokoliv evropského města :)(vídeň,Berlin,amstredam atd... chceme si udelat s přítelkyní výlet....kdyby někdo jel v ten datum někam napište :)
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    nejede nekdo 21.11. kolem 1300 a pozdeji z brna do prahy? Potrebuju se dostat domu po konkurzu do az kvizu. Prispeju na benzin.
    SAKJA_PANDITA
    SAKJA_PANDITA --- ---
    Ahoj, nejedete dnes nebo zítra někdo z Brna do Prahy? Potřebovala bych něco dovézt.
    Zaplatím půl cesty.

    Děkuju. Pošta nebo 737 128 871.
    SDN33
    SDN33 --- ---
    čau...dneska někdo Brno - Praha se třema místama? Odměna jistá.. :)
    MORFE
    MORFE --- ---
    Ahoj, nejede někdo v pondělí 24.10. do Jihlavy? Potřebovala bych tam být v půl4. Díky moc
    LD_DRTH
    LD_DRTH --- ---
    ahojte, nejdete niekto dnes smer PHA - Brno okolo 15:30 a v nedelu okolo 16tej spat do PHA?
    som sama s malym batohom, diks
    AJIMIRA
    AJIMIRA --- ---
    Ahoj všichni, sháním odvoz Praha - Brno v pátek nebo v sobotu.. Jsme 2. Vezme nás někdo? Díky :-)
    ILLEA
    ILLEA --- ---
    Shaním spolujízdu!

    16.11. večer nebo 17.11. přes den, cestu z Prahy do Berlína, já se psem a zpět 20.11. zase z Berlína do Prahy, opět já se psem. Pes je hodný, čistotný a bezproblémový senior.)) A já jsem taky v klidu.)
    (Za psa si připlatím!.))
    OTZ
    OTZ --- ---
    cau, jezdim denne (po-pa) do prace na 10. hodinu trasu Slivenec-Petriny, po 18. hodine zpet. zatim sam - kdyby se chtel nekdo svezt, tak posta
    ROLEX
    ROLEX --- ---
    ROLEX: oprava: 15. září
    ROLEX
    ROLEX --- ---
    nabídka

    Praha - Frankfurt, 16. září odpoledne, volná místa: 5 + hodně místa na věci, může i zvěř
    AKTAJSA
    AKTAJSA --- ---
    Nabizim

    Praha - Rusava (D1, přes Brno, Vyškov, Kroměříž, Holešov)
    Tento čtvrtek 28. 7. 2016, odjezd z IP Pavlova (ulice Ke Karlovu) cca 13.00

    Zpět v pátek 5. 8. 2016, stejná trasa, odjezd kolem 10.00 z Rusavy.

    Jedu jen se psem a nástrojema, co se nevejdou do kufru, takze asi bude 1/3 zadnich sedacek sklopena.

    Kdyby někdo měl zájem, tak pošta.
    KOFOLKA
    KOFOLKA --- ---
    Ahoj, nejede náhodou někdo 12.8. z Prahy směr Paříž a 15.8. nazpět? Pomohla by mi i jedna cesta, cokoliv. Kdyžtak dejte prosím vědět, dík.
    RAPHAEL_KOSMOS
    RAPHAEL_KOSMOS --- ---
    Nejede dneska nejaka dobra duse autem Praha - Brno? Potrebju poslat par balicku do jednoho obchodu na hlavnim nadrazi. Prosim pekne, posta diky..
    CHEESS
    CHEESS --- ---
    někdo teď v sobotu odpo (23.) Praha - Brno
    a následně druhej den zpátky v nedělu (24.) Brno - Praha?
    na béňo přidám, jedu jen na otočku, takže bez zavazadel
    Ď! pošta
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam