• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    JULIAN: ICARUS: Jak jsem psal, jen začínám vést... Ale celkově je to o ničem, i na dlouhodobé záznamy by odpověděli, je to beta... Ale podobné věci mi, znechutili Gwent (přiznán upravený matchmaking), ano můžeme se bavit, že takto to funguje (osud), když jsem si dneska koupil v ČR 2 boostery IMA tak jsem si z nich vytáhl 2 Horizon canopy a proto my večer nešla karta, ale statistika takto nefunguje... Já jen říkám, že jsem za posledních 14 dní z mého pohledu (nemohu mluvit o celku) mi to nevychází...
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    WIRUSS: Z hlediska statistiky mas nulovy vzorek. Na nejaky poradny bys potreboval stovky az tisice zaznamu.
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    WIRUSS: confirmation bias, urcite si nevedes podrobne statistiky a tyhle cisla si tahas z prstu. Nekdy je nahoda svine, ale porad je to jen nahoda.
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    MATHES: Z hlediska statistiky, nyní při singletonu 9 her po sobě, nechám 2-3 landy na ruce (klidně muligenuji do 5. jelikož jsem na úvodní ruce měl 5+ landů) v 10 kolem mám vždy 8-10 landů - bez rampy? V balíku mám 22 landů z hlediska statistiky to nefunguje (ano před tím jsem 3x dohrál 7 vítězných 2x s 1 a 1x s 2 prohrama...
    SKUNK23
    SKUNK23 --- ---
    JULIAN: Supr, thx za info :)
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    SKUNK23: je to pokažené. Ale ranky zatím nemají na nic vliv, nic za to není, tak ale snad to časem fixnou.
    SKUNK23
    SKUNK23 --- ---
    Me by zajimalo jak to funguje s tema rankama. Vyhraju 4 hry po sobe, mam rekneme nejakejch 80 % xp na dalsi rank, prohraju a prijdu o vsechny xp. Hned na to dalsi hru sem zase vyhral a postoupil celej rank na novej. Nejak se v tom ztracim, nekdy ubudou xp jen trochu, jindy pulka nebo vsechny, to same s pribyvanim. A jak sem se koukal tak se to deje s protihraci co jsou na stejnem nizsim i vyssim ranku.
    MATHES
    MATHES --- ---
    PREVRACENY: vymejslet ze je v arene algoritmus, kterej te posira, kdyz vyhrajes vic her po sobe.
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    STRANGERD: Co nemá dělat?
    STRANGERD
    STRANGERD --- ---
    WIRUSS: pls don't...
    MATHES
    MATHES --- ---
    MAKROBIJEC: mne ani trochu.
    MAKROBIJEC
    MAKROBIJEC --- ---
    July 2, 2018 Banned and Restricted Update | MAGIC: THE GATHERING
    https://magic.wizards.com/...ticles/archive/news/july-2-2018-banned-and-restricted-update-2018-07-02
    konečně, ale Proby je mi trochu líto
    ASYD
    ASYD --- ---
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    Jinak já se k tomu asi po 2 měsících vrátil a trochu mi přijde (začal jsem si to psát), že pokud v řadě vyhráváš tak se ti častěji stává, že přichází hra/hry, kdy ti v 20 landovém balíčku chodí jen many. Zatím co jsme si zapsal tak to tak vypadá... :-)
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    Autotap je napicu, ale můžete si to vypnout a klikat si je ručně, popřípadě v situaci kdy vám na tapovani záleží nejdřív manu tapnout a pak teprve něco zacastit. Doufám ale že to časem zlepší.
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    Také si to myslím + mě vadí, že to pořádně neumí tapovat samo, ano pokud mám obě barvy tak vezme basic místo duálu, ale nepreferuje bezbarvé many (ty které přitom nic jiného nedělají, mají jen enter efekt)...
    HOBORG
    HOBORG --- ---
    NECRO_BUTCHER: yaaay! :)
    NECRO_BUTCHER
    NECRO_BUTCHER --- ---
    SKUNK23:
    HOBORG: "Z" přátelé, "Z" odtapovává many..
    HOBORG
    HOBORG --- ---
    rozvin svuj klid, skunku. jak zmenit taplou manu jsem tam nezjistil, a myslim ze to zatim nejde
    par dalsich veci tam jeste neni, napriklad nevidim jak probehnul scry. to je tim ze je to teprve beta, a docela bych se vsadil ze tyhle veci tam dodelaj
    SKUNK23
    SKUNK23 --- ---
    Dotaz na lidi co zkoušej MtG Arenu, prosim vas daji se odtapnout zpetne many ? Nikdo neni neomylnej, např tapnu si many, hned potom si vsimnu, že mužu zahrat neco jineho co nadela vetsi paseku a ta hra me nenecha tu manu pretapnout ? protoze sem zrejme neomylnej robot a nemenim sva rozhodnutí ? Dekuji za odpovedi.
    Kazdopadne jestli se to neda tak za me si to muzou strcit do p..... uz takhle me tam stve dost veci.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam