• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    THE_MIRACLEVáclav Havel *5.10.1936 - +18.12.2011
    VÁCLAV HAVEL - diskuze o člověku, který byl u moci, přesto se nikdy nad nikým nepovyšoval.
    Nechť pravda a láska skutečně zvítězí nad lží a nenávistí - aneb buďme k sobě prosím slušní.

    Prezidentka Táňa Fischerová






    Václav Havel - oficiální web
    rozbalit záhlaví
    LONESTAR
    LONESTAR --- ---
    N_I: čí jsem nohsled???
    já nemám potřebu nikoho adorovat - ani průměrné dramatiky a špatné prezidenty ;-)
    N_I
    N_I --- ---
    lonestar...je dobrej nohsled....smutnej pohled,,,,
    LONESTAR
    LONESTAR --- ---
    BRANCALEONE: běž si vyměnit pampersku :-|D
    BRANCALEONE
    BRANCALEONE --- ---
    LONESTAR: No ty krávo, tos mě utřel! To je humor, až jsem se uprd...
    BRANCALEONE
    BRANCALEONE --- ---
    N_I: klub o panu profesorovi neni vůbec špatnej;)
    LONESTAR
    LONESTAR --- ---
    BRANCALEONE: Narcis už na Hradě pěkných pár let není :-D)
    BRANCALEONE
    BRANCALEONE --- ---
    Přestaňte už prosim vás řešit hradního narcisa, nemá to smysl. Jádro jeho fanoušků je podobně tvrdý, jako to komunistický. Nezbývá, než si na 5 let zacpat nos...
    LONESTAR
    LONESTAR --- ---
    N_I: pokud nevidis v klausovi cifernik a egomaniaka...asi se vazne neni o cem dal bavit... - tak teď jsi mě OPRAVDU pobavil :-D)))
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    Klaus je zkratka typickym prikladem egofasisty (pouzil sem ted jeho termin :-)). A bohuzel neni zdaleka sam...
    N_I
    N_I --- ---
    no mel bys asi odejit do jineho klubu asi o panu profesorovi..tam ti budou rozumet lepe.. protoze pokud nevidis v klausovi cifernik a egomaniaka...asi se vazne neni o cem dal bavit...a tady by to nikam nevedlo...
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    LONESTAR: omyl, mame jasno.
    LONESTAR
    LONESTAR --- ---
    N_I: přijde na to, koho označuješ za "egomaniaka s ciferníkem místo očí" - IMHO na Klause toto označení nelze použít ani v nejmenším...
    Ale hlavně že máš jasno .-D)
    N_I
    N_I --- ---
    venca nechtel zatocit jednou pro vzdy s nicim..daval jen navod jak zit svij zivot tak aby to nebyli pouze penize a ego..

    ano koukam ze pro tebe je lepsi volba egomaniak s cifernikem misto oci tak te u too nechame
    LONESTAR
    LONESTAR --- ---
    THE_MIRACLE: a) je správně ;-D)
    a uveď mi nějaké moje "pochybné" arhumenty :-P)

    N_I: pocity jsou krásná věc - ale člověk by jimi neměl zatěžovat hodnocení faktů...

    N_I: obrat "klub zmrdů z nejvyšších míst" mi spíše sed na "bratrstvo pravdy a lásky" ...
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    N_I: jasne, skoda jen ze tu nemame osvicenou diktaturu, Venca by s tim vsim zatocil jako s temi komunisty! :))
    N_I
    N_I --- ---
    kdepak v politice potrebujeme lobbisty...smelovani.ja na brachu bracha na me...potrebujeme dalsi egoisty...dalsi investory ktery nam postavi dalsi obhcodni centra...a drazsi dalnice..potrebujeme dalsi KAPSCH a vubec..uplne se zbavit pocitu..a toho co ma pro lidi smysl nebo ne...je to prece stado..a my se muzeme mit dobre..kdyz budeme mit dal zakony stavene na miru klubu zmrdu z nejvyssich mist...

    potrebujeme dalsi strany co se nechaj koupit za penize...a dalsi lidi bez nazoru ktery se nechaj pekne zpracovat od PR agentu...

    jedeme dal...stadu muzeme rict cokoliv...
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    ach ano, pocity, dojmy, to v politice potrebujeme...
    N_I
    N_I --- ---
    je videt ze ma vysokou inteligenci..ale bohuzel mu v hlave nezustalo asi zande misto pro pocity....a to ho limituje..

    moc me bavej posledni dobou hlasky jako.... dej mi dukaz...nebo to je lez...v debate ktera je ciste vo osobnim pohledu...je videt, ze tolerance je pro par lidi vazne nedostizna vlasnost...ikdyz by treba moc chteli...

    penize a ego jsou proste rychlejsi snadnejsi..a v dnesi dobe efektivnejsi..

    skoda ze neni uz havel u vesla aby tomuhle nastavoval zrcadlo..
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    N_I: jinak mi hovoris z duse
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    BRANCALEONE:
    N_I: S lonestarem nema cenu diskutovat. Ma pomerne vysokou inteligenci, bohuzel ji mrha naprosto spatnym smerem. Sam pouziva pochybne argumenty, nebo zadne. Od oponujicich naopak chce jasne definovane protiargumenty a dukazy. Obavam se, ze bud si z nas dela legraci a nebo je dusevne nemocny.
    N_I
    N_I --- ---
    bran..kdo nema pokoru v sobe...nedokaze videt v dokumentu o havlovi zhola nic...kdo nema cit a ma jen ego a penize a vlastni dobro na pameti...zastava se klause..tak to chodi...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam