• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    V0IT
    V0IT --- ---
    co mi to jen připomíná?:)

    TOREIP
    TOREIP --- ---
    ASYD
    ASYD --- ---
    strasnej ulet tahle stopka (Ccko)
    V0IT
    V0IT --- ---
    SKUNK23
    SKUNK23 --- ---




    SKUNK23
    SKUNK23 --- ---
    Také děkuji za příjemný večer a prima zábavu. Zahrál sem si parádně, ke shrnutí asi nic, vše pěkně napsal Kuťas o pár postů níže :)
    MATHES
    MATHES --- ---
    STSUNG_NAVANA: zrovna jsem to docetl a rikal jsem si, jestli to sem hodis sama, nebo jestli to sem dam ja:D


    STSUNG_NAVANA
    STSUNG_NAVANA --- ---
    Mela jsem tu cest vyspoilovat kartu pred dvema hodinami, tak kdyby vas zajimal muj pocin tak zde
    http://puremtgo.com/articles/damping-sphere
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    Koukám, že se vrací lotus a zajímavá helma...



    FORACE
    FORACE --- ---
    KUTAS: dobry to bylo, sorry za pozdni prichod s nedodelanejma deckama, priste uz bude vse ready :D
    STSUNG_NAVANA
    STSUNG_NAVANA --- ---
    taky diky za hry. bylo to fajn. tak doufam, ze to zvladneme i priste.

    KUTAS: no, on ten leovold se tvari, ze nic nedela, ale ve skutecnosti se to da v pohode hrat i na nemeckem highlanderu, kdyz se vynda ta hromada hatu na artefaktove generaly a par karet typu commander tower a tak...^_~. Kazdopadne bez zemi se hrat moc neda (Badlands je takova polovicni zeme, protoze za to nemuzu skoro vubec nic zahrat, to je vzdycky tak na 90% prohra kdyz se tohle stane...).
    KUTAS
    KUTAS --- ---
    Tak včera super jednokarťákové setkání v pohodovém prostředí... díky moc všem účastníkům za hry! Určitě bych zase třeba ve výhledu 14 dní - což tedy středa 18.4. (?) zopáknul...

    Nakonec se nás postupně sešlo 7 a zahráli si opravdu všichni. Hráli jsme na 20 životů a kromě jedné 3hry na začátku vše bylo 1v1.
    Jinak téměř všechny hry mi přišly vyrovnané a často to bylo prostě o jedné kartě... semtam teda někomu nepřišla mana (já díky tomu aspoň okusil aspoň jedno vítězství proti Stsung, ta se pak pomstila a porazila mě i s EDH deckem :)
    Prostě bylo to skvělé zahrání formátu pro který už není tolik příležitostí hrát.
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    Koukám, že opět mince :-)
    Whenever Two-Headed Giant attacks, flip two coins. If both come up heads, Two-Headed Giant gains double strike until end of turn. If both come up tails, Two-Headed Giant gains menace until end of turn.



    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    JOHNNYCAGE: Tak ono je to myslím dokonce tak naprd, že by se bez kuchyně neměli podávat ani hermelíny a podobné... Tohle mě tak sere...

    KUTAS: Někdy bych zašel, ale Markova máte zakázanýho a ostatní dvě EDH jsou je normální hospodský a zase do nich přehazovat fetchky a shock landy se mi nechce :-)
    RORSCHACH
    RORSCHACH --- ---
    v Joysticku se ověřilo, že fotbálek funguje hlavně jako zesilovač ožralejch lidí :D
    KUTAS
    KUTAS --- ---
    Tak já dorazim taky s lehkým zpožděním... nějak jsem si myslel, že je to trochu jinde a jedu teda autem...
    JOHNNYCAGE
    JOHNNYCAGE --- ---
    NYRLEM: Už půl roku přemejšlim jak se zbavit toho posledního... zabírá to neskutečně místa a lidi, hlavně cizinci u toho řvou jako kreténi to je něco neskutečnýho :-D
    NYRLEM
    NYRLEM --- ---
    JOHNNYCAGE: staci casem, dulezitejsi ted stejne bude vratit tam druhy rosengart :)
    JOHNNYCAGE
    JOHNNYCAGE --- ---
    NYRLEM: jsme hrozně omezený tim že nemáme kuchyň na přípravu čehokoliv, správně bysme neměli dělat ani toasty. je to fakt komplikovaný a hromada povolení a vybavení na všechno...
    NYRLEM
    NYRLEM --- ---
    JOHNNYCAGE: myslim, ze joysticku by slusely burgery podobme jako to maji treba v belzepubu :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam