• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    ROBIN_SNNS: Jak tu píšou ostatní, jde to hrát docela v pohodě, po nedávném návratu mám 2 použitelné balíčky a nedal do toho nic...
    SKUNK23
    SKUNK23 --- ---
    ROBIN_SNNS: Je tam mod ktery se menuje "Ledder Constructed" a ten je zdarma. Ale je to jenom jedna hra, kdyz vyhraje ci prohrajes, tak hledas soupere nanovo.
    MATHES
    MATHES --- ---
    ROBIN_SNNS: herni menu ziskavas plnenim questu. jde to hrat F2P
    ROBIN_SNNS
    ROBIN_SNNS --- ---
    Dá se Arena alespoň jednou nějak zahrát, aniž bych do ní musela cpát prachy? Na to, že to ještě není finální verze, to po mně v každém modu chce herní měnu, kterou mi do začátku nikdo nedal :-((
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    JULIAN: ICARUS: Jak jsem psal, jen začínám vést... Ale celkově je to o ničem, i na dlouhodobé záznamy by odpověděli, je to beta... Ale podobné věci mi, znechutili Gwent (přiznán upravený matchmaking), ano můžeme se bavit, že takto to funguje (osud), když jsem si dneska koupil v ČR 2 boostery IMA tak jsem si z nich vytáhl 2 Horizon canopy a proto my večer nešla karta, ale statistika takto nefunguje... Já jen říkám, že jsem za posledních 14 dní z mého pohledu (nemohu mluvit o celku) mi to nevychází...
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    WIRUSS: Z hlediska statistiky mas nulovy vzorek. Na nejaky poradny bys potreboval stovky az tisice zaznamu.
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    WIRUSS: confirmation bias, urcite si nevedes podrobne statistiky a tyhle cisla si tahas z prstu. Nekdy je nahoda svine, ale porad je to jen nahoda.
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    MATHES: Z hlediska statistiky, nyní při singletonu 9 her po sobě, nechám 2-3 landy na ruce (klidně muligenuji do 5. jelikož jsem na úvodní ruce měl 5+ landů) v 10 kolem mám vždy 8-10 landů - bez rampy? V balíku mám 22 landů z hlediska statistiky to nefunguje (ano před tím jsem 3x dohrál 7 vítězných 2x s 1 a 1x s 2 prohrama...
    SKUNK23
    SKUNK23 --- ---
    JULIAN: Supr, thx za info :)
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    SKUNK23: je to pokažené. Ale ranky zatím nemají na nic vliv, nic za to není, tak ale snad to časem fixnou.
    SKUNK23
    SKUNK23 --- ---
    Me by zajimalo jak to funguje s tema rankama. Vyhraju 4 hry po sobe, mam rekneme nejakejch 80 % xp na dalsi rank, prohraju a prijdu o vsechny xp. Hned na to dalsi hru sem zase vyhral a postoupil celej rank na novej. Nejak se v tom ztracim, nekdy ubudou xp jen trochu, jindy pulka nebo vsechny, to same s pribyvanim. A jak sem se koukal tak se to deje s protihraci co jsou na stejnem nizsim i vyssim ranku.
    MATHES
    MATHES --- ---
    PREVRACENY: vymejslet ze je v arene algoritmus, kterej te posira, kdyz vyhrajes vic her po sobe.
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    STRANGERD: Co nemá dělat?
    STRANGERD
    STRANGERD --- ---
    WIRUSS: pls don't...
    MATHES
    MATHES --- ---
    MAKROBIJEC: mne ani trochu.
    MAKROBIJEC
    MAKROBIJEC --- ---
    July 2, 2018 Banned and Restricted Update | MAGIC: THE GATHERING
    https://magic.wizards.com/...ticles/archive/news/july-2-2018-banned-and-restricted-update-2018-07-02
    konečně, ale Proby je mi trochu líto
    ASYD
    ASYD --- ---
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    Jinak já se k tomu asi po 2 měsících vrátil a trochu mi přijde (začal jsem si to psát), že pokud v řadě vyhráváš tak se ti častěji stává, že přichází hra/hry, kdy ti v 20 landovém balíčku chodí jen many. Zatím co jsme si zapsal tak to tak vypadá... :-)
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    Autotap je napicu, ale můžete si to vypnout a klikat si je ručně, popřípadě v situaci kdy vám na tapovani záleží nejdřív manu tapnout a pak teprve něco zacastit. Doufám ale že to časem zlepší.
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    Také si to myslím + mě vadí, že to pořádně neumí tapovat samo, ano pokud mám obě barvy tak vezme basic místo duálu, ale nepreferuje bezbarvé many (ty které přitom nic jiného nedělají, mají jen enter efekt)...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam