• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    ASYD
    ASYD --- ---
    ASYD
    ASYD --- ---
    V0IT
    V0IT --- ---
    RASTASHAMAN
    RASTASHAMAN --- ---
    ale to je snadne panove.... sculpting steel/copy artifact do hry, do imprintu tradicni Dramatic reversal a snad ještě mana vault a sol ring ve hre, armada utoci!!!
    ASYD
    ASYD --- ---
    muzes tvorit sam sobe tokeny, ale to si budes muset stopovat vlastni kouzla lol
    STRANGERD
    STRANGERD --- ---
    RASTASHAMAN: promin, ale to ne ja, to pravidla:) https://mtg.gamepedia.com/Casting_spells 601.2c
    RASTASHAMAN
    RASTASHAMAN --- ---
    myslel jsem si to, ale radost jsi mi neudelal :D
    STRANGERD
    STRANGERD --- ---
    RASTASHAMAN: nemuzes, counterpell nemuze counterovat sam sebe, protoze kdyz ho sesilas jeste nema legalni cil
    RASTASHAMAN
    RASTASHAMAN --- ---
    mam dotaz, diky za odpovedi.
    kdyz mam ve hre isochron scepter a v imprintu kartu swan song, mohu si tvorit sam sobe tokeny?
    ps: uspesny novy rok vsem!
    ZMEKCOVAC
    ZMEKCOVAC --- ---
    KUTAS
    KUTAS --- ---
    Enter the Battlefield: Czech Republic
    https://www.youtube.com/watch?v=mPj4A6-7L4U
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    RORSCHACH: No o Kami to platí a masky se docela fajn draftovali, jen to nebyla přesílená sada. kde byla hromada karet zakázána...
    CHOBOT
    CHOBOT --- ---
    ASYD: jo, už jsem se absolutně nevyznal ani ve vlastnim boardu, natož v oponentově :))
    RORSCHACH
    RORSCHACH --- ---
    WIRUSS: No zrovna Masky jsou na tom podobně jak Ixalan, to byl takovej downgrade z Urza bloku, že jsem přestal hrát. A fakt nevim o tom, že by dneska někdo tvrdil, že to byla zajímavá sada :)
    ASYD
    ASYD --- ---
    ASYD: zde odpoved na blessing

    ASYD
    ASYD --- ---
    ASYD: tak nakonec vlastne vyhrala Grusilda
    ASYD
    ASYD --- ---
    vcera jsme dali free for all 4hru EDH s unstable deckama... solidni blazinec



    vyhral ol' buzzbark goblin contraptions

    proti hateall grusilde (nebo jak se jmenuje) , zoo augment wg profesorovi a control X spionum
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    Ty jo vždy když se vracím k Magicku, tak někdo nadává na slabou edici a pak za pár let se říká, jak byla zajímavá ať již to byli ty kolem Masek, Kamigawy a nyní Ixalan... Tak jsem zvědav :-D
    MARTENX
    MARTENX --- ---
    MATHES: jojo to chápu, já to spíš myslel tak, že už jakoby (snad ne teda) pomalu docházely nápady :-)
    MATHES
    MATHES --- ---
    MARTENX: to mi na tom vadi uplne nejmin:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam