• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    JOHNNYCAGE
    JOHNNYCAGE --- ---
    WOLFBANE: Nebo aspoň nějaký použitelný do commanderu atd :-) Bidet nikdo nechce :)
    WOLFBANE
    WOLFBANE --- ---
    CHOBOT: kdyz booster stoji 10 usd, tak rera by mohly byt aspon v relaci 3-5 usd
    FORACE
    FORACE --- ---
    JOHNNYCAGE: bident se hral v mono blue devotion na STD a byl tam dobrej :D
    CHOBOT
    CHOBOT --- ---
    JOHNNYCAGE: nj nemůže být každý R a mythic Recruiter, Azusa, jtms a podobný :))
    WENOUSH
    WENOUSH --- ---
    Pokud by chtěl někdo dneska zajít na EDH, tak 18:00 - 00:00 v Chobotnici v Nuslích.
    JOHNNYCAGE
    JOHNNYCAGE --- ---
    CHOBOT: Super art... zrovna se rozčiluju nad spoilerama, co tam proboha dělá Bident of Thassa? Vždyť je to uplná sračka to se hrálo tak maximálně na draftu ne?
    CHOBOT
    CHOBOT --- ---
    ASYD
    ASYD --- ---
    ZMEKCOVAC
    ZMEKCOVAC --- ---
    ICARUS: pokud koupil původní verzi z portalu tak ne, ale judge promo spadne imo dost
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    WOLFBANE: utechou ti budiz, ze puvodni art nejspis na cene tolik nespadne, protoze cast jeho hodnoty je odvozena z jeho relativni vzacnosti a nikoliv realne hratelnosti. vzdyt se recruiter hraje uz jen v commanderech po te, co ho z legacky vytlacil recruiter of the guard?
    NYRLEM
    NYRLEM --- ---
    JOHNNYCAGE: fakt, ze ne .. to by byl tezkej pad ceny :D
    JOHNNYCAGE
    JOHNNYCAGE --- ---
    NYRLEM: Myslim že ne, je to jen Armageddon s jinym obrázkem :-)
    NYRLEM
    NYRLEM --- ---
    JOHNNYCAGE: ta je na reserve listu, ne?
    JOHNNYCAGE
    JOHNNYCAGE --- ---
    WOLFBANE: Zrovna se raduju že sem čekal a čekal než ho koupim do kostky :-D ješt Ravages of War do commanderu bych potřeboval, fingers crossed :-D
    WOLFBANE
    WOLFBANE --- ---
    tak sem si pred tydnem po 2 letech rozmysleni poridil imperial recruitera a ty smejdi ho ted reprintnou :(
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    ASYD: Aha, to jsem netušil. To nevadí.
    ASYD
    ASYD --- ---
    HEERO: jo mel jsem nakonec taky pocit ze uz jsem to mozna hazel uz davno v dobe spoilu :-/
    co uz
    HEERO
    HEERO --- ---
    ASYD: :-) mne odkaz fungoval, ale stejně uz si ho sem jednou hazel :-)
    ASYD
    ASYD --- ---
    PREVRACENY: v tom pripade proc jsem to mazal? to bylo to co jsem postoval... artworky sem hazim, obzvlast ve full verzich
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    ASYD: Zobrazil se pouze obrázek toho bílýho elder dinosaura
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam