• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    K3BAB
    K3BAB --- ---
    ICARUS: nejako nerozumiem, aku ekonomiku v hre riesia, ked tam nieje ziadna vymena kariet medzi hracmi, co cakam, ze bude. Vnimam hlavne to, ze hra je dost malo odmenujuca, k draftu sa asi nikdy nedostanem, pokial don nedam prachy.

    To co by Arene pomohlo, je vylepsit odmenujuci sposob a pridavanie boosterov formou kodu napriklad, ktory by som nasiel v bossteri z obchodu. To by som aj rad obetoval nieco na boostre.

    Potencial tam je neskutocny, podstanou vecou cim by sa mohli lisit, je pridat tradovanie(trading card game). S tym by to brutalne vyhrali nad Hearthstonom. Paci sa mi to, ze tam nieje dust system, ktory ma napr. v HS nuti nicit karty (do hs som jebol asi uz 400eur a mam z toho nic).

    Ano netusim ako dorobim coby len jeden deck bez toho aby som do toho nasolil kopu prachov, alebo hral to aspon rok a dufal v stastie (wild karty).

    Zrejme to je ta ekonomika o ktorej sa tak pise. Neviem, vnimam to takto ako to je v hre, do ktorej som zatial nedal ani cent. Este som zvedavy na tu tyzdnovu odmenu za matche.

    Cez vikend to bude na twitch.tv/majcuch ... zrejme zase bez komentara, ak sa neukazu ludia komunikujuci na kanali. Kedze to mam skor aby som si hladal friendov online, ako robil divadlo do kamery. Teraz tam mam nejake hodiny gameplayu s mojim tragickym conteol deckom, ktory zatial ani netusim ako vylepsit s tym co mam. Skusim to nejako vyexportovat cez vikend a spytat sa tu o radu, ci to mozem zlozit lepsie z toho co mam.
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    K3BAB: arena je fajn, ale zabiji to naprosto otresna ekonomika, ktera je snad jeste horsi nez na mtgo.
    K3BAB
    K3BAB --- ---
    Caute, ked tu citam o tej stolnej hre a videl som tie figurky, Wizardi si bud moc nepotrpia na tu digitalizaciu, alebo na to nemaju dost schopnych ludi, ci im mozno vyhovuje jednoduchsia grafika. Dostal som MTG Arena beta kluc, tam niektore karty po zahrani, prehraju animaciu, ze z karty co sa zahra na stol vyskoci postavicka z karty a tak nejako sa ukaze, ci predvedie. Tiez dost skaredo graficky spracovane (beta, tak snad zapracuju) az take fadne, ale napad super a hra sa mi velmi paci. Magic som hral naposledy pred desat a viac rokmi (ak neratam nepodarene digitalne verzie, co su doteraz). MTG Arena ma super potencial, len dufam, se to nejako prepoja s realnymi kartami, alebo spravia nieco podobne, v tom pripade sa z toho stane cislo jedna z kartovych hier. Pevne dufam, ze to zvalcuje Hearthstone, ktory je v poslednej dobe len RNG fest, kde hrac toho moc neovplyvni. MTG Arena mi pride viac interaktivna a zabavna.
    ASYD
    ASYD --- ---
    ze jo, taky mi to neprislo uplne realne
    RORSCHACH
    RORSCHACH --- ---
    tak hlavně tohle jsou jen jejich 3d modely, v realu budou ještě hnusnější :)
    KUTAS
    KUTAS --- ---
    Si tam dejte panáčky z Člověče..., jako mě to přijde trochu jedno u stolní hry. Možná bych preferoval nebarevné figurky, ale fakt je to buřt.
    Spíš by mě zajímalo, jak se to hraje - jsem línej poslouchat celý to video :)
    SKUNK23
    SKUNK23 --- ---
    ASYD: Ty figurky sou opravdu vrchol nevkusu. Ale tak cílej hlavně na 12 leté děti, a ty si to rádi koupí, teda spíš jim to koupí rodiče :)
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    ASYD: vypadaj jak z kinder vejce.
    ASYD
    ASYD --- ---
    hra vypada zajimave...budiz, mne se moc nezdaj
    NECRO_BUTCHER
    NECRO_BUTCHER --- ---
    ASYD: v rámci deskovejch her mi přídou naopak dost vytuněný.. , za mě to vypadá docela zajímavě..
    ASYD
    ASYD --- ---
    Ty figurky jsou dobre hnusny
    KUTAS
    KUTAS --- ---
    Try Out Heroes of Dominaria Before Official Release! | MAGIC: THE GATHERING
    https://magic.wizards.com/...es/archive/feature/try-out-heroes-dominaria-official-release-2018-05-15
    JOHNNYCAGE
    JOHNNYCAGE --- ---
    Další EDH info (BTW v Rytíři bude v sobotu 26. zkušební duel EDH od stejných pořadatelů s pěknýma cenama, viz stránky Rytíře)

    Pátý ze série pražských duel commander turnajů v praze.

    Vstupne online : 250 Kč
    Vstupne na miste : 300 kč
    Cislo u. : 393648173/0800
    Do poznámky napište : EDH Praha/ Jméno Příjmení(!Vaše!)
    Online registrace končí 9. 6. 2018

    Seznam předregistrovaných:
    Predregistrace Duel commander 9. 6. 2018 - Tabulky Google
    https://docs.google.com/spreadsheets/d/14IbVk1XWwE6wUKFIQc3P7Qd1T-7RbmPg_--MhZMWwoE/edit#gid=0

    Ceny
    TODO - z desek na výběr jako vždy

    Registrace na místě - 9.05h-9.50h
    Začátek turnaje - 10h
    Očekávaný konec mezi 17h-18h a nasledne TOP8
    MATHES
    MATHES --- ---
    WRATA: funny sady maji stribrny okraje (krom zemi je legal jeste Steamflogger boss, bcs vysel uz ve FUT)

    World championship decky maji zlaty okraje a nemaji ani standardni zadni stranu.

    tohle jsou normalni karty jen v jinym designu.
    WRATA
    WRATA --- ---
    MATHES: Tak treba z tech funny sad jsou legal jenom zeme. Stejne jako z tech world championship decku neni legal vubec nic.
    MATHES
    MATHES --- ---
    WRATA: afaik jsou legalni stejne jako jakykoliv jiny karty ze special setu
    WRATA
    WRATA --- ---
    MATHES: Treba kvuli tomu special designu. Taky mi to prijde jako blbost ale chci mit jistotu
    MATHES
    MATHES --- ---
    WRATA: proc by nemely?
    WRATA
    WRATA --- ---
    Technicka. Vite nekdo jestli ti signature spellbook karty budou tournament legal?
    WRATA
    WRATA --- ---
    ASYD: V cem presne vidis ten fail?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam