• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    JOHNNYCAGE
    JOHNNYCAGE --- ---
    JOHNNYCAGE: A taky tohle třírérový combo ruší commonovej murder, ale jako hezký to je :_))
    JOHNNYCAGE
    JOHNNYCAGE --- ---
    MATHES: Niv-Mizzet nebo Prossh, seems legit :-D ale musíš mít teda kurva kliku na réra při draftu
    MATHES
    MATHES --- ---
    HRADECAK: PLOMBDENTIST: nemluvil jsem o limited...

    ... nicmene pokud se bavime o limited tak ve 2. kole si tam najit z decku neco za 6 many mi prijde jako dost v pohode tempo swing:D
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    PLOMBDENTIST: No tak ono celkově, tyhle 2 reprinty je pomalu to nejlevnější co potřebuješ k nebo hlídání tohoto comba... :-)
    PLOMBDENTIST
    PLOMBDENTIST --- ---
    HRADECAK: hlavne nebudes mit na limited v nultem kole manu na flash:)
    HRADECAK
    HRADECAK --- ---
    MATHES: Tak ale ještě otázka co tim hledat. Asi to přimo v 0 kole na draftu zabijet nebude - nemáš cavernu a ani kill (jako 4 disciple plus xx artefakt příšery apod). Spíš vyndáš pašíka a budeš jezdit no...:-)
    FORACE
    FORACE --- ---
    HEERO
    HEERO --- ---
    MATHES: co se tam vyklada z ruky?
    ZMEKCOVAC
    ZMEKCOVAC --- ---
    MATHES: nejlépe po mulliganu do 4
    MATHES
    MATHES --- ---
    ale jo, tohle degenerate "0 turn win" combo si asi reprint zaslouzi:D

    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    MATHES: no právě proto, že to vždy bylo R, tak se mi jen nezdá ta degradace :-) ale máš pravdu, teď když koukám co i jen v W vyšlo za tu dobu co jsem nehrál, tak to už tu bylo, jako C
    MATHES
    MATHES --- ---
    WIRUSS: 2/1 za 1 co nic neumi a chodi pesky je dneska uz jasny C, ne?
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    Koukám, že zase vyjdou moji oblíbení lvíčci (škoda, že jsou už docela nepoužitelní), ale zase se super obrázkem, a přijde mi to, nebo to má fakt vyjít, jako common, jelikož tam žádnou barvu nevidím, to by se do pauperu dalo :-)

    WOLFBANE
    WOLFBANE --- ---
    ICARUS: ball lightning je imo hodne moc ikonicka karta. pamatuju jak sem horko tezko schanel playset, aby mne ho na dalsim turnaji ukradli. a ze v ty dobe neco stal.
    MATHES
    MATHES --- ---
    jsem si az vsimnul tech libovejch watermarku podle puvodnich edic, kde to vyslo:D
    ZMEKCOVAC
    ZMEKCOVAC --- ---
    ICARUS: Mlátím. Byla.
    ASYD
    ASYD --- ---
    ASYD
    ASYD --- ---
    WOLFBANE: rare
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    CHOBOT: Tak imho tohle nebyla zas tak ikonicka karta, aby musela v te edici byt i za cenu vykurveni rare slotu. Tak, a ted me stari pametnici umlati :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam