• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    spoiler - klikni sem


    PROMO KODY DO MTG ARENA NA NASTENCE

    ODKAZY NA ZAJIMAVE ZDROJE INFORMACI O MTG NA HOME

    Jestli chces neco sehnat / prodat / vymenit, tak ses tu spatne a nasleduj odkaz nize.

    [ MAGIC THE GATHERING: Nákup / Prodej / Výměna ]

    Zajimaji te storyline? Chtel by sis precist pozadi jednotlivych sad? Pokracuj prosim ZDE

    NYX MtG Arena IDs na NÁSTĚNCE
    rozbalit záhlaví
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    SKUNK23: Tohle bohuzel nikdy uplne vymytit nepujde, protoze automaticke passovani priority je dost velkej information leak. Zejmena u kontrolu kdy z toho jak rychle je priorita predavana jde odpozorovat, jestli ma souper countery nebo ne a tak. Ale 5 minut je kokotina, no. Kdyz me nekdo stalluje a ja nejsem zrovna v nejakem drahem eventu, tak concednu, nestoji mi za to marnit cas.
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    SKUNK23: to je klasika u všech online karetních her, časem se to protříbí na ladderu a podobný existence zůstanou na prvních pár příčkách
    SKUNK23
    SKUNK23 --- ---
    Jestli se rika ze MtG je hra pro trpelive tak nevim pak co se bude rikat o Arene. Chapu ze to je beta ze je to cele zabugovane jak prase atd... ale tvl nemam nervy na ty lidi. Koukas na to jak oponent zdrzuje vis ze nemuze nic zahrat ale 5 minut sledujes jak nic nedela, pak konecne preda kolo, ja neco vyndam a von to po dalsich 5 ti minutach nicnedelani vzda. Na tohle fakt asi nemam nervy, kdyby to bylo jednou za cas tak budiz, ale to je kazdou 2-3 hru.
    NECRO_BUTCHER
    NECRO_BUTCHER --- ---
    ASYD: dík za info vo tom twiiteru, je tam i nějakej patch kterej to rozhejbal..
    WRATA
    WRATA --- ---
    ICARUS: Musis brat v potaz to ze ty karty zase muzes prodat. Vetsinou za stejnou ci vyssi cenu.
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    NECRO_BUTCHER: hele včera jsem to hrál skoro bez problému, jen byla trochu rozhozená grafika (ale jako vůbec jsem včera nechápal jak mi to šlo z 15 her asi 2 výhry a to to nebylo úplně mnou, jelikož jsem si tam našel tak dvě chyby, ale to jak to chodilo soupeřům to jsem nechápal ;-) )
    ASYD
    ASYD --- ---
    nedavno na twitteru psaliu ze Aarena ma vazne technicke problemy tak asi pockej na nakej patch
    NECRO_BUTCHER
    NECRO_BUTCHER --- ---
    hele de vám pustit arena po updatu? mě se to do nekonečna načítá a k 2019 sem se zatim nedostal :-(
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    JJOXER: $60 za tier deck, kez by.
    JJOXER
    JJOXER --- ---
    NECRO_BUTCHER: to me tak uplne netrapi, kdyz se rozhoduju jesrli si koupit novy divinity original sin, XCom 2, nebo balicek do MtGO... tak je to potom docela jednoducha matematika.
    NECRO_BUTCHER
    NECRO_BUTCHER --- ---
    JJOXER: imho wizardi z toho druhotnýho trhu moc nemaj..
    JJOXER
    JJOXER --- ---
    RORSCHACH: coz je docela vtipny vzhledem k tomu, kolik tam stoji koupit si balicek
    RORSCHACH
    RORSCHACH --- ---
    JJOXER: Hlavní rozdíl proti MODU je asi ten, že to teď možná bude Wizardy chvilku zajímat a budou do toho investovat a vylepšovat to. MODO je minimálně posledních deset let v "udržovací fázi" a prakticky nic novýho (kromě karet) tam nepřidali a už podle mě ani nepřidaj.
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    Jinak na telefonu se to hrat teoreticky da, 99% akci se dela jednoduchym klikanim, takze ne ze by to slo na telefonu spustit, ale pres steam ci nejake remote sharing aplikace se to da spojit s PC a z telefonu ovladat. Pri mem testovani jedine co mi chybelo tak Z na vraceni landu.
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    JJOXER: je tam (zatim?) jen standard, da se to hrat F2P, vyrazne lepsi UI (oproti MTGO). Je to Windows aplikace.
    NECRO_BUTCHER
    NECRO_BUTCHER --- ---
    JJOXER: vypadá to jak heartstone, ne jak studentskej program z r. 2002.. :-) , s telefonem nevim..
    JJOXER
    JJOXER --- ---
    NECRO_BUTCHER: Jde to hrat i na telefonu? V cem je to jine nez MtGO?
    NECRO_BUTCHER
    NECRO_BUTCHER --- ---
    pro hráče arény:

    Core 2019 confirmed for Magic: Arena on July 12, new player experience on the horizon
    https://www.destructoid.com/...ic-arena-on-july-12-new-player-experience-on-the-horizon-510947.phtml
    K3BAB
    K3BAB --- ---
    ROBIN_SNNS: Arenu som hraval ako F2P, do tyzdna mal pouzitelny balicek. Uplne v poho sa to da hrat a bavit sa tam. Priznam, ze som nehral jeden jediny draft. Potom som do toho dal tych 5 eur a prestal som to hrat, kedze ma bavia aj ine hry.
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    ROBIN_SNNS: Jak tu píšou ostatní, jde to hrát docela v pohodě, po nedávném návratu mám 2 použitelné balíčky a nedal do toho nic...
    SKUNK23
    SKUNK23 --- ---
    ROBIN_SNNS: Je tam mod ktery se menuje "Ledder Constructed" a ten je zdarma. Ale je to jenom jedna hra, kdyz vyhraje ci prohrajes, tak hledas soupere nanovo.
    MATHES
    MATHES --- ---
    ROBIN_SNNS: herni menu ziskavas plnenim questu. jde to hrat F2P
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam