• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    ELEMENT_LEAD
    ELEMENT_LEAD --- ---
    WIRUSS: sorry, koukam, ze si to prejmenovala https://www.instagram.com/insomnia_altart/
    WRATA
    WRATA --- ---
    WIRUSS: Vcera jeste fungoval
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    ELEMENT_LEAD: Odkaz nikam nevede... Pokud je to jen s jedním _ tak je to soukromej účet...
    ELEMENT_LEAD
    ELEMENT_LEAD --- ---
    zdarec, kamaradka zacina s delanim alteru. ja nejsem uplne umelecky zalozenej, takze nepoznam jestli to je na zacatecnika dobry nebo spatny, ale prijde mi to celkem v pohode. me se karty vzdycky libily spis tak max podepsany. napadlo me, ze to hodim sem, pokud by se chtel nekdo kouknout. Tady je kdyztak vic karet, pokud by se to nekomu libilo. https://www.instagram.com/insomnia__art/

    ICARUS
    ICARUS --- ---
    WRATA: Nespadnou, porovnej s Witchbane Orb, ktery musi explicitne znicit Curses. Aury ciluji pouze na stacku.
    JOHNNYCAGE
    JOHNNYCAGE --- ---
    WRATA: Neni důvod proč by měl padat, pochybuju že by na modu měli zabugovanou takhle starou kartu.
    WRATA
    WRATA --- ---
    Technicka: Je tu nekdo kdo ma na onlinu Leyline of Sanctity? Potreboval bych ozkouset jak se v urcitych situacich chova. Konkretne mi jde o to jestli kdyz soupere enchantnu aurou a on pak polozi Leyline jeslti ten enchant spadne? Na netu jsem nasel ze by nemel ale chci si to overit.
    STRANGERD
    STRANGERD --- ---
    WIRUSS: heh how the mighty have fallen... bejvaly doby kdy verdant spirit stal za reanimate - ted na nej koukam a rikam si, ze ani v limited to neni bomba:)
    CATHACK
    CATHACK --- ---
    all hail the almighty Yargle

    RASTASHAMAN
    RASTASHAMAN --- ---
    Opravdu sympaticka edice!
    MATHES
    MATHES --- ---
    He's alive!

    MATHES
    MATHES --- ---
    elder demon?

    ASYD
    ASYD --- ---
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    LUKEH: aspon menace kdyby to melo...
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    Koukám, že se vrací Verdant...





    ASYD
    ASYD --- ---
    CATHACK
    CATHACK --- ---
    V0IT: První legendární vanilla (tj. bez textu) kreatura od Isamaru, Hound of Konda (2004).
    A teprve druhá legendární žába. :)
    LUKEH
    LUKEH --- ---
    V0IT: typicky je u těhle 9/3 za 5 man, 5/2 za 4 many atd problém že to prostě soupeř vymění za nějakou svoji menší mrchu 3/3 a je vyřešeno. Tohle bude dobrý leda pokud by byl nějakej deck s mega hodně zabíjením (což v některých sadách bylo), nebo jako side kde po použiješ jako blokera na nějaké soupeřovy pašíky.
    V0IT
    V0IT --- ---
    netradiční poměr CC a P/T, na limited mi to přijde docela zajímavý

    MATHES
    MATHES --- ---
    <3

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam